نمایش موفق برای فناوری های بدن – شماره 7 2022 – Elvey Security Technologies

از دیگر ویژگی‌های دوربین می‌توان به شارژ سریع از طریق داک شارژ مغناطیسی با مکان‌یابی خود اشاره کرد – بدون نیاز به کابل، و همگام‌سازی روی برد به این معنی است که فیلم به‌طور خودکار بدون نیاز به رایانه / کابل / اسکله بارگیری می‌شود. HALO Horizon مجهز به GPS است و فناوری Glonass امکان موقعیت یابی فوری و بازخورد موقعیت را فراهم می کند.

HALO NanoCam با وزن تنها 73 گرم و با ابعاد 52 میلی‌متر (ح) × 42 میلی‌متر (W) x 18 میلی‌متر (D)، یک دوربین بسیار سبک وزن و جمع‌وجور است. این امکان برای 12 ساعت ضبط مداوم را فراهم می کند و با رزولوشن 1080P فول اچ دی خود، فیلم مستند شفافی را ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با CICT تماس بگیرید، +27 10 590 6177، [email protected] www.commercialict.co.zaوام)

HALO Aware به طور خودکار با هر HALO Horizon BodyCam در شعاع 9.1 متری جفت می شود و زمانی که افسر پلیس اسلحه گرم، باتوم یا تیزر خود را می کشد، این دوربین ها را در حالت ضبط فعال می کند. فن‌آوری حصار جغرافیایی HALO باعث می‌شود تا دوربین‌های بدن افسران هنگام رسیدن به صحنه برای ضبط مجموعه‌ای زنجیره‌ای از فیلم‌های BodyCam که آگاهی کامل از موقعیت را فراهم می‌کنند، پشتیبانی کند.

کنفرانس امنیت املاک مسکونی فرصتی ایده‌آل برای معرفی طیف وسیعی از دوربین‌ها و لوازم جانبی بدنه HALO به شرکت‌های تجاری ICT (CICT، یک شرکت Elvey Group و بخشی از گروه شرکت‌های Hudaco) داد.


منبع: https://www.securitysa.com/17856R ما درخواست‌های زیادی از نمایندگان داشتیم و حتی یک اثبات مفهومی (POC) که یکی از شرکای ما می‌خواهد در ملکی که آنها شناسایی کرده‌اند انجام دهیم، به دست آوردیم. چارلین ریدر، مدیر عملیات ملی در CICT می گوید: نمایندگان این املاک از اینکه یکی از اولین املاک در ژوهانسبورگ هستند که این فناوری را تجربه کرده اند، ابراز هیجان کرده اند.

ریدر معتقد است که نیاز به آموزش در مورد امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل هوشمند در شهرک های مسکونی وجود دارد. ما کاملاً در موقعیتی هستیم که به املاک با راه حل هایی که این عناصر را در بر می گیرد کمک کنیم. ما مجموعه ای مهارت داریم که تمرکز را از محصول و خدمات معطوف می کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ایمن هستند و هیچ هکری نمی تواند به شبکه شما نفوذ کند. این به نوبه خود به سازگاری بیشتر شرکت های امنیتی با PoPIA کمک می کند.

نمایش موفقیت آمیز برای فناوری های بدن پوشیده

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)

دوربین بدنه کاملا قابل تنظیم HALO Horizon Series برای مطابقت با نیازهای خاص اپراتورهای امنیتی طراحی شده است. دوربین ضد آب دارای گواهی IP68 اجازه می دهد تا 16 ساعت ضبط مداوم داشته باشید و پخش زنده را فعال کنید. لنز نور ستاره ای با زاویه باز (140 درجه) از فناوری de-warp با اعوجاج تصویر صفر استفاده می کند و تصاویر واضحی را حتی در تاریکی کامل ارائه می دهد.

HALO Vault یک نرم افزار مدیریت دارایی دیجیتال سفارشی برای ذخیره، مشاهده و پخش طیف گسترده ای از انواع چند رسانه ای در یک محیط امن مبتنی بر ابر است. ذخیره سازی ایمن برای فایل ها فراهم می کند و امکان به اشتراک گذاری امن فایل ها (از جمله ابرداده ها) با کاربران خارجی را فراهم می کند. دسترسی به ویدیو با نام‌های کاربری، زمان‌ها و اقدامات بررسی می‌شود. فایل‌های غیر شواهدی را می‌توان برای حذف خودکار پس از یک بازه زمانی قابل تنظیم تنظیم کرد.