نقش های اروپا، انگلستان | امنیت حرفه ای


DeterTech، شرکت محصولات امنیتی که قبلا اسمارت واتر نام داشت، فرانتس شرر و لوک استاتون را به ترتیب به عنوان مدیر عامل، اروپا و مدیر عامل بریتانیا منصوب کرده است. آنها مستقیماً به مدیر عامل بابا دوانی گزارش خواهند داد.

DeterTech گزارش می دهد که با صدها مشتری در زیرساخت های حیاتی، ساخت و ساز، خرده فروشی، اوقات فراغت و مهمان نوازی، حمل و نقل و صنعت کار می کند.

فرانتس از آگرکو می‌پیوندد، جایی که او رهبری یک گروه توسعه کسب‌وکار پاناروپایی را بر عهده داشت و کسب‌وکار را در چندین سایت در آلمان، اتریش و سوئیس رهبری کرد. او یک متخصص مدیریت و فروش بین المللی چند زبانه است. فرانتس جانشین مارتین برندز می شود که در پایان سال مالی به عنوان بخشی از انتقال برنامه ریزی شده پس از خرید BetaGuard در سال 2021 از این کشور جدا می شود.

لوک، در تصویر، نقش تازه‌ای را برعهده می‌گیرد و وظیفه دارد کسب‌وکار DeterTech در بریتانیا را در تمام طرح‌های «پیش‌بینی، بازدارندگی و تشخیص» رشد و تکامل دهد. او اخیراً در گروه VPS، پیمانکار امنیتی موقت که در املاک خالی یا خالی تخصص دارد، MD برای بریتانیا بود.

بابا دوانی، مدیرعامل می‌گوید: «خوشحالم که فرانتس و لوک را به تیم DeterTech خوش آمد می‌گویم. من همچنین می‌خواهم به مارتین به خاطر یک حرفه بسیار موفق تبریک بگویم و از او برای تمام کارهایی که برای تثبیت ما در بازار اروپا انجام داده است تشکر کنم. همه ما در ارزش‌های خود همسو هستیم و مشتاقانه منتظر ادامه پیشرفت DeterTech به عنوان کسب‌وکاری هستیم که هر روز آرامش بیشتری به مردم و جوامع می‌دهد.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/europe-uk-roles/