نوسازی دهکده بازنشستگان | امنیت حرفه ای


ادغام کننده سیستم های ایمنی و ایمنی زندگی TIS یک قرارداد ده ساله خدمات و نگهداری جدید با آن به توافق رسیده است صندوق خیریه ExtraCare، یک توسعه دهنده دهکده بازنشستگی غیرانتفاعی برای بیش از 55 سال.

قرارداد، که از طریق یک فرآیند مناقصه رقابتی اعطا شده است، یک شراکت یک دهه را تجدید می کند و نصب کننده همچنان به حمایت از ایمنی زندگی، امنیت و خدمات ارتباطی و الزامات نگهداری ExtraCare در سراسر سایت های جامعه بازنشستگی خود ادامه می دهد. این قرارداد برای پنج سال اولیه است و گزینه هایی برای تمدید پنج سال دیگر وجود دارد. TIS در سراسر بریتانیا از منسفیلد، ناتینگهام، وست میدلندز و جنوب شرقی پشتیبانی خواهد کرد.

TIS چندین سال است که برای ExtraCare به عنوان شریک فنی خود در چندین سایت موجود و جدید کار می کند. پروژه‌های اخیراً تکمیل شده شامل طراحی و نصب سیستم‌های ایمنی، امنیت و ارتباطات یکپارچه در ExtraCare Solihull است، یک جامعه جدید که سیستم‌ها، دستگاه‌ها و حسگرها را برای تشکیل یک «ساختمان هوشمند» کاملاً محافظت شده مشاهده کرد.

جیمز توئیگ، مدیر عامل شرکت TIS، در تصویر، گفت: “این تمدید قرارداد نشان دهنده تعهد مداوم ما به بخش یکپارچه جامعه بازنشستگی و استانداردهای خدمات بالایی است که خودمان تعیین کرده ایم. این قرارداد بیشتر رویکرد ما را برای طراحی، نصب و نگهداری زیرساخت IP همگرا تایید می‌کند که به مشتریان عملیات ساده‌تر، هزینه‌های نگهداری کمتر، عملکرد بیشتر و حفاظت هوشمندانه‌تر برای ساکنان ارائه می‌دهد. ما مشتاقانه منتظر چندین سال کار با ExtraCare Charitable Trust هستیم.”

و کوین تانر، مدیر ارشد قرارداد در ExtraCare Charitable Trust، اضافه کرد: “این قرارداد جدید و طولانی مدت ExtraCare را قادر می سازد تا به ارائه بالاترین سطح مراقبت و پشتیبانی برای ساکنان ما ادامه دهد. رابطه ما با TIS، که بیش از یک دهه را در بر می گیرد، به ما اطمینان کامل در توانایی تیم برای ارائه خدمات حیاتی و پشتیبانی از ایمنی، امنیت و سیستم های ارتباطی ما داده است. رویکرد منعطف TIS برای خدمات و نگهداری، مبتنی بر راه‌حل‌های فنی نوآورانه، به ما کمک می‌کند تا مطابقت داشته باشیم، هزینه‌ها را کاهش دهیم و از نظر عملیاتی در طول مدت قرارداد کارآمدتر باشیم.»

بازدید کنید tis.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/retirement-village-renewal/