نمایشگاه بین المللی امنیت | امنیت حرفه ای


بیش از 300 تامین کننده در 27 و 28 سپتامبر با بازگشت نمایشگاه بین المللی امنیت به مرکز نمایشگاه المپیا لندن گرد هم می آیند. حضور در آن رایگان است. اینجا کلیک کنید.

این غرفه داران محصولاتی را در غربالگری و اسکن ارائه خواهند داد. حفاظت محیطی؛ و کاهش وسایل نقلیه متخاصم (HVM)؛ شناسایی و نظارت متجاوز؛ کنترل دسترسی و بیومتریک؛ و دوربین مدار بسته و نظارت.

سیستم‌های هواپیمای بدون سرنشین یا پهپادها در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره هستند و بخش‌های بیشتری از جامعه را فرا می‌گیرند. برگزارکنندگان نمایشگاه به نقل از مطالعه‌ای که توسط PWC انجام شده است، تخمین زده می‌شود که تا سال 2030، 76000 پهپاد در بریتانیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، که باعث صرفه‌جویی 16 میلیارد پوندی برای کسب‌وکارها می‌شود و 42 میلیارد پوند بر اقتصاد تأثیر می‌گذارد. و در حالی که فرصت ها و کاربردهای رو به رشد برای وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) این تکامل را هدایت کرده است، این فناوری خطرات امنیتی را نیز به همراه داشته است. فناوری‌های پهپاد و ضد پهپاد در نمایشگاه امسال با شرکت‌هایی مانند LiveLink Aerospace، D-Fend Solutions، Dedrone، Riegl، NavTech Radar، Robin Radar Systems، و QinetiQ به نمایش گذاشته می‌شوند. نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای.

ارائه‌دهنده سیستم‌های ضد پهپاد، BravoZulu، DroneRanger خود را برجسته می‌کند، که می‌تواند سیگنال‌های سلولی و ماهواره‌ای را با پوشش باندهای فرکانسی 20 تا 6000 مگاهرتز و برد بیش از 20 کیلومتر پارازیت کند. توشیبا اجزای خود را برای راه حل های C-UAS چند ماموریتی برای شناسایی، ردیابی، تجزیه و تحلیل و کاهش پهپادهای مشکوک برجسته خواهد کرد. این شامل رادار دوربرد، سنسور RF، رادار برد کوتاه و میان برد و پهپاد شکاری خودمختار است.

Drone Defense گنبد شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین AeroSentry، AeroEye (تشخیص پهپاد با هوش مصنوعی نوری)، مسدودکننده‌های پهپاد Paladyne E1000MP و E2000HH و همچنین Remote-ID AeroPing را نمایش می‌دهد. نمایش‌های زنده همچنین از پلتفرم AeroTracker آن برای نظارت بر فضای هوایی یکپارچه مبتنی بر ابر، امکان مشاهده پرواز در زمان واقعی هواپیماهای سرنشین‌دار و پهپادها در دسترس خواهد بود. این محصول گزارش‌های تاریخی پرواز را ارائه می‌کند که می‌تواند در پیگرد قانونی، مطابق با مقررات CPR35 مورد استفاده قرار گیرد.

در میان غرفه‌داران فناوری‌های غربالگری، 3DX-Ray Limited اشعه ایکس مبتنی بر کابینت سیار AXIS-CXi خود را با استفاده از تبعیض مواد استاندارد هواپیمایی برای غربالگری پست‌ها، بسته‌ها و چمدان‌های کوچک برای اقلام بالقوه مضر و کالاهای قاچاق به نمایش می‌گذارد. CXi که برای مکان‌هایی طراحی شده است که فضا در آنها بسیار عالی است، یک اتاق بازرسی و منطقه تصویربرداری ارائه می‌کند و در عین حال ردپای کوچکی را حفظ می‌کند. این شرکت همچنین ThreatScan Portable Systems، یک سیستم بازرسی اشعه ایکس قابل حمل سیلیکونی آمورف یکپارچه با نمایشگر اصلی، کامپیوتر، ارتباطات و منابع تغذیه را در یک کیس منفرد و ضد آب ارائه می دهد. ThreatScan-LS1، ThreatScan-LSC و ThreatScan-LS3 همگی سیستم های بازرسی اشعه ایکس با اسکن خطی هستند. آنها با نرم افزار بصری ThreatSpect برای تولید تصاویر با وضوح زیر میلی متری کار می کنند. GreyScan Detection سیستم تشخیص ردیابی قابل استقرار CZE خود را که برای شناسایی ترکیبات انفجاری خانگی طراحی شده است برجسته می کند. ETD-100 شناسایی مواد تهدید کننده ردیابی معدنی با شناسایی سطوح ردیابی ترکیبات نیترات، کلرات و پرکلرات و همچنین سایر مواد معدنی به کاهش شکاف در تشخیص کمک می کند.

و از آنجایی که وظیفه حفاظتی پیش‌بینی‌شده در بریتانیا مسئولیت را بر عهده مکان‌های در دسترس عموم قرار می‌دهد و الزام کسب‌وکارها به اتخاذ تدابیر مناسب و متناسب برای محافظت از مردم، رژیم‌های جستجو و غربالگری جدید ممکن است عادی‌تر شوند. صاحبان مشاغلی که در نمایشگاه شرکت می کنند این فرصت را خواهند داشت که شاهد فناوری های غربالگری در عمل از سوی تامین کنندگانی از جمله Smiths Detection، Astrophysics، Apstec Systems، Rapiscan Systems، Scan-X و ThruVision باشند.

در مورد دوربین مداربسته و نظارت، تامین کنندگانی مانند Vaylia، Bowman، Aspire Monitoring Services، Eagle Eye Networks، Everbridge، HALO Technologies و SeeQuestor جدیدترین موارد را برای نظارت بر فضاهای عمومی و خصوصی برجسته خواهند کرد. Pelco (Motorola) دوربین‌های نظارت تصویری، سیستم‌های مدیریت و ضبط ویدئو، نرم‌افزار امنیتی و خدمات همسویی از جمله دوربین Sarix خود را تبلیغ خواهد کرد. دوربین سازگار با NDAA دو گزینه ماژول تصویرگر را برای ثبت صحنه ها و افراد مورد علاقه ارائه می دهد. OpenEye، شرکت پلت‌فرم ویدیوی ابری، چگونگی ترکیب فناوری ضبط محلی را با ابر برجسته خواهد کرد. Oddity نرم‌افزار نظارتی خود را نشان می‌دهد که فیدهای ویدیویی را در زمان واقعی نظارت می‌کند و به پرسنل امنیتی در مورد حوادث خشونت‌آمیز، تصادفات اتومبیل، نقض‌های محیطی یا سایر حوادث با سرعت تشخیص کمتر از نیم ثانیه هشدار می‌دهد.

امنیت محیطی فیزیکی اغلب اولین خط دفاعی در برابر یک حمله مخرب است که برای بسیاری از سایت‌های زیرساخت ملی حیاتی (CNI) حیاتی است. تامین کنندگان امنیت محیطی از جمله Pitagone، Marshalls، APEX Vanguard، ASL، CLD Fencing Systems، Jacksons Fencing و Lochrin Bain در آنجا حضور خواهند داشت. Abloy UK مجموعه ای از محصولات سازگار، ثبت اختراع، قفل و دسترسی دیجیتال خود را به نمایش خواهد گذاشت.

شرکت کنندگان می توانند نمایش های زنده محصولات و خدمات تازه راه اندازی شده را در تئاتر نوآوری محصول تماشا کنند. از تامین کنندگان دعوت می شود تا دریابند که چگونه شتاب دهنده دفاعی و امنیتی دولت (DASA) می تواند حمایت مالی برای آنها فراهم کند. با یک فراخوان آزاد برای ارسال، بودجه هم اکنون از طریق فراخوان امنیتی سریع تاثیر باز برای نوآوری در دسترس است، کانالی برای شرکت هایی که در بخش امنیتی کار می کنند تا ایده های خود را به دولت ارائه کنند. این ابتکار برای کمک به نسل بعدی راه حل هایی طراحی شده است که می تواند امنیت بریتانیا را افزایش دهد. تامین کنندگان علاقه مند تشویق می شوند که با تیم بهره برداری امنیتی DASA در نمایشگاه صحبت کنند.

Rachael Shattock، مدیر رویداد نمایشگاه بین المللی امنیت، گفت: “در کمتر از چهار هفته تا بازگشت به لندن المپیا، ما خوشحالیم که نگاهی گذرا به برخی از نوآوری ها و حوزه های محصول هیجان انگیزی که به نمایشگاه باز می گردند ارائه دهیم. در نمایشگاه بین المللی امنیت امسال شکی نیست که یک بار دیگر از سطح نوآوری که صنعت همچنان نشان می دهد شگفت زده خواهیم شد، زیرا به پویایی های همیشه در حال تغییر در چشم انداز امنیتی پاسخ می دهد. سال 2022 شاهد کشیده شدن این صنعت در جهت‌های بیشتری بوده است، زیرا برای چالش‌های احتمالی ناشی از جنگ مدرن و تنش‌های ژئوپلیتیک آماده می‌شود. با ایجاد پیوند حیاتی بین دولت، صنعت، دانشگاه و کل جامعه کاربر نهایی، می‌توانیم به تقویت روابطی که برای بهبود ایمنی و امنیت جهانی ضروری هستند، کمک کنیم.»

برای ثبت نام برای حضور به وب سایت اکسپو.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/international-security-expo-3/