نیروی آتش نشانی در Vergelegen – شماره 8 2022

نیروی آتش نشانی در Vergelegen

شماره 8 2022 انتخاب سردبیرآتش نشانی و ایمنی, املاک مسکونی (صنعت)

املاک شراب Vergelegen در سامرست وست، و همسایگان آن، قرار است در تابستان امسال، به لطف تحویل یک ماشین آتش نشانی کاملاً جدید، که به طور تشریفاتی با خنثی کردن MMV درخشان املاک راه اندازی شد، از آرامش بیشتری برخوردار شوند.

Eben Olderwagen، مدیر پروژه زیست محیطی در Vergelegen، می گوید که تابستان های گرم، خشک و بادخیز منجر به آتش سوزی های ویرانگر در منطقه هلدربرگ در سال های اخیر شده است. شعله های آتش برای روزها در یک زمان دامنه کوه ها و سایر مناطق را ویران کرده است و آتش نشانان برای کنترل شعله های متعدد مبارزه کرده اند.

موزس زللو، که در انبار شراب کار می کند و در مزرعه زندگی می کند، راننده اصلی ماشین آتش نشانی است، اما ورگلگن اطمینان داده است که کارکنان بیشتری در محل می توانند وسیله نقلیه را نیز اداره کنند. این تضمین می کند که در صورت وقوع آتش سوزی، راننده همیشه در دسترس باشد.

وین کوتزر، دکتر Vergelegen، می گوید: «آتش نشان دادن یک تلاش تیمی است، و Vergelegen متعهد به همکاری با شرکای مهم در برنامه آتش سوزی وسترن کیپ است. شرکای ما عبارتند از Working on Fire، خدمات آتش نشانی شهر کیپ تاون، خدمات آتش نشانی شهرداری منطقه، SANParks، CapeNature، آتش نشانان داوطلب و انجمن های حفاظت از آتش. ما ماشین آتش نشانی جدید خود را به عنوان یک دارایی ارزشمند در این مشارکت می دانیم.منبع: https://www.securitysa.com/18185R

Vergelegen آسیب پذیری خود را در برابر آتش با پاکسازی پوشش گیاهی متراکم بیگانه از 2200 هکتار، امکان شکوفایی پوشش گیاهی بومی و کاهش خطر آتش سوزی کاهش داده است.

به گفته Olderwagen، کامیون جدید به فعالیت های آتش نشانی اختصاص داده خواهد شد و به عملیات کشاورزی روزانه اختصاص داده نخواهد شد. همچنین می‌تواند در حین فعالیت‌های سوزاندن کنترل‌شده و به عنوان یک ویژگی ایمنی در رویدادهای اجتماعی محبوب Vergelegen در حالت آماده به کار باشد.

خودروی MAN TGM 18.240 4×4 جایگزین یک ماشین آتش نشانی کهنه کار مرسدس می شود که نزدیک به 40 سال است که خدمات بالاتری داشته است. این استوار قدیمی در مزرعه باقی خواهد ماند، اما به عنوان یک مخزن آب اضافی برای پر کردن وسایل نقلیه آتش نشانی دیگر محدود خواهد شد.

کارکنان Vergelegen با ماشین آتش نشانی جدید با افتخار عکس می گیرند.

کارکنان بخش املاک، باغ و تاکستان، در یک دوره کوتاه با شرکت سازنده کامیون، ANCO Manufacturing، شرکت کرده اند تا با ویژگی های کامیون و کاربردهای عملی آن آشنا شوند.