نظارت و شناسایی نسل بعدی – شماره 7 2022

Helios DAS TL4 و Helios DAS TX4 جدید شامل محاسبات پردازشگر گرافیکی Nvidia برای ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته، یادگیری ماشین و محاسبات لبه هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد داده‌ها را در زمان واقعی پردازش کنند – بسیار سریع‌تر از سیستم‌های قبلی. به نوبه خود، این سرعت استقرار سریع‌تر در میدان را امکان‌پذیر می‌سازد و تضمین می‌کند که تهدیدات تصادفی یا مخرب به سرعت مقابله می‌شوند.

کاربران از هر دو کانال تک و دو کاناله بهره می برند، بنابراین آنها به داده های ارزشمند در فواصل تا 100 کیلومتر از یک واحد دسترسی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسل بعدی Helios DAS TX4 و TL4 Fotech، به آن مراجعه کنید www.fotech.com/blog/نسل-بعد-نظارت-و-تشخیص-از-فوتک/منبع: https://www.securitysa.com/17846R

Fotech دو سیستم نسل بعدی Helios DAS را راه اندازی کرده است. فناوری DAS Fotech کابل‌های فیبر نوری را به هزاران حسگر تبدیل می‌کند تا امکان نظارت مداوم، بدون وقفه و در زمان واقعی را در تمام ساعات شبانه روز فراهم کند.

رابط کاربری در هر دو نسخه جدید با دسترسی سریع به منوها و افزایش فضای صفحه نمایش آسان است. این سیستم گزارش‌دهی و تشخیص سلامت سیستم را بهبود می‌بخشد و عملکردهای پخش، گزارش و پخش را بهبود می‌بخشد.

بازجوهای جدید Helios DAS TL4 (تک کاناله) و Helios DAS TX4 (دو کاناله) نرخ هشدار کاذب کمتری را ارائه می دهند و نظارت و تشخیص حادثه را افزایش می دهند. آنها قابلیت‌های یادگیری ماشینی جدیدی را در خود جای داده‌اند که امکان استقرار سریع‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر و سیستماتیک‌تر راه‌حل‌ها را در دارایی‌های بلند و خطی مانند خطوط لوله و محیط‌ها فراهم می‌کند.

پدرو باربوسا، مدیر ارشد محصول Fotech، می‌گوید: «بازجویان جدید Helios DAS TL4 و Helios DAS TX4 نظارت بر خطوط لوله، زیرساخت‌های حیاتی و محیط‌ها را به سطح بعدی ارتقا می‌دهند. یادگیری ماشینی که در آنها تعبیه شده است به این معنی است که آنها دقت استثنایی را با نرخ هشدار کاذب بسیار کاهش یافته ارائه می دهند. در نتیجه، کاربران به آلارم‌ها اعتماد بسیار بالایی دارند و زمان یا منابع گرانبهای خود را برای بررسی هشدارهای اشتباه هدر نمی‌دهند.

باربوسا نتیجه گیری می کند: «نسل بعدی بازپرس Helios DAS TL4 و Helios DAS TX4 ما بهترین تجربه کاربری را تا به امروز ارائه می دهند. این یک راه حل برای هر سازمانی است که نیاز به نظارت مستمر از راه دور دارایی با دقت بالا حتی در چالش برانگیزترین و دورافتاده ترین مکان ها، از خطوط لوله نفت و گاز گرفته تا حفاظت محیطی دارد.

دو محصول جدید نسبت به نسخه های قبلی کوچکتر و سبکتر هستند و تنها 13 کیلوگرم وزن دارند. آنها به راحتی توسط یک نفر قابل جابجایی و نصب هستند و فضای کمتری را در قفسه ها اشغال می کنند. بازجوهای جدید هلیوس در مقایسه با نسخه های قدیمی تر (165 وات) نیاز به برق کمتری دارند، بنابراین کاربران در هزینه های انرژی صرفه جویی می کنند.

نظارت و تشخیص نسل بعدی

شماره 7 2022 اخبار، امنیت محیطی، هشدارها و تشخیص مزاحم، محصولات