نمایندگان مجلس در مورد کووید و خطاهای دیگر


بر اساس این گزارش، بسیاری از پول‌هایی که دولت بریتانیا در طول همه‌گیری کووید خرج کرده و از طریق کلاهبرداری از دست داده است، بعید است که بازیابی شود. کمیته محاسبات عمومی نمایندگان مجلس گزارش سالانه. دیم مگ هیلیر، رئیس کمیته، نماینده حزب کارگر لندن، می‌گوید که کمیته متشکل از نمایندگان احزاب سیاسی مختلف با “ناامیدی فزاینده” بر این موضوع نظارت کرده است.

در مورد پروژه‌های وزرای دولت و کارمندان دولت، گزارش شکایت می‌کند که وایت هال «کوهی برای بالا رفتن از مهارت‌های دیجیتالی و مدیریت پروژه دارد». و وایت هال «سوگیری خوش‌بینی» بیش از حدی دارد، زیرا وایت هال «بیش از حد به پروژه‌هایی که شکست خورده‌اند می‌چسبد». در مورد مدیریت ریسک، این گزارش می‌گوید: «سرنوشت نظامی این است که هیچ برنامه‌ای از نبرد جان سالم به در نمی‌برد، اما هرگز بدون برنامه وارد نبرد نشوید. به زبان ساده ما آماده نبودیم. Whitehall در برابر ایجاد یک افسر ارشد ریسک مقاوم است. ما باید شاهد یک تغییر گام در وایت هال و در میان سیاستمداران در مورد ارزش هزینه‌ها برای کاهش یا آمادگی برای ریسک باشیم.»

در مورد تقلب و خطا، کمیته می گوید که «به طور مرتب سطوح بالایی از تقلب و خطا را در کار وزارت کار و بازنشستگی (DWP)، درآمد و گمرک HM (HMRC) و آنچه که وزارت تجارت، انرژی بود مشاهده می کند. و استراتژی صنعتی (BEIS). دولت از زمان کووید-19 شاهد افزایش سطوح تقلب و خطا بوده است، زیرا ریسک پذیری بیشتری را برای محافظت از افراد و مشاغل پذیرفته است. مقداری افزایش تقلب و خطا یک پیامد کوتاه مدت اجتناب ناپذیر ارائه سریع پشتیبانی بود، اما دولت برای بازیابی پوندهای از دست رفته مالیات دهندگان بسیار کند عمل می کند. ادارات وایت هال این فرصت را دارند که با اولویت دادن به کار برای مقابله با سطوح فعلی تقلب و خطا، مالیات دهندگان را بهتر انجام دهند. بهبود نحوه اندازه گیری تقلب و خطا تا بتوانیم در مورد میزان مشکل و اقدامات لازم برای مقابله با آن واضح تر باشیم. و برنامه ریزی و اجرای بهتر پادمان های تقلب و خطا.

HMRC مسئول ارائه طرح‌های حمایت از اشتغال کووید-19 به مشاغل و افراد در طول همه‌گیری بود. در نوامبر 2022، کمیته این طرح ها را که 97 میلیارد پوند هزینه داشت، مورد بررسی قرار داد. HMRC به کمیته تخمین زد که “کل تقلب و خطا در طول عمر این طرح ها 4.5 میلیارد پوند بود، اگرچه برآورد آن بسیار نامشخص است”. و HMRC پیش بینی کرده است که تنها یک چهارم (1.1 میلیارد پوند) از زیان ها را جبران خواهد کرد. به همین ترتیب، نمایندگان مجلس خاطرنشان کردند که «BEIS پیشرفت کندی در رسیدگی به تقلب در طرح وام برگشتی داشته است».

در این گزارش آمده است که “بخش های سراسر وایت هال با سطوح بیشتری از تقلب و خطا نسبت به قبل از همه گیری مبارزه می کنند”. و به طور کلی تر، کلاهبرداری برای بریتانیا “یک مشکل جدی و رو به رشد است”. در مورد عدالت کیفری، نمایندگان مجلس شکایت کردند که “دولت در ارائه دسترسی به موقع به عدالت و محافظت از مردم کوتاهی می کند”. این گزارش نگرانی‌ها را در مورد اینکه آیا «برنامه تحول دادگاه با تأخیر زیاد» دادگاه‌ها و دادگاه HM (HMCTS) می‌تواند مزایای برنامه‌ریزی شده را ارائه دهد، تکرار می‌کند.

بر اساس انعطاف‌پذیری، این گزارش می‌گوید «برخورد از xovid-19 نشانه‌های یک بخش عمومی شکننده را نشان می‌دهد، زیرا وایت هال چالش‌های سیستمی مربوط به ظرفیت و قابلیت نیروی کار، تحول دیجیتال، فناوری اطلاعات، داده‌ها، ارزیابی، و امور مالی و حسابرسی دولت محلی را مدیریت می‌کند. ‘. این گزارش همچنین به دولت به بخش نگاه می‌کند، از وزارت دفاع (وزارت دفاع «سوابق ضعیفی در مدیریت قراردادها و برنامه‌های اصلی خود دارد») و شامل HMRC (که «بدهی مالیاتی رو به رشد» را مدیریت می‌کند و «سطح تقلب و خطا. برای گزارش کامل 28 صفحه ای به سایت مراجعه کنید وب سایت پارلمان انگلستان.

زمینه

دفتر کابینه دارد مورد استقبال قرار گرفت سازمان تقلب در بخش عمومی (PSFA) به عنوان یک سرویس جدید که (به گفته بارونس نویل-رولف، وزیر دفتر کابینه) “دفاع از تقلب دولت را از طریق شناسایی دقیق تر تهدیداتی که با آن روبرو هستیم و پشتیبانی تخصصی از خدمات عمومی افزایش می دهد”. دفتر کابینه نیز وعده داده استیک رژیم تدارکاتی تقویت شدهاز طریق الف لایحه تدارکاتکه در آستانه ارائه گزارش خود در مجلس است. یک واحد امنیت ملی پیشنهادی برای تدارکات، مستقر در دفتر کابینه، تامین کنندگانی را که ممکن است خطری برای امنیت ملی ایجاد کنند، بررسی خواهد کرد و ارزیابی خواهد کرد که آیا شرکت ها باید از تدارکات عمومی منع شوند یا خیر.

اظهار نظر

راب اتو، مدیر ارشد فناوری فیلد و معمار راه‌حل‌های اصلی در شرکت محصول Ping Identity، می‌گوید: «کسب و کارها باید اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای مدیریت مؤثر تهدیدات امنیت سایبری، مانند کلاهبرداری، در دراز مدت انجام دهند. اثبات هویت می‌تواند ابزار قدرتمندی برای دفاع در برابر کلاهبرداری حساب جدید، تقلب در برنامه‌ها و تصاحب حساب باشد. بیومتریک مانند صدا یا تشخیص چهره بخش های کلیدی اثبات هویت هستند.

«برای کاهش ریسک و بهبود انعطاف‌پذیری سایبری، کسب‌وکارها باید از ابزارهای تأیید هویت دیجیتال استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که یک فرد قبل از دادن دسترسی، همان چیزی است که ادعا می‌کند است. با وجود این پادمان‌ها، سازمان‌ها بهتر از خود محافظت می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که مشتریانشان تجربه دیجیتالی یکپارچه‌تر و ایمن‌تری دارند.»
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/mps-on-covid-and-other-error/