نقش جدید APAC و IMEA برای هدایت رویکرد مشتری محور – شماره 4 2023 – گالاگر

مارگرین در مورد نقش جدیدش گفت: «یکی از چیزهایی که در مورد امنیت گالاگر دوست دارم، کار کردن با افرادی است که انجام می‌دهم. در این نقش جدید، من واقعا مشتاق همکاری و کمک به تیم های بیشتری در بازار هستم. در گالاگر، ما محصولات شگفت‌انگیزی ایجاد می‌کنیم که راه‌حل‌های برجسته‌ای را برای مشتریان ما ارائه می‌کنند، اما بسیاری از قدرت ما در این صنعت از افراد ما در سراسر جهان ناشی می‌شود.

کریگ شوت، معاون اجرایی Gallagher APAC & IMEA، در مورد ارتقای Margrain گفت: «مایک با 21 سال تجربه، یک رهبر صنعت امنیت است. تخصص و دانش او بی نظیر است و ارزشی که به شرکای کانال، مشتریان و کسب و کار خود ما می افزاید، ضروری است. این باعث می شود که او کاندیدای عالی برای گسترش وظایف خود در سراسر APAC و IMEA باشد. نظرات و رهبری او به تیم های ما در سراسر این مناطق قدرت می دهد تا حتی موثرتر باشند. من شک ندارم که او در این چالش جدید عالی خواهد بود و به موفقیت مداوم Gallagher Security کمک زیادی خواهد کرد.

گالاگر، سازنده امنیت جهانی، ارتقای مایک مارگرین را به سمت مدیر فنی منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه (APAC)، هند، خاورمیانه و آفریقا (IMEA) اعلام کرد.


منبع: https://www.securitysa.com/19939R

مایک مارگرین.

نقش جدید APAC و IMEA برای هدایت رویکرد مشتری محور

شماره 4 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

مارگرین پس از پیوستن به Gallagher Security در اوایل سال 2008، در ابتدا به عنوان مدیر حساب فنی (کوئینزلند، قلمرو شمالی و پاپوآ گینه نو)، و سپس به عنوان مدیر فنی ملی استرالیا در طول پنج سال گذشته، اکنون نقشی اساسی در ارائه راهنمایی ایفا خواهد کرد. پشتیبانی و مربیگری به تیم های فنی در سراسر مناطق APAC و IMEA.

فرصت بزرگی برای به دست آوردن بینش از کارشناسان داخلی ما و ارائه راه حل های غنی تر و ارزشمندتر برای برآورده کردن نیازهای مشتری در آن منطقه گسترده تر وجود دارد. من هیجان زده هستم که زمان بیشتری را با تیم های محلی APAC و IMEA خود بگذرانم تا از آنها بیاموزم، آنها را راهنمایی کنم و به ارتقای مهارت آنها کمک کنم تا موثرتر باشند.”وام)