نکات برجسته محصول Olarm برای سال 2022 – شماره 8 2022 – Olarm

Olarm ارتباط Olarm PRO 4G را راه‌اندازی کرد که ارتقای ارتباط دهنده 2G آن است. انعطاف پذیری بهتری در هنگام کاهش بار و اتصال بهتر در مناطقی با سیگنال 2G ضعیف ارائه می دهد.

Olarm PRO برای پانل های هشدار: Olarm اکنون با بیش از 25 پنل پوشش دهنده Paradox، DSC، Texecom و IDS ادغام می شود و این امکان را برای شرکا فراهم می کند که به مشتریان بیشتری خدمات رسانی کرده و سیستم های هشدار خود را هوشمندانه فعال کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/18181R

5. Olarm Academy راه اندازی شد

Olarm به دنبال ارائه تجربیات عالی شریک و اجرای وعده خود مبنی بر ارائه راه حل های نوآورانه و عملی است که به شرکا کمک می کند تا خدمات مشتری برتر و ارتقاهای آسان و هوشمند را برای تجهیزات جانبی امنیتی موجود کاربران ارائه دهند. Olarm به سرعت اکوسیستم خود را در سال 2022 با راه اندازی محصولات و ویژگی های زیر گسترش داد.

بیش از 100 متخصص پیشرو در صنعت سفر یادگیری خود را با Olarm در پلتفرم آموزش الکترونیکی تازه راه اندازی شده آغاز کرده اند: Olarm Academy. Olarm همچنین تیم مدیریت شریک خود را در Gauteng برای ارائه پشتیبانی محلی و کمک به رشد حضور منطقه ای خود معرفی کرد. این تیم قبلاً با کمک به شرکای موجود و جدید تأثیر مثبتی بر منطقه داشته است. آنها به دنبال گسترش فعالیت های خود در سال 2023 خواهند بود.وام)

4. ویژگی های برنامه Olarm

شرکای امنیتی Olarm با ویژگی “Skip Signals” در مرکز فرماندهی Olarm آشنا شدند که به تیم ها در هنگام تخلیه بار کمک زیادی می کرد و به آنها اجازه می داد تلاش های خود را بر روی تهدیدات واقعی و مشکلاتی که مشتریان خود با آن روبرو هستند متمرکز کنند.

3. ویژگی های Olarm Command Center

1. Olarm PRO 4G راه اندازی شد

2. ادغام ها در حال گسترش هستند

پیشرفت نصب Olarm PRO: Olarm جفت شدن Wi-Fi حالت WPS را معرفی کرد. این ویژگی اتصال Olarm PRO و Olarm PRO 4G را به یک شبکه بی سیم امن سریعتر و آسان تر می کند.

نکات برجسته محصول Olarm برای سال 2022

شماره 8 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

کاربران برنامه Olarm و شرکای امنیتی از ویژگی جدید «لغو پاسخ» برنامه بهره مند شدند. این ویژگی به کاربران Olarm این امکان را می‌دهد تا هر گونه هشدار تولید شده توسط کاربر را از برنامه خود لغو کنند، بلافاصله اتاق کنترل را مطلع می‌کنند و بنابراین از تماس‌های غیرضروری و هزینه‌های مرتبط به روشی هوشمندانه و منحصر به فرد صرفه‌جویی می‌کنند. این برنامه اکنون از کاراکترها، نمادها و ایموجی های چند زبانه برای برچسب ها و نام ها مانند عربی، چینی و عبری پشتیبانی می کند. این برنامه همچنین از دسترسی مبتنی بر زمان برای چند کاربر پشتیبانی می کند و به صاحبان مشاغل و مهمانخانه کمک زیادی می کند.

Olarm PRO برای نرده‌های الکتریکی: Olarm با انرژی‌دهنده‌های حصار الکتریکی Nemtek (Druid، Merlin 4i، و Merlin Stealth) یکپارچه شده است، با ادغام Wizord در اوایل سال 2023 راه‌اندازی شد.