نظرسنجی سایبری | امنیت حرفه ای


یک نظرسنجی توییتری نشان داد که 35 درصد از متخصصان امنیت سایبری، فرسودگی شغلی کارکنان را نگران‌کننده‌ترین موضوع در میان افزایش تهدیدات سایبری عنوان کردند.

این در حالی است که تیم‌های امنیت سایبری برای مقابله با پیچیدگی شرکت ترکیبی و لزوم محافظت از داده‌های شرکت در هر کجا که باشد تحت فشار قرار می‌گیرند. اکثریت، نزدیک به 63 درصد از پاسخ‌دهندگان، امنیت داده‌ها را به عنوان مهم‌ترین عامل برای سازمان خود در هنگام ایجاد نیاز به خدمات امنیت سایبری موثر، برجسته کردند. یکی از نگرانی‌های کمتر، حفظ شهرت (19 درصد)، بهره‌وری (12 درصد) و پس‌انداز پول (7 درصد) بود.

نظرسنجی برای Integrity360، یک شرکت خدمات امنیت سایبری در بریتانیا و ایرلند. نظرسنجی در هفته اول دسامبر، شامل چهار گزینه پرسش و پاسخ و ترسیم 1483 پاسخ، نشان داد که سازمان ها به دنبال اجرای اقدامات امنیتی حیاتی برای اطمینان از شناسایی و پاسخ بیشتر تهدید در سال 2023، با مدیریت هویت و دسترسی (29.9 درصد) هستند. و امنیت ابری (29.7 درصد) در صدر دستور کار قرار دارند و پس از آن امنیت شبکه (19.6 درصد) و امنیت نقطه پایانی (20.6 درصد).

ریچارد فورد، CTO در Integrity360، در تصویر، گفت: «تحلیلگران با فرسودگی شدید ناشی از خستگی هشدار و فشار بیش از حد مرکز عملیات امنیتی (SOC) مواجه هستند و سازمان‌ها فاقد تجربه، مهارت و پهنای باند مورد نیاز برای شناسایی و مدیریت سریع حوادث و داده‌های امنیتی هستند. و به طور موثر. ادغام Vectra در سرویس MDR ما یک تغییر بازی است. این به ما امکان می دهد تا یک قابلیت کامل برای نظارت و شکار پیشگیرانه تهدیدها در کل شرکت هیبریدی، ارائه خدمات پیشرفته تشخیص تهدید و پاسخ به تهدید و تسکین تیم های SOC که تحت تأثیر نویز قرار دارند، ارائه دهیم.

هنگامی که در مورد بهترین رویکردها برای اثبات امنیت سازمانشان در آینده سؤال شد، حدود نیمی، 52 درصد از پاسخ دهندگان به هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) به عنوان بهترین ابزار اشاره کردند.

در مورد شرکت

این شرکت ارائه دهنده سایبری بریتانیا Caretower را در فوریه 2022 خریداری کرد و اکنون با بیش از 300 کارمند از جمله بیش از 200 مهندس امنیت سایبری، تحلیلگر و مشاور فعالیت می کند. بازدید کنید www.integrity360.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cyber/cyber-poll/