نمایشگاه های آبان | امنیت حرفه ای


C-TEC این ماه در دو نمایشگاه در لندن به نمایش گذاشته است. London Build در المپیا (چهارشنبه و پنجشنبه، 16 و 17 نوامبر) و Homes UK در ExCeL در Docklands (23 و 24 نوامبر).

لندن بیلد با بیش از 350 غرفه‌دار و سمینار، رویدادها و بحث‌های شبکه‌ای، یک نمایشگاه ساختمانی در بریتانیا است که برای معماران، توسعه‌دهندگان، سازندگان خانه و پیمانکاران طراحی شده است. Homes UK با بیش از 250 بلندگو، رویدادی برای متخصصان مسکن است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی ساختمان، پایداری و مشارکت ساکنین هستند.

C-TEC محصولات ایمنی آتش نشانی خود را برای ساختمان های بلند نشان می دهد، از جمله EVAC-ALERT، در تصویر، سیستم هشدار تخلیه جدید BS 8629، Hush، سیستم آتش نشانی خانگی جدید BS 5839-6 Grade C، CAST، C-TEC سیستم آتش نشانی خود پروتکل، و ENVISION، یک بسته نرم افزاری دسترسی از راه دور اعلام حریق مبتنی بر Cloud، خدمات و مدیریت سایت.

اندی اسکات، مدیر پروژه C-TEC، گفت: “ما خوشحالیم که در London Build and Homes UK نمایشگاه می کنیم زیرا هر دو در جذب نمایندگانی که قطعاً به راه حل های اعلام حریق تجاری و مسکونی منحصر به فرد ما علاقه مند هستند، بسیار موفق هستند. که در انگلستان طراحی و تولید می شوند.

بازدید کنید www.c-tec.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/november-exhibitions/