نکات باغبانی | امنیت حرفه ای


این ماه امنیت ملی خانه 2022 است، با طراحی ایمن شده است (SBD) چند گام ساده را ارائه دهید تا بتوانید باغ خود را ایمن و ایمن نگه دارید.

باغ امن که در نمایشگاه گل تابستانی انجمن باغبانی سلطنتی هاید هال امسال چنین موفقیتی را به دست آورد، تکنیک‌های زیادی برای جلوگیری از سارقان فرصت‌طلب داشت – و می‌توان از آن‌ها در هر باغ جلو یا عقب استفاده کرد. این باغ – کار بین پلیس اسکس، ایمن شده توسط طراحی (SBD)، RHS Hyde Hall و پلیس اسکس، آتش نشانی و کمیسر جرایم، با حمایت شرکت های عضو SBD و شرکت های محلی – نشان داد که چگونه می توان اقدامات ساده و مقرون به صرفه پیشگیری از جرم را در آن گنجاند. هر باغ جلو یا عقب برای افزودن یک لایه امنیتی اضافی.

این باغ عملا نشان داد که چگونه محیط باغ می تواند اولین خط دفاعی باشد و کاربرد کاشت لایه ای دفاعی، مرزهای ایمن و امنیت فیزیکی را نشان داد. ویژگی‌های امنیتی کلیدی که یک باغ را ایمن، امن و پایدار می‌سازد عبارتند از:

مرزها و دسترسی – اولین خط دفاع در برابر سرقت این است که مطمئن شوید مرزهای دارایی امن هستند، به ویژه در قسمت عقب، جایی که مردم اغلب مراقب کمتری هستند.

نرده ها – نرده ها باید از ساختار محکمی برخوردار باشند. توصیه می شود که نرده ها در پشت ملک شما 1.8 متر باشد و در جلو از 1.2 متر بیشتر نباشد. درختچه‌های خاردار کم‌رشد در پایه نرده‌ها، پنجره‌ها و لوله‌های فاضلاب نیز محافظت بیشتری خواهند داشت.

درایوها و مسیرها – مسیرها و مسیرهای شن، نزدیک شدن بی سر و صدا به ملک را برای یک مزاحم غیرممکن می کند.

دروازه‌ها – درب‌ها را تا حد امکان بسته و قفل کنید، به‌ویژه آن‌هایی که اجازه دسترسی به پشت ملک را می‌دهند. دو قفل با کیفیت بالا و پایین را به یک دروازه بچسبانید و مطمئن شوید که لولاها به طور ایمن به پایه های دروازه ثابت شده اند تا دروازه از لولاهای آن بلند نشود.

روشنایی – نصب روشنایی امنیتی که توسط سنسور نور روز کار می کند. روشنایی را طوری قرار دهید که مزاحم همسایگان یا حواس پرتی کاربران جاده نباشد.

دارایی خود را علامت گذاری کنید – اقلام ارزشمند خود را با استفاده از یکی از طرح های مختلف علامت گذاری دارایی علامت بزنید یا از یک نشانگر دائمی برای تأیید آن با کد پستی و شماره خانه یا نام خود استفاده کنید.

گیاهان، زیور آلات و ظروف – لنگرهای زمینی اختصاصی را می توان برای محکم کردن گیاهان بزرگتر، مبلمان باغ، ظروف و زیور آلات استفاده کرد. بیشتر آنها مبتنی بر یک پایه دائمی هستند که یک مورد به آن زنجیر یا پیچ می شود.

سوله ها و ساختمان های بیرونی – مراقب سوله ها و ساختمان های بیرونی خود باشید، مطمئن شوید که قفل و لولاها به طور ایمن نصب شده اند. با گذاشتن ابزار باغبانی در اطراف، کار سارق را آسان نکنید – این ابزارها اغلب برای ورود اجباری به خانه ها استفاده می شوند. در مورد استفاده از یک جعبه یا قفس محکم با قابلیت قفل در داخل سوله فکر کنید که بتوانید به طور ایمن ابزار باغ را در آن نگهداری کنید.

واحدهای ذخیره سازی – یک واحد ذخیره سازی فولادی مورد تایید SBD را در نظر بگیرید. این ها را می توان برای دوچرخه و تجهیزات باغ استفاده کرد و در اندازه های مختلف وجود دارد.

دوربین مداربسته – باغ هایی با اقلام گران قیمت ممکن است با نصب تلویزیون مدار بسته (CCTV) به بهترین وجه محافظت شوند. سیستم های خانگی را می توان به تلویزیون یا ویدیوی شما متصل کرد تا باغ شما را مشاهده کند.

گیاهانی که به مقابله می پردازند – واضح است که سطح دیگری از دفاع، خود گیاهان هستند. گیاهان خاردار، سیخ دار و خاردار می توانند حتی مصمم ترین سارق را نیز منصرف کنند و ممکن است تمام محافظتی باشند که در اطراف ملک خود نیاز دارید. اگر گیاهان مناسبی را انتخاب کنید، می توانند از نظر زیبایی نیز زیبا به نظر برسند و به باغ شما جذابیت بخشند. در گروه‌ها یا به‌عنوان نقاط کانونی، طیف گسترده‌ای از فرم‌ها، بافت‌ها و اندازه‌ها برای انتخاب وجود دارد. بازدید کنید https://www.securedbydesign.com/royal-horticultural-society-flower-show.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/garden-tips/