نوآوری محلی ادامه دارد – شماره 4 2022 – BoomGate Systems

• گردبادهای تورنادو محدوده تمام قد هستند و به صورت تک قد کامل و دوبل با پیکربندی های سه بازو، چهار بازو و پنج بازو عرضه می شوند. تورنادو تورنستایل نیز دارای دو گزینه با ترکیب مکانیزم قفل مکانیکی و الکترونیکی با 15 سال گارانتی مکانیکی می باشد.

سپس WARRIOR Re-enforced Spring Loaded Jagged Bollard وجود دارد. این بولارد که به طور خاص برای سایت هایی که از کرکره های غلتکی استفاده می کنند طراحی شده است، یک لایه امنیتی قوی و قوی اضافه می کند. به صورت استراتژیک در پشت کرکره های غلتکی، لبه های دندانه دار خود را در کرکره قرار می دهند و در صورت ورود اجباری، سرعت آن را کاهش می دهد و در بیشتر موارد، حمله را کاملاً از بین می برد. این طراحی امکان عملکرد مداوم با کمک فنر را فراهم می کند و آن را به محصولی کاربر پسند و با تقویت عالی تبدیل می کند.

• گردان های چرخشی از همه آنها کوچکتر هستند. چرخ گردان ارتفاع کمر سه بازوی Twister معمولا در قسمت های پذیرایی، لابی بالابرها، غذاخوری ها و سالن های ورزشی استفاده می شود. سطح پایینی از امنیت را ارائه می دهد و به طور کلی در جایی نصب می شود که پرسنلی بر این مناطق نظارت دارند. چرخش ارتفاع کمر چرخان کاملاً خودکار برای مبارزه با کووید ایده آل است زیرا کاربر مجبور نیست از دستان خود برای دسترسی استفاده کند.

چرخان نیم قد سیکلون عمدتاً برای کنترل دسترسی در مناطق پذیرش کنترل شده و لابی های بالابر استفاده می شود. تورنستیلس سیکلون از فولاد ضد زنگ و شیشه تولید می شود. ترکیب این دو متریال باعث می شود که این گردان از نظر زیبایی شناختی بسیار دلپذیر به نظر برسد و انتخاب شماره یک برای کنترل ورودی لوکس است. چرخ گردان Cyclone Full Height Turnstile به همان دلیلی که گردان نیم قد استفاده می شود، اما امنیت بالایی را ارائه می دهد.وام)

• تورنستیله Hurricane Full Height Mantrap Turnstile نهایی برای کاربردهای امنیتی فوق العاده بالا است که تمرکز اصلی بر امنیت و شناسایی مثبت پرسنل و شمارش دقیق سر است.

گردان ها همچنان قوی هستند

در حالی که داشتن امکانات تولید محلی چالش‌های خاص خود را در آفریقای جنوبی ایجاد می‌کند، Boomgate Systems همیشه سعی می‌کند به مزایای داشتن تولید داخلی داخلی و تحقیق و توسعه نگاه کند. طبیعت همیشه کنجکاو طراحان آن و تغییرات مداوم مورد نیاز در صنعت امنیت به آن اجازه می دهد تا عضلات مهندسی خود را برای طراحی و توسعه اشکال پیشرفته کنترل دسترسی فیزیکی منعطف کند. سال 2022 خجالتی نبود زیرا فرصت های مختلف شرکت را برانگیخت تا کنترل دسترسی خودرو را به سطح دیگری برساند.

علاوه بر این، چرخ‌گردان‌های Boomgate Systems همچنان پرفروش‌ترین هستند، با موارد زیر:

به رخ کشیدن قدرت خود و اجازه ندادن به چالش های موجود در این صنعت برای جلوگیری از تفکر آینده آن تنها یکی از دلایلی است که Boomgate Systems در صدر حوزه تخصصی خود، نه فقط در سطح محلی، بلکه در سراسر جهان باقی می ماند. محلی لککر است اما در صحنه جهانی بسیار خوب رقابت می کند.

نوآوری های محلی ادامه دارد

شماره 4 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت


منبع: https://www.securitysa.com/16843R

اول از همه، Boomgate Systems سد وسایل نقلیه ضد تصادف GENIUS را توسعه داده است که به طور بالقوه 4500 کیلوگرم نیرو در سرعت 60 کیلومتر بر ساعت را تحمل می کند. این طرح از یک سیم طناب فولادی با نیروی شکست 198650 KN استفاده می کند. با این حال، انتقال قدرت کاملاً به محصولات جانبی طراحی شده توسط Boomgate Systems، از جمله نقاط لنگر مخصوص طراحی شده و همچنین پرده ای که کابل را در بر می گیرد، وابسته است. مطمئناً نیرویی خواهد بود که نباید با آن برخورد کرد، زیرا مشت‌های ناخوشایندی را به همراه دارد.

عملکرد اصلی Hurricane این است که اطمینان حاصل کند که فردی که از گردان استفاده می کند به طور مثبت شناسایی شده و وارد محوطه شده است. Boomgate Systems بیش از 300 Turnstiles Hurricane Mantrap را از طریق یک سیستم یکپارچه کننده برای کنترل بازدیدکنندگان و پرسنل در سراسر زندان در اختیار وزارت خدمات اصلاحی قرار داده است.