نظارت و ارتباطات تخصصی – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز

استولورک توضیح می‌دهد که سابقه او در کارهای نظامی و اجرای قانون در اروپا و بریتانیا است، که او را قادر می‌سازد تا در معرض این راه‌حل‌ها قرار گیرد، که هیچ‌یک از آنها قبلاً در آفریقای جنوبی موجود نبوده است. گستره محصولات به طور مداوم در حال رشد است، اما Stolwerk و Van Schaik چند مورد را برجسته کردند که قبلاً ارزش خود را در عرصه محلی ثابت کرده اند. هدف محصولات به طور کلی امنیت خصوصی، امنیت تجاری و حفاظت از حیات وحش است.

Arcanum در حال حاضر مستقیماً به کاربران نهایی می فروشد، اما برای مشارکت با شرکت هایی که مهارت های لازم برای پشتیبانی مؤثر از طیف محصولات خود را دارند، باز است.

نظارت و ارتباطات تخصصی

شماره 5 2022 انتخاب سردبیراخبار, راهکارهای یکپارچه, املاک مسکونی (صنعت)

برای صرفه جویی در پهنای باند، زمانی که PIR حرکت را تشخیص می‌دهد، دوربین‌ها تصاویری با وضوح بالا می‌گیرند و آن‌ها را به هاب می‌فرستند، جایی که تجزیه‌وتحلیل‌های هوش مصنوعی تعیین می‌کنند که آیا تصاویر حاوی شخص، وسیله نقلیه یا سایر شی‌های مورد علاقه هستند. در تلاش‌های ضد شکار غیرقانونی، این امر از هشدارهای کاذب هنگام راه‌رفتن حیوانات در مقابل دوربین‌ها جلوگیری می‌کند و تنها زمانی که فرد یا وسیله نقلیه شناسایی می‌شود، هشدار می‌دهد.

uSwitch یک رله الکترومکانیکی با یک وب سرور داخلی است که به شما امکان می‌دهد چیزها را روشن یا خاموش کنید، یا دروازه‌ها را باز و بسته کنید، و موارد دیگر، از رایانه یا دستگاه تلفن همراه. در محیطی با دوربین های IP زیاد، اتصال دوربین ها به uSwitch دوربین ها را در تمام ساعات شبانه روز نظارت می کند. اگر دوربین یخ کند یا پاسخگو نباشد، سیستم به طور خودکار راه اندازی مجدد را بدون نیاز به رفتن فیزیکی به دوربین راه اندازی می کند – که در عملیات مخفی مفید است، یا برای صرفه جویی در زمان و هزینه برای ارسال یک وسیله نقلیه خدماتی در یک مکان دور. راه اندازی مجدد را می توان به صورت دستی نیز انجام داد.

درست از قایق

در شرایطی مانند این، هر فردی که دستگاهی را حمل می کند (به عنوان مثال) می تواند از تلفن یا تبلت خود به گونه ای استفاده کند که گویی در یک منطقه اتصال است. همچنین می توان یک شبکه خصوصی ایجاد کرد که دسترسی به اینترنت ندارد و به دستگاه های Hypha اجازه می دهد تا شبکه خود را برای ارتباطات ایجاد کرده و استفاده کنند. هر دستگاه برای جستجوی دستگاه های دیگر از قبل برنامه ریزی شده است و به طور خودکار به یک گره در شبکه تبدیل می شود.

نوشته اندرو سلدون

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید [email protected] یا رفتن به www.arcanum-africa.comوام)

راه حل ارتباطی دیگری که این شرکت ارائه می دهد HyphaMesh است. این دستگاه ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و تقریباً در هر محیطی یک شبکه مش تشکیل می دهند. دستگاه‌های Hypha چه به یک موقعیت ثابت و چه روی یک شخص متصل شوند، با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و در صورت پایین آمدن یک دستگاه، می‌توانند مسیر دیگری را برای رسیدن به یک پل یا سوئیچ پیدا کنند. پل یک دستگاه Hypha است که به یک شبکه ماهواره‌ای یا GSM متصل است و به کل شبکه اجازه می‌دهد طوری عمل کند که انگار همه چیز متصل است.

Arcanum همچنین Camect را می فروشد که به عنوان خصوصی ترین مرکز دوربین برای خانه شما معرفی می شود. هاب Camect دستگاه های نظارت IP نصب شده در خانه شما را شناسایی کرده و کنترل آنها را به دست می گیرد. این شامل طیف وسیعی از الگوریتم های هوش مصنوعی برای تمایز بین افراد، حیوانات خانگی، ماشین ها، دوچرخه ها و دیگران است. از طریق رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت قابل کنترل است و به کاربران این امکان را می دهد که مناطق و زمان هایی را که باید هشدارها را اعلام کنند، تنظیم کنند.

ارتباطات ستون فقرات امنیت هستند و یک شرکت نسبتاً جدید در صحنه امنیتی در آفریقای جنوبی Arcanum Africa است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را به فروش می رساند که معمولاً در بازار امنیت محلی یافت نمی شوند و بیشتر آنها برای استفاده نظامی یا اطلاعاتی توسعه یافته اند.

Arcanum می گوید نصب این دوربین ها فقط 10 دقیقه طول می کشد و می توان تا 8 دوربین در هر پل و چندین پل داشت. آنها همچنین دارای عملکرد نور کم تا حدود 35 متر، تا 80 متر در نور روز با دید واضح هستند.

Arcanum همچنین طیف وسیعی از دوربین های نظارتی را ارائه می دهد که می توانند در یک شبکه مشبک در مناطق دور افتاده استفاده شوند. باتری یکی از این دوربین ها قبل از نیاز به شارژ حدود 400 روز دوام می آورد (مگر اینکه شارژر خورشیدی داشته باشد). دوربین‌ها می‌توانند از طریق اتصالات 4G یا به یک پل یا هاب (در فاصله 500 متری تا زمانی که خط دید داشته باشد، اگر بوش متراکم یا مانع دیگری در سر راه باشد کمتر) ارتباط برقرار کنند.

راه حل های امنیتی پیشرفته با پیتر استولورک و آرون ون شایک از Arcanum صحبت کرد تا کمی بیشتر در مورد این شرکت و محصولاتی که به بازار محلی عرضه می کند بیابد.

همه ارتباطات به طور پیش فرض ایمن هستند و بر اساس استاندارد AES-128 (رمزگذاری 128 بیتی) رمزگذاری شده اند. علاوه بر این، هر تصویر ذخیره شده در دستگاه ها به طور مشابه رمزگذاری می شود.

در مناطق دورافتاده، مانند مزارع بازی یا سایت‌های استخراج بدون اتصال سلولی، uSwitch در شبکه‌ای خصوصی که هیچ اتصال اینترنتی ندارد به خوبی کار می‌کند.

Camect به شما امکان می دهد ویدیوهای زنده و ضبط شده را از دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید و با مجموعه ای از دوربین ها، از جمله دستگاه های سازگار با ONVIF سازگار است (یا می تواند به جریان RTSP دسترسی داشته باشد). همه اینها از یک هاب مدیریت می شود.

از دیگر «اسباب‌بازی‌هایی» که Arcanum منتشر کرده یا به زودی منتشر خواهد شد، راه‌حل‌های هوش مصنوعی (از جمله برای هواپیماهای بدون سرنشین)، و همچنین یک آشکارساز پارازیت است که اگر کسی تصمیم گرفت شبکه ارتباطی بی‌سیم شما را مسدود کند، به شما هشدار می‌دهد. دستگاه ضد پارازیت بسیار حساس است، بنابراین شرکت ها از لحظه شروع عملیات پارازیت متوجه خواهند شد.


منبع: https://www.securitysa.com/17126R

شبکه مش Failsafe

اولین محصول uSwitch است که Stolwerk آن را به عنوان “رله بر استروئیدها” توصیف می کند. این جعبه کوچک کنترل تقریباً هر چیزی را در شبکه (چه شبکه خصوصی و چه متصل به اینترنت) در عرض چند دقیقه به کاربران ارائه می دهد.