نمایشگاه ساخت لندن، صادقانه بگویم | امنیت حرفه ای


تصویر فرانک کانن است در حالی که او دو روز را در لندن المپیا در کنزینگتون در اوایل این ماه گذراند و در نمایشگاه ساختمان لندن شرکت کرد و با ساخت و سازهای عالی و خوب بریتانیا ترکیب شد. ما او را در تابستان 2018 و در نسخه‌های چاپی سپتامبر تا نوامبر مجله امنیتی حرفه‌ای معرفی کردیم. او می نویسد:

هدف من، به عنوان یک حرفه ای حفاظت از گواهینامه (CPP)، برای سنجش مشخصات حرفه امنیتی در صنعت ساخت و ساز و سپس حمایت از نیاز آنها به حفاظت بهتر از افراد، اموال، اطلاعات و شهرت سازمانشان در برابر خطرات خصمانه همیشه حاضر بود.

چرا؟ برای کسانی که صنعت ساخت و ساز بریتانیا را تجزیه و تحلیل می کنند واضح است که این صنعت در برابر حمله توسط کسانی که با قصد بد عمل می کنند آسیب پذیر است. در مقاله ای در سال 2020، آلیانز کورن هیل فاش کرد که سرقت کارخانه به تنهایی 800 میلیون پوند در سال برای صنعت ساخت‌وساز هزینه دارد و تقریباً 17.5 میلیون پوند ابزار در سراسر لندن در طول سال 2020 به سرقت رفته است. مطمئناً این پایدار نیست و می‌خواستم ببینم آیا می‌توانم به کاهش فرصت برای کسانی که دزدی می‌کنند کمک کنم. هنگامی که زیرساخت های حیاتی، املاک تجاری یا خانه های خانوادگی خود را می سازیم، به تجهیزات ساختمانی، مواد یا ماشین آلات ساخت و ساز در مرحله تحویل آسیب بزنند.

خب، چه چیزی پیدا کردم؟

اولین چیزی که باید اذعان کنم این است که بازدید من از اکسپو یک تجربه خوشایند و لذت بخش بود. سازمان دهندگان، کارکنان خدمات آنها و غرفه داران سخت تلاش کردند تا محیطی را برای اشتراک دانش و یادگیری فراهم کنند که برای همه مفید باشد. کارگاه‌ها، فرصت‌های شبکه‌سازی و فضای اجتماعی به من این امکان را داد که با افراد جدید ملاقات کنم، جهان را از طریق دیدگاه آنها درک کنم، و به من کمک کرد تا افکارم را در مورد اینکه چگونه می‌توانم به بهترین نحو به هدفم برای ایجاد یک فرهنگ امنیتی مبتنی بر رفتار در خانواده ساخت‌وساز بریتانیا دست یابم، تطبیق دهم. .

من سه غرفه تجاری را دیدم که نیاز به مدیریت اطلاعات قوی در دنیای سایبری و در سراسر دفاتر پروژه را ترویج می کردند. من یک تامین کننده محصول خاص برای سیستم های کنترل دسترسی خودکار و اینترکام ویدیویی دیدم. من تولید کننده ای را دیدم که مجموعه ای از درب های امنیتی تایید شده را ارائه می کرد. و من واقعاً از دیدن همکاران صنعت امنیت خود خوشحال شدم ایمن شده با طراحی (SBD) زیرا آنها شایستگی ابتکار امنیتی رسمی پلیس را ترویج می کنند که برای بهبود امنیت ساختمان ها و محیط های نزدیک آنها برای ایجاد مکان های امن برای زندگی، کار، خرید و بازی کار می کند. همچنین یک غرفه‌دار اعتبار پایداری یک پلت‌فرم دوربین مداربسته قابل حمل با انرژی خورشیدی را نشان می‌داد که می‌تواند برای کمک به شناسایی افرادی که در میدان یا دیدشان قدم می‌زنند، مستقر شود.

سپس به دنبال ارائه‌دهندگان آموزش مهارت‌های ساخت‌وساز، نهادهای اعتباربخشی آن‌ها و آن دسته از نهادهای صنعتی که سیستم‌های ایمن کار، تنوع فرهنگی یا شمول را ارتقا می‌دهند، شروع کردم. همچنین می‌خواستم با کسانی که چالش‌های مرتبط با بهزیستی ذهنی را برجسته می‌کنند، سازمان‌هایی که فعالیت‌های ساخت‌وساز را بیمه می‌کنند، و سازمان‌هایی که با حذف سیلوها، تشویق کار مشترک، و با در دسترس قرار دادن اطلاعات مهندسی برای همه در سراسر جهان همکاری‌های متقابل را ارتقا می‌دهند، گفتگو کنم. مراحل طراحی و تحویل یک ساخت.

هرکسی که با آنها صحبت می‌کردم بسیار دلپذیر و جذاب بودند، هر مکالمه درک من را از اینکه چرا صنعت آسیب‌پذیر است افزایش می‌داد. هنگام صحبت با ارائه دهندگان آموزش مهارت های ساخت و ساز یا نهادهای اعتباربخشی آنها، هر دو از من حمایت کردند تا یک دوره امنیتی سفارشی ایجاد و در اختیار صنعت ساخت و ساز قرار دهم. البته این راه حلی نیست که من از آن دفاع می کردم. دلیل اینکه این دوره از قبل وجود ندارد این است که بازاری برای آن وجود ندارد. کدام شرکت ساختمانی قرار است عوامل، مهندسان، مدیران یا مدیران ارشد خود را در یک دوره امنیتی متمرکز بر ساخت و ساز بفرستد؟ من معتقدم که اگر آنها امنیت می خواهند، با یک ارائه دهنده خدمات امنیتی قرارداد فرعی می بندند.

من پیشنهاد آنها را با یکی از پیشنهادات خود مقابله کردم و آن این بود که رفتارهای ایمن را در هر دوره مهارت های ساختاری یا مدیریت در سرتاسر برنامه درسی آموزشی یا پورتفولیوی آموزشی آنها لحاظ کنم. من نمی‌خواهم که آنها افسران امنیتی را آموزش دهند یا مدیران امنیتی را آموزش دهند، من از آنها می‌خواهم رفتارهای ایمن را ادغام کنند و طرز فکر پاسخگویی را تغییر دهند تا “همه” مسئولیت خود را در حفاظت از افراد، اموال و مالکیت معنوی خود بپذیرند. . من می خواهم امنیت بخشی از DNA صنعت آنها شود، نیاز به محافظت از اموال در برابر خطرات خصمانه را در کنار نیاز به ایمن نگه داشتن افراد هنگام انجام کارهای خطرناک، برای جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست، تلاش برای تحویل با کیفیت در اولین بار درخواست قرار دهم. ، و برای حفظ نرخ بهره وری که به حفظ برنامه تحویل کمک می کند. هنگام تعریف فرهنگ سازمان، من می خواهم امنیت محافظ و انعطاف پذیری فعال داشته باشم تا پشت میز بنشینم. من می‌خواهم امنیت حفاظتی در دستور کار همه جلسات رهبری پروژه و بررسی‌های دوره‌ای قرار گیرد و برای همه پروژه‌ها یک رهبر در سطح اجرایی منصوب شود تا برای کاهش خطرات خصمانه پاسخگو باشد.

وقتی با افراد مشتاق و دلسوز در غرفه سلامت روان صحبت کردم، هم افزایی بین «محرک‌هایی» را که وقتی کارگران از سلامت روانی ضعیف رنج می‌برند با آن «پرچم‌های قرمز» که ممکن است نشان‌دهنده فریاد کمک باشد را برجسته کردم. در سراسر برنامه مراقبت پس از امنیت پرسنل. کسی که مشکلات مالی دارد، یا برای پوشاندن افسردگی خود به نوشیدنی یا مواد مخدر متوسل می شود، یا کسی که به دلیل غرق شدن در غم، اضطراب، یا کاهش احساس ارزش خود، رفتاری غیر اخلاقی دارد، ممکن است تصمیم به سرقت ملک پروژه برای فروش کند. به دیگران برای دریافت پول نقد یا کمک به باندهای جنایتکار سازمان یافته محلی برای دسترسی به مناطق یا اطلاعاتی که مجاز به داشتن آنها نیستند. دشمن اغلب افراد آسیب‌پذیر را زمانی که در پایین‌ترین حد خود قرار دارند شکار می‌کند و این اغلب با زمانی که مورد توجه دوستان یا قهرمانان سلامت روان قرار می‌گیرند همزمان است.

در حالی که این هم افزایی “بدیهی” برای برخی شناخته شده است، آشکار بود که فرصتی برای همکاری و کمک به آن کارگران آسیب پذیر از دست دادن شغل خود – در بدترین زمان ممکن – از طریق نقض ناخواسته آئین نامه رفتار کارفرما یا حتی نقض قانون، وجود دارد. در سراسر صنعت رایج نبود. من این غرفه را با لبخندی بر لب ترک کردم، در حالی که می دانستم ساختمان سازی بریتانیا به مردم خود اهمیت می دهد.

گفتگوی بعدی من با یک کارگزار بیمه بود تا مشخص کنم که آیا آنها پیش نیازها یا انتظاراتی را برای مشتریان خود تعیین می کنند تا اقدامات محافظتی را برای کاهش احتمال قربانی شدن در جرم و در نتیجه کاهش نیاز بعدی به ادعای بیمه نامه خود انجام دهند. در حالی که منتظر نوبتم برای صحبت با کارگزار بودم، ادبیات آنها را اسکن کردم و تابلوهای تبلیغاتی آنها را که روی غرفه آنها نمایش داده شده بود را بررسی کردم.

متأسفانه، من ناامید شدم – اما کاملاً متعجب نشدم – از اینکه متوجه شدم که کلمات محافظت، ایمن یا محافظت وجود ندارد. درست است، من چاپ ریز را نخواندم و نتوانستم تمام بروشورهای موجود از بیمه‌گران متعدد را بخوانم، اما وقتی با فروشنده صحبت کردم، ترس من تایید شد. وقتی از من پرسیدم که چرا این سیاست‌ها با تبلیغ نیاز به خودیاری برای کاهش تأثیر جرم و جنایت فروخته نمی‌شوند، یا اینکه این توافقنامه شامل انتظار این است که مشتری باید اقدامات اساسی را برای کاهش احتمال قربانی شدن آنها انجام دهد. من مطمئن هستم که خود ارائه دهندگان بیمه در هنگام تنظیم پوشش خود این جنبه را با مشتری خود در میان می گذارند، اما، من فکر می کنم، با گنجاندن این الزام در ادبیات تبلیغاتی خود، این می تواند به ارسال پیامی به صنعت کمک کند – به خصوص در این زمان های اقتصادی چالش برانگیز. .

اکنون که متوجه نبودم کلماتی مانند “محافظت” و “امنیت” در تابلوهای تبلیغاتی غرفه های تجاری شدم، برای جستجوی آنها وارد مدار دیگری از سالن شدم. موفقیت، آنها را پیدا کردم. بسیاری از غرفه‌ها سخت‌افزار و سیستم‌های هشدار خود را برای «محافظت» در برابر آسیب‌های آتش‌سوزی یا آب تبلیغ می‌کردند، و بیش از یک شرکت تأمین مالی پروژه به توانایی خود در «تامین مالی» برای کمک به پروژه‌های زیربنایی بزرگ افتخار می‌کردند، اما، من فقط یک موضع را پیدا کردم که از آن حمایت می‌کرد. «سیستم‌های ذخیره‌سازی امن» می‌تواند به «محافظت» از دارایی مشتری کمک کند.

یکنوع بازی شبیه لوتو، بیا برویم و گپ بزنیم.

باز هم نیاز بود تا نوبت من صبر کنم، بنابراین بروشور بسیار چشمگیر و براق آنها را اسکن کردم و نمایشگر قفسه های مشبک و قفس های فلزی ذخیره سازی آنها را که واقعاً جامد، مستحکم و مقاوم در برابر خرابکاری به نظر می رسیدند را بررسی کردم – اگرچه من مهندس نیستم. یا واجد شرایط برای اثبات ویژگی های محافظتی به سادگی با نگاه کردن به آنها در یک غرفه تجاری است. باز هم، کسانی که در غرفه حضور داشتند بسیار استقبال کردند و به طور موجهی به آنچه که به نمایش می گذاشتند افتخار می کردند. پس از معرفی خودم و ارائه توضیح مختصری در مورد دلیل حضورم در نمایشگاه، در مورد ویژگی های محافظتی محصولات آنها جویا شدم و به دنبال شفافیت در مورد گواهینامه صنعت امنیتی آنها بودم. محصول آنها دارای گواهینامه کیفیت از یک سازمان اعتباربخشی اسکاندیناوی بود، اما هیچ چیزی نشان نمی داد که سطح سختگیری امنیتی در محیط کنترل شده آزمایش شده است. بنابراین، آنها نباید توانایی محافظت از دارایی مشتری خود را هنگامی که محصول دارای گواهینامه امنیتی نیست، تبلیغ کنند.

همانطور که اتفاق افتاد، مدیر عامل شرکت روی غرفه بود و ما یک گپ دوست داشتنی به مدت نیم ساعت داشتیم که در طی آن من موافقت کردم که در خارج از نمایشگاه با او ملاقات کنم تا او را به هیئت صدور گواهینامه پیشگیری از ضرر معرفی کنم. LPCB) کتاب قرمز، که مرجعی برای تعیین کننده ها، تنظیم کننده ها، طراحان و کاربران نهایی محصولات و خدمات آتش نشانی و امنیتی است. من پیشنهاد کردم که اگر به دنبال گنجاندن در این کتاب باشد، از دسترسی به بازار به ادارات دولتی و پروژه هایی که بودجه دولتی دریافت می کنند، لذت خواهد برد. باز هم، این یک مکالمه دوجانبه سودمند بود و چیزی که باعث شد هزینه های سفر و اقامت من به تنهایی ارزش داشته باشد. افزایش آگاهی یکی از تامین کنندگان برای نیاز به کسب و بازاریابی “نشان بادبادک” امنیتی می تواند به ارتقای نمایه صنعت امنیت در صنعت ساخت و ساز کمک کند. این به من احساس خوبی داد، حتی اگر به عنوان یک مشاور امنیتی، می‌دانستم که برای حضور در این نمایشگاه تجاری به من دستمزد نمی‌دهند، اما گاهی اوقات، شما باید از جنبه‌های غیر پولی به دنبال پاداش باشید. خوشایندترین جنبه این تعامل، نگرش MD و تمایل او به گوش دادن، به چالش کشیدن تفکر من و به اشتراک گذاشتن دیدگاه او از صنعت ساخت و ساز بود.

خب، بعدش چیکار کنم؟ به عنوان یکی از اعضای موسسه امنیت و یک متخصص امنیت خبره (CSyPمن به همکاری با کسانی که در نمایشگاه ساخت و ساز لندن 2022 ملاقات کرده ام ادامه خواهم داد تا از نیاز به تغییر فرهنگی در سراسر صنعت ساخت و ساز بریتانیا حمایت کنم. من به دنبال فرصت هایی برای توسعه بیشتر درک خود از آنچه سازندگان برای موفقیت نیاز دارند، خواهم بود و هر زمان که بتوانم از امنیت مبتنی بر رفتار دفاع خواهم کرد.

در نمایشگاه امسال، از صحنه پایداری بازدید کردم، از میکروفن باز در صحنه BIM & Digital Construction استفاده کردم، به چند سخنران تاثیرگذار در صحنه ایمنی آتش نشانی گوش دادم و از ذهن های رنگارنگ و پویا که در صحنه تنوع و گنجاندن مونتاژ شده بودند لذت بردم. مرا به فکر واداشت چرا نباید در نمایشگاه ساخت لندن 2023 یک مرحله امنیت محافظتی و انعطاف پذیری فعال – شاید توسط موسسه امنیتی حمایت مالی شود – وجود داشته باشد، بنابراین کسانی که در حرفه امنیت سایبری و امنیت حفاظتی هستند می توانند گفتگوی غنی و معنادار را در مورد نیاز به محافظت از ما تسهیل کنند. سایت های ساختمانی مستقر در بریتانیا و پروژه های زیربنایی بزرگ از بلای جنایت. اجازه ندهیم به آنها این فرصت را بدهیم که برنامه ساخت ما را مختل کنند و هر سال ضرر 800 میلیون پوندی را کاهش دهیم.

درباره فرانک کانن، BSc (Hons)، CSyP، CPP، FSyI

تا همین اواخر، فرانک کانن رئیس امنیت در سایت ساخت و ساز هسته ای جدید Hinkley Point C (HPC) در سامرست بود، جایی که او تیمی را رهبری می کرد که از بزرگترین سایت ساخت و ساز در اروپا محافظت می کرد. فرانک با استفاده از تجربیات خود در HPC و ترکیب آنها با ده سال کار در قزاقستان در ساخت دو نیروگاه نفت و گاز و 24 سال خدمت به عنوان افسر پلیس نظامی سلطنتی، یک برنامه امنیتی مبتنی بر رفتار را به طور خاص برای صنعت ساخت و ساز ایجاد کرده است. فرانک از طریق مشاوره خود، Cannon Asset Protection Limited، مدافع این است که از سایت های ساخت و ساز خود با نام The CAP Way محافظت کنید. بازدید کنید https://thecapway.com/.

درباره London Build Expo: بعدی در لندن المپیا در 15 و 16 نوامبر 2023 اجرا می شود. بازدید کنید https://www.londonbuildexpo.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/london-build-expo-frankly/