نوآوری و خدمات، 37 سال و همچنان – شماره 1 2023 – انتشارات تکنیوز – فناوری های ایمپرو

Impro Technologies در سال 1986 در دوربان تأسیس شد و به سرعت به یک استاندارد در صنعت کنترل دسترسی در آفریقای جنوبی تبدیل شد. این شرکت با نوآوری و برآورده کردن نیازهای مشتریان خود، به زودی از مرزهای آفریقای جنوبی به آفریقا و سایر نقاط جهان گسترش یافت.

در سال 2013، این شرکت با اطمینان از اینکه با ورود جهان به عصر ابری پشت سر نگذاشته است، محدوده دسترسی پورتال مبتنی بر وب خود را منتشر کرد، مجموعه دیگری از راه حل ها که هنوز در بسیاری از تاسیسات در سراسر جهان استفاده می شود. همه این محصولات با استفاده از مالکیت معنوی (IP) داخلی Impro در KZN توسعه، طراحی و تولید شده اند و هنوز هم هستند.

شرکت‌های بی‌شماری در بازار کنترل دسترسی در سراسر جهان فعالیت می‌کنند، پس چه چیزی Impro را تا این حد موفق می‌کند؟ Calenborne می گوید که این شرکت به عنوان رهبر بازار نوظهور برای راه حل های کنترل دسترسی کامل رهبری می کند و ادامه خواهد داد. علاوه بر این، او می‌گوید که برند Impro بر سه مفهوم کلیدی مبتنی بوده، هست و خواهد ماند:

علیرغم خروج عظیم استعدادها از سواحل آفریقای جنوبی در چند سال گذشته، مهارت‌های ایمپرو همچنان پیشرو هستند. این شرکت دارای تیم‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار و سیستم‌افزار با سال‌ها تجربه است که در حال حاضر در حال رشد هستند. Calenborne می گوید: “ما یک نقشه راه محصول بسیار واضح داریم که آنها را حداقل برای سه سال آینده مشغول خواهد کرد.” ما نسخه‌های جدیدی از نرم‌افزار خود و پیشرفت‌های قابل توجهی در محدوده سخت‌افزاری خود در مراحل مختلف فرآیند توسعه داریم. مشتریان از سه ماهه دوم سال 2023 شروع به دیدن این محصولات خواهند کرد.

ده سال پس از تأسیس، Impro یکی از اولین راه حل های دسترسی RFID را در جهان منتشر کرد و در سال 2000، طیف وسیعی از محصولات کنترل دسترسی IXP آن منتشر شد. مسلماً این راه‌حل‌های IXP بود که Impro را به یک استاندارد در صنعت کنترل دسترسی تبدیل کرد، زیرا بسیاری از این محصولات هنوز در سطح جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان ادامه می‌دهند.

تمرکز آینده مدیر عامل

2. سادگی: محصولات ایمپرو به دلیل سادگی شناخته شده اند. طراحان و مهندسان این شرکت کاملاً بر روی استفاده از فناوری های پیچیده و ساده ساختن آنها برای شرکا و کاربران نهایی برای نصب و استفاده متمرکز هستند.منبع: https://www.securitysa.com/18693R

3. اعتماد: اگر Impro به عنوان یک شریک و تامین کننده قابل اعتماد، برآورده کردن و فراتر رفتن از انتظارات به عنوان یک هنجار، سوابق نزدیک به 40 سال موفقیت را نداشت.

گیلز کالنبورن

تفاوت Impro

تمرکز دیگر این شرکت برنامه های آموزشی آن است. اطمینان از به روز بودن نصب کنندگان و ادغام کنندگان در مورد آخرین محصولات و راه حل های Impro برای اطمینان از نصب موفق و رضایت مشتریان بسیار مهم است. با ورود محصولات جدید به بازار در سال 2023 و پس از آن، برنامه های آموزشی این شرکت نیز به روز و بهبود می یابد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان می توانند حداکثر استفاده را از طیف Impro ببرند.

در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان آفریقای جنوبی را به مقصد سواحل خارجی ترک کرده اند، جایی که محصولات ظاهراً با هزینه کمتر ساخته می شوند، ایمپرو متعهد به کارخانه تولید خود در دوربان است. Calenborne خاطرنشان می کند، “ما به تولید در دوربان ادامه خواهیم داد و در حال حاضر قصد نداریم چیزی را تغییر دهیم. ما ارزش فوق‌العاده‌ای را در داشتن امکانات تولیدی همراه با تحقیق و توسعه خود می‌بینیم. تیم ها این به ما امکان می دهد نمونه های اولیه SMD و اجرای آزمایشی را به طور موثرتری مدیریت کنیم و به طور مداوم فرآیندهای تولید خود را بهبود ببخشیم.

مدیرعامل Impro، Giles Calenborne، می‌گوید که این مدل هنوز در حال اجراست و در حالی که در طول سال‌ها تغییراتی از نظر گزارش‌دهی و پرسنل ایجاد شده است، برند Impro مانند همیشه قوی است و شرکت در حال آماده شدن برای برخی از اعلامیه‌های مهم در طول سال است. 2023. او می افزاید که محصولات و خدماتی که شرکت قادر به ارائه آن است فقط بهبود می یابد زیرا نه تنها IP خود را برای پیشبرد آن دارد، بلکه به منابع و فناوری های جهانی ASSA ABLOY نیز دسترسی دارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، Calenborne اطمینان حاصل می کند که پایه های نوآوری، سادگی و اعتماد بخشی از هر کاری است که شرکت در آینده انجام می دهد.وام)

علاوه بر این، شرکت از ردپای جهانی ASSA ABLOY برای رشد فروش بین‌المللی خود در بازارهای جدید استفاده خواهد کرد و در عین حال ارتباط خود را در بازارهای محلی و بین‌المللی موجود حفظ و افزایش خواهد داد.

1. نوآوری: اینگونه بود که Impro نام خود را در صنعت ساخت و شعله ور شدن نوآورانه آن در آینده ادامه خواهد داشت و گسترش خواهد یافت.

یکپارچه سازی یکی از مزایای پیوند ASSA ABLOY است، زیرا شرکت مادر Impro دارای طیف گسترده ای از محصولات، از دستگیره درها تا راه حل های بزرگتر است، که Impro می تواند راه حل های خود را با آنها ادغام کند و دامنه بازار خود را گسترش دهد. البته، باز بودن و توانایی ادغام با راه‌حل‌های شخص ثالث هنوز هم برای دوره Impro در بازار کنترل دسترسی متنوع است.

تأثیر Impro در سطح جهانی در سال 2016 زمانی که ASSA ABLOY، غول جهانی کنترل دسترسی، شرکت را تصاحب کرد، آشکار شد. ASSA ABLOY تعدادی مدل تجاری دارد که هنگام خرید شرکت ها از آنها استفاده می کند و با توجه به دامنه و قدرت برند Impro، این شرکت به عنوان یک نهاد مستقل باقی مانده است که تحت نام تجاری خود فعالیت می کند.

نوآوری و خدمات، 37 سال و همچنان ادامه دارد

شماره 1 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، راه حل های یکپارچه

هنگامی که از Calenborne پرسیده شد که چالش های او برای یک تا سه سال آینده چیست، کارش را برای او انجام می دهد. Impro اول از همه یک تجارت فناوری است. ما باید از مجموعه عظیمی از فناوری و منابعی که ASSA ABLOY ارائه می دهد استفاده کنیم و آن را با ما ترکیب کنیم تا بهترین راه حل های کنترل دسترسی را ارائه دهیم.