نگرانی های برتر سفر | امنیت حرفه ای


بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط World Travel Protection، یک شرکت جهانی مدیریت ریسک سفر، ایجاد اختلال و تأخیر در سفر، نگرانی اصلی مسافران تجاری است. این نظرسنجی نشان داد که 76 درصد از افراد مورد بررسی، اختلال و تاخیر در سفر را نشان می‌دهند. سپس آمد:

ابتلا به کووید و مجبور به جداسازی (69pc)؛
گم شدن تلفن یا لپ تاپ یا هک شدن (68 عدد) و استفاده از شبکه وای فای ناامن (68 عدد).
تهدیدهای ژئوپلیتیکی، مانند جنگ، اقدامات تروریستی یا تنش بین کشورها (67 درصد)؛
هدف جرم بودن (67 درصد)؛
مورد آزار و اذیت یا بی احترامی به دلیل جنسیت یا جنسیت (62 درصد)؛
از دست دادن پاسپورت من – 61 عدد – و گرفتار شدن در یک حفاظت سیاسی (61 عدد).
گرفتار شدن در یک بلای طبیعی (58 درصد)؛
تجربه اضطراب بالا (58 عدد)؛ و
تجربه نژادپرستی (57 درصد).

این نظرسنجی نشان می دهد که افراد زیر 34 سال بیشتر از گروه های سنی بالاتر نگران خطرات سفر کاری هستند. بیشتر، 79 درصد نگران ابتلا به COVID و مجبور به ایزوله شدن هستند. 77 درصد نگران تهدیدات ژئوپلیتیکی مانند جنگ، اقدامات تروریستی تنش بین کشورها؛ و 72 درصد نگران این هستند که در یک بلایای طبیعی عامل باشند.

کیت فیتزپاتریک، مدیر امنیت منطقه ای EMEA، در حفاظت از سفر جهانی، گفت: «شبح کووید متأسفانه هنوز در سفرهای کاری آویزان است. با بازگشت به حالت عادی، همچنان ناچاریم اختلالات و عدم اطمینان قابل توجهی در سفر را پشت سر بگذاریم، با این حال درصد بالایی از مسافران تجاری در واقع بیشتر از ابتلا به کووید و مجبور به منزوی شدن از اختلال احتمالی در سفر خود می ترسند.

«تعجب آور است که می بینیم زیر 34 سال بیشتر از گروه های سنی بالاتر در مورد خطرات سفر کاری نگران هستند. من نمی دانم که آیا این یکی دیگر از اثرات کووید است؟ برای مسافران تجاری مسن‌تر که قبلاً سفر می‌کردند، به حالت عادی بازگشته است. با این حال، افراد جوان‌تر احتمالاً در گذشته کمتر با کار سفر می‌کرده‌اند، و اکنون احتمالاً در نقش‌های ارشدتری هستند که نیاز به سفر کاری دارند. ما اغلب به مشتریان یادآوری می‌کنیم که برخی از کارکنان جوان‌تر آنها ممکن است کاملاً در سازمان مستقر باشند و چند سالی است که در شرکت بوده‌اند، اما ممکن است قبلاً هرگز با آنها – یا حتی کارفرمای قبلی‌شان – سفر نکرده باشند.

برای کاهش خطر و کاهش نگرانی‌ها، سازمان‌ها باید اطمینان حاصل کنند که به‌روزترین اطلاعات در مورد مقاصد و مسیرهای سفر به کارکنان مسافر ارائه می‌شود و از یک شرکت کمک‌رسانی سفر با اپلیکیشن سفر زنده استفاده کنند که به‌روزرسانی‌های کمکی را در زمان واقعی ارائه می‌کند. “

در مورد نظرسنجی

نظرسنجی آنلاین Opinium از 501 مسافر تجاری که حداقل یک بار در سال برای تجارت به خارج از کشور سفر می کنند، بین 23 ژانویه تا 2 فوریه پرسیده شد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/transport/top-travel-concerns/