نظارت و قابلیت اطمینان هوشمند نهایی – شماره 4 2023 – Olarm


نظارت هوشمند و قابلیت اطمینان نهایی

شماره 4 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحماخبار, محصولات

Olarm در حال آماده شدن برای رونمایی از جدیدترین محصول خود، Olarm MAX است. این راه حل نسل بعدی که قرار است در اواخر سال 2023 در دسترس قرار گیرد، آماده است تا نظارت هوشمند را با ارائه گزینه های اتصال و عملکرد بی نظیر تعریف کند.

بر اساس ورودی مشتریان، Olarm MAX چندین چالش مرتبط با کاهش بار را که در حال حاضر شرکت‌های نظارتی و مصرف‌کنندگان با آن مواجه هستند، برطرف می‌کند. Olarm MAX چندین ویژگی جدید را به Olarm PRO 4G با اتصال ‘0G’، آنتن 4G خارجی اختیاری، باتری لیتیومی قابل تعویض در میدان داخلی و تشخیص چند دستکاری اضافه می کند.

ارتباط هوشمند Olarm MAX سرویس شبکه Olarm 0G را اضافه می کند که به مراکز دریافت زنگ هشدار و ارائه دهندگان امنیتی اجازه می دهد تا پوشش 0G را در منطقه خود گسترش دهند و مدیریت کنند و وابستگی به اپراتورهای شبکه تلفن همراه با سیگنال ضعیف یا غیرقابل اعتماد را از بین ببرند.

Olarm MAX را می توان با یک باتری لیتیومی داخلی برای حفظ ارتباطات و سیگنال دهی در هنگام کاهش بار و قطع برق نصب کرد. اگر برق پانل زنگ هشدار در حین یا قبل از ورود خراب شده باشد، Olarm MAX همچنان می‌تواند این فعالیت را شناسایی کرده و مرکز دریافت را مطلع کند، حتی زمانی که باتری زنگ هشدار خاموش می‌شود.

ویژگی‌های جدید Olarm MAX، 0G، باتری اختیاری، آنتن خارجی 4G اختیاری و تشخیص دستکاری، به شرکت‌های امنیتی کمک می‌کند تا با فیلتر کردن نویز و بهبود کیفیت سیگنال‌های هشدار دریافتی در اتاق‌های کنترل خود، کارایی خود را بهبود بخشند. جاستین زونداگ، مدیر ارشد فناوری Olarm گفت: دستگاه جدید طیف وسیعی از ویژگی‌ها و ادغام‌های جدید و هیجان‌انگیز را فعال می‌کند که در ماه‌های آینده آشکار خواهند شد.

برای به‌روز ماندن در مورد آخرین پیشرفت‌ها، تاریخ انتشار و برنامه بتا اولیه، به خبرنامه Olarm بپیوندید، @Olarmtech را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید یا از آن بازدید کنید. www.olarm.comوام)


منبع: https://www.securitysa.com/19622R