نمایندگان مجلس برای بررسی دقیق وظیفه حفاظتی پیشنهادی


کمیته ای از نمایندگان مجلس در آخرین گام به سوی وظیفه، که به قانون مارتین معروف است و تبدیل به قانون می شود، وظیفه حفاظتی پیشنهادی را مورد بررسی دقیق قرار می دهد. کمیسیون منتخب نمایندگان مجلس روز گذشته افتتاحیه خود را آغاز کرد.بررسی قبل از قانونگذاریبه پیش نویس لایحه تروریسم (حفاظت از اماکن).

شما می توانید تا روز جمعه، 23 ژوئن، شواهدی را ارائه دهید. حرف به رئیس کمیته دیانا جانسون؛ که یک کمیته سیاست تنظیم مقررات (RPC) در ارزیابی تاثیر، پیش نویس قانون را به عنوان “مناسب برای هدف” ارزیابی کرد، به ویژه به دلیل رتبه بندی “قرمز” برای مشاغل کوچک و خرد.

در ماه دسامبر، نخست وزیر ریشی سوناک و وزیر کشور سوئلا براورمن اعلام کردند که قانون مارتین یک مدل طبقه بندی شده را برای صدها هزار مکان بسته به ظرفیت محل یا رویداد و فعالیت معرفی می کند. یک ردیف استاندارد برای اماکن عمومی با حداکثر ظرفیت 100 نفر یا بیشتر اعمال می‌شود، در حالی که ردیف «افزایش‌یافته» برای اماکن عمومی و رویدادهایی با حداکثر ظرفیت 800 نفر یا بیشتر اعمال می‌شود. آنچه در یادداشت‌های توضیحی منتشر شده در کنار پیش‌نویس لایحه «رژیم تحریم‌های معتبر» نامیده می‌شود، یک «بدنه تمام عیار» مانند رگولاتور امنیتی خصوصی «سازمان صنعت امنیت» که قادر به صدور «تحریم‌های مناسب» برای رگولاتور به منظور تضمین تبعیت است، ایجاد خواهد شد. هزینه راه اندازی 130 میلیون پوند برآورد شده است.

در حالی که وزارت کشور از زمانی که قانون مارتین را در اوایل سال 2020 تصویب کرد، در تلاش بود که بگوید می‌خواهد از بار غیرضروری برای مشاغل جلوگیری کند، آقای توگندات در نامه اعتراف کرد که «هنوز چالش‌هایی برای غلبه بر وجود دارد». در مورد هزینه، یادداشت های توضیحی هیچ تخمینی به طور کلی انجام نمی دهد، اما برای سایت های دولتی محلی و مرکزی که در ردیف استاندارد قرار می گیرند، رقمی ارائه می دهد. تخمین مرکزی 2000 پوند به ازای هر سایت (بیش از ده سال) به عنوان هزینه تطبیق سایت های خود، و برای سایت های در ردیف پیشرفته، 80،000 پوند، که هزینه انطباق با بریتانیا را فراهم می کند (این پیش نویس قانون همه موارد را پوشش می دهد. انگلستان) حداقل صدها میلیون پوند.

از جمله جزییات دیگر، پیش‌نویس پیشنهاد می‌کند در پاسخ به بیانیه‌های حفاظت از تروریسم تحت قانون مجوز سال 2003، طرح‌های اولیه از مالکیت عمومی حذف شوند.

همانطور که در نسخه چاپی ژوئن مجله امنیتی حرفه ای نشان داده شده است، نیک آلدوورث، مبارز حقوق مارتین و پلیس ارشد بازنشسته ضد تروریسم، از کسانی که می خواهند قانون را بخواهند به نماینده خود ایمیل بزنند. در حالی که فیگن موری، همکار مبارز، پسرش مارتین هت در میان کسانی بود که در بمب گذاری منچستر آرنا در ماه مه 2017 کشته شدند، در میان کسانی است که باید به کمیته منتخب شهادت دهد. ACS Pacesetters افسران امنیتی جوایز ممتاز در ویندزور، جایی که او سخنران مهمان بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لایحه، به سایت مراجعه کنید وب سایت دفتر خانه.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/mps-to-scrutinise-proposed-protect-duty/