نظارت و مدیریت از طریق ابر


Comelit-PAC گزارش می دهد که محدوده ایمنی آتش نشانی LogiFire اکنون می تواند نظارت و مدیریت را از طریق ابر از طریق برنامه MyComelit خود فعال کند.

سیستم ایمنی آتش نشانی با صفحه نمایش لمسی خود، کاربران را قادر می سازد تا راه اندازی، سرویس، نگهداری، آزمایش، عملکرد و استفاده روزانه از اعلام حریق را ثبت کنند، مدیریت و مدیریت کنند.

مندی باودن، مدیر آتش‌نشانی در Comelit-PAC می‌گوید: «در زمانی که ایمنی آتش‌سوزی برای بسیاری از افراد در دستور کار قرار دارد، برای پیروی از قوانین جدید و ایجاد آرامش نهایی، افزودن قابلیت ابر و نظارت از طریق MyComelit یک امر مهم است. دارایی بزرگ برای LogiFire.

“این یک ابزار مدیریتی ایده آل برای مدیران خدمات، ساختمان و املاک است که نیاز به حفظ لاگ الکترونیکی مادام العمر سیستم های اعلام حریق خود دارند. نصب‌کنندگان اعلام حریق و شرکت‌های خدماتی نیز می‌توانند با ارائه آن به‌عنوان یک سرویس ارزش‌افزوده به مشتریان خود و استفاده از آن برای کمک به ساده‌سازی عملیات خدمات خود، از مزایای آن بهره‌مند شوند.»

سیستم ها را می توان از یک به هشت حلقه گسترش داد و تا 2000 دستگاه را در یک سیستم هشت حلقه پشتیبانی کرد و دارای ظرفیت حلقه بیشتر 700 میلی آمپر ساعت است. پانل ها دارای عیب یاب آگهی هستند.

تکامل به فناوری ابری و نظارت از راه دور از طریق برنامه MyComelit به این معنی است که کاربران می توانند وضعیت خود را در سراسر شبکه ایمنی آتش نشانی خود از راه دور بررسی کنند و مطمئن شوند که همیشه متصل هستند و کاملاً عملیاتی هستند. توسعه دهندگان می گویند اعلان های رویداد را می توان از طریق ایمیل و/یا پیامک ارسال کرد.

مندی می‌افزاید: «فعلاً LogiFire که اکنون در فضای ابری فعال است، نشان می‌دهد که چگونه Comelit-PAC دائماً به دنبال توسعه سبد محصولات خود است تا اطمینان حاصل کند که مشتریان ما می‌توانند سیستم‌ها را سریع‌تر و کارآمدتر مدیریت کنند. هدف ما این است که با مشتریان خود کار کنیم تا زمان بهینه را برای ارزیابی خطر، پاسخگویی، اصلاح و به طور بالقوه اجتناب از تخلیه، آسیب یا از دست دادن در نظر بگیریم.

“این نمونه دیگری از تعهد ما به همراهی با مشتریان در هر مرحله از ایمنی آتش سوزی است. از آموزش گرفته تا طراحی اولیه، نصب، نگهداری و نظارت، با فروش اختصاصی و پشتیبانی فنی در سراسر، ما واقعاً همیشه با شما هستیم.

Logifire با طیف جدیدی از آشکارسازها عرضه می شود.

بازدید کنید: https://www.comelitgroup.com/en-gb/logifire-range/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/monitoring-and-management-via-cloud/