نظارت قطب جنوب – شماره 8 2022 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

این پروژه یک راه حل تلویزیون مدار بسته (CCTV) است که می تواند شرایط آب و هوایی شدید را مدیریت کند. این اجازه می دهد تا تمام دوربین های نصب شده در قطب جنوب آرژانتین در زمان واقعی در مقر فرماندهی مشترک قطب جنوب از یک صفحه خارجی دیده شوند و راه را برای درک عمیق تر از تحقیقات علمی در منطقه هموار می کند.

فناوری داهوا 15 دوربین امنیتی را به پایگاه های علمی مختلف در منطقه آرژانتین قطب جنوب اهدا کرد: این شرکت به ویژه این دوربین ها را برای کنترل آب و هوای سخت و شرایط آب و هوایی شدید در منطقه توسعه داده است. این پروژه ارتباط با پایگاه مرکزی را بهبود می بخشد و به تحقیقات علمی انجام شده در قطب جنوب اجازه می دهد تا در آرژانتین بیشتر قابل مشاهده باشد.

نظارت قطب جنوب

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور


منبع: https://www.securitysa.com/18304R

پیچیدگی اصلی نصب بدیهی است که آب و هوای شدید قطب جنوب در طول زمستان بود. با دمای -30 درجه سانتی گراد که تعمیر دستگاه ها را دشوار می کرد. باد شدید بر دشواری کار با ابزار با دستکش های دوتایی و چرخش مداوم تکنسین ها افزود، زیرا آنها فقط می توانستند 90 ثانیه بیرون بمانند. با این حال، نصب موفقیت آمیز بود و دوربین ها کار می کنند و در برابر آب و هوای خشن و سخت قطب جنوب مقاومت می کنند.»

علاوه بر افزایش اتصال و نمایش دقیق‌تر فعالیت‌هایی که در آنجا انجام می‌شود، مانند مطالعات مختلف زیست‌محیطی و ارزیابی رشد گیاهان و جانوران، همچنین به دنبال ایجاد امنیت بیشتر برای باند هر بار که هواپیما می‌رسد، است. جولیا آنشوتز، مدیر مارکوم شرکت فناوری داهوا، افزود: چیزی اساسی برای ادامه اکتشاف در این منطقه.وام)

شرکت پیشرو امنیت ویدئویی نه تنها دوربین ها را اهدا کرد، بلکه آنها را به طور خاص برای این پروژه توسعه داد، با توجه به اینکه این منطقه بسیار سرد و دورافتاده با اتصال کم است. پروژه جدید یک نیاز حیاتی را برآورده می کند، زیرا این منطقه قبلاً دارای دوربین های امنیتی نبود که پایگاه عمومی را به پایتخت آرژانتین متصل کند.

مهندس خوزه واراس، BDM شرکت Dahua Technology توضیح داد: «سخت‌ترین بخش این پروژه، دستیابی به دوربین‌های خاصی بود که می‌توانند با دماهای پایین و شرایط آب و هوایی منطقه کنار بیایند تا بر اساس نیازهای خود نتیجه مطلوبی ارائه دهند.

برای اولین بار، قطب جنوب یک پروژه امنیتی ویدئویی دارد که توسط فناوری داهوا توسعه داده شده است: این شرکت 15 دوربین امنیتی را اهدا کرد که در پایگاه های علمی در “قاره سفید” نصب شده بود تا امکان فیلمبرداری 24 ساعته، افزایش تماس و ارتباط با دانشمندان را فراهم کند. زمین، و بهبود دانش جانوران محلی و هواشناسی.