نیروی کار شادتر | امنیت حرفه ای


گری استانتون، مدیر عامل اطلس سکیوریتی، در تصویر می نویسد، در بخشی که به طور سنتی تغییر کند کند، برگزیت و همه گیری همه گیر تاثیر قابل توجهی بر صنعت امنیت در یک دوره نسبتا کوتاه داشته است.

ما شاهد کمبود نیروی کار بوده‌ایم که همه را وادار کرده است جدی‌تر درباره نحوه جذب، حفظ و در نهایت ارزش‌گذاری افسران امنیتی فکر کنند. و همه‌گیری نشان داده است که این موضوع چقدر مهم است، با اکثریت افسران امنیتی که اغلب در شرایط جدید و چالش برانگیز به کار خود ادامه می‌دهند. تمرکز بیشتر بر افراد و تشخیص اینکه آنها مهمترین دارایی هر کسب و کار امنیتی هستند، چیزی است که بخش‌های خاصی از صنعت، از جمله من، سال‌ها از آن حمایت کرده‌ایم. از زمان پیوستن به اطلس اف ام و راه اندازی کسب و کار امنیتی آن در ابتدای سال جاری، از تمایل مشتریان ما برای پرداخت هزینه بیشتر برای اطمینان از خوشحالی کارمندانمان شگفت زده شده ام. به نظر می رسد جزر و مد در حال تغییر است و من را بیشتر مطمئن می کند که می توانیم کسب و کار Atlas Security و به طور کلی حرفه امنیت را به گونه ای فزاینده بر مردم محوری ایجاد کنیم.

راه حل برای چالش ها

حاشیه ها همیشه بزرگترین مانع برای متقاعد کردن مشاغل بوده است که بسته های بازشماری و مزایا باید رقابتی باشد و وسیله ای برای جذب و حفظ بهترین کارکنان باشد. بخش‌های تدارکات گاهی اوقات تمرکز خود را از خط مقدم منحرف می‌کنند و هدف اصلی را کاهش هزینه‌ها می‌دانند. اما چیزی که اکنون شاهد آن هستیم درک این موضوع است که نمی توان با مردم به عنوان کالا به خصوص در پس زمینه همه گیر رفتار کرد. اکنون شناخت بیشتری از مجموعه مهارت‌ها و مسئولیت‌های مختلف مورد نیاز افسر امنیتی امروزی وجود دارد. این قدردانی منجر به تمایل به پرداخت حاشیه‌های بالاتر می‌شود، اگر به این معنی باشد که افسرانی که در سایت‌هایشان کار می‌کنند بهتر توسط ما مراقبت می‌شوند.

تنوع

تنوع و گنجاندن نیز در سال‌های اخیر پیشتازتر شده‌اند و خوشبختانه منجر به افزایش تنوع در اولویت‌های شدیدتر شده است. تیم‌های متنوع جوامعی را که از آنها محافظت می‌کنند بهتر نشان می‌دهند، و بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که بسته‌های نقش‌ها و مزایا برای همه جنسیت‌ها و اقلیت‌ها جذاب است – که تنها می‌تواند یک پیشرفت مثبت برای صنعت به‌عنوان یک کل باشد. به طور کلی، کسب‌وکارها می‌دانند که نیروی کار شادتر، نیروی کار مولدتر است، حفظ کارکنان را بهبود می‌بخشد و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا خدمات ثابت‌تری به مشتریان خود ارائه دهند. اکنون که در این موقعیت خوشایند قرار داریم، چه عواملی باعث ایجاد نیروی کار خوشحال می شود و کسب و کارها را قادر می سازد استعدادهای امنیتی را جذب و حفظ کنند؟ البته تجدید شمارش یک عامل کلیدی است و بنیاد دستمزد زندگی نیز کار خوبی برای ترویج نیاز به پرداخت عادلانه انجام داده است. اکنون غیرعادی است که یک تجارت از آن پشتیبانی نکند. اما موارد بسیار بیشتری وجود دارد که می‌توانیم از طریق بسته‌های مزایا به افسران امنیتی ارائه دهیم، و پیشنهادات بسیار خوب و تأثیرگذار زیادی وجود دارد که به حمایت از تیم‌های امنیتی ما کمک می‌کنند.

طرح های بازگشت نقدی

سواد مالی جنبه مهمی از این امر است و آموزش عالی برای کمک به القای شیوه های خوب در پس انداز و اعتبار در دسترس است. طرح‌های برگشت نقدی همچنین می‌تواند به ارائه مزایای پولی در رستوران‌ها، هتل‌ها، شرکت‌های تعطیلات و سوپرمارکت‌ها کمک کند. و بسته‌های مراقبت‌های بهداشتی و بیمه عمر روشی مؤثر برای تأمین «امنیت» به معنای وسیع آن در صنعتی است که از قضا همیشه با این کلمه مرتبط نیست. در سراسر هیئت مدیره، آموزش همچنان برای نشان دادن تعهد ما به کارکنان حیاتی است. آموزش حرفه ای به ما کمک می کند تا مهارت ها را ارتقا دهیم و اطمینان حاصل کنیم که مهارت ها همچنان مرتبط هستند. و همچنین به ترسیم توسعه و پیشرفت شغلی کمک می‌کند، که نه تنها به حفظ کارکنان کمک می‌کند، بلکه ما را قادر می‌سازد تا صنعت خود را به‌عنوان صنعتی که می‌تواند مسیر شغلی پرباری را ارائه دهد، قرار دهیم. همچنین آموزش سلامت روان و تندرستی مهم است، به ویژه پس از بیماری همه گیر، جایی که حفاظت از سلامت روان ما هرگز مهمتر از این نبوده است.

فرهنگ های مثبت

ما معتقدیم که کارکنان ارزشمند باید شناخته شوند و به آنها پاداش داده شود، و طرح های جوایز داخلی یک راه عالی برای انجام این کار است. داستان هایی که از آنها بیرون می آید الهام بخش است و اقدامات شجاعانه و متعهدانه کسانی که در صنعت ما کار می کنند را نشان می دهد. یونیفورم زمینه دیگری است که در آن متوجه می شویم که می توانیم غرور را القا کنیم، زیرا لباس های باکیفیت، مناسب و راحت یک جنبه آشکار، اما اغلب فراموش شده در ایجاد یک فرهنگ مثبت است. اخلاق اصلی ما برای Atlas Security این است که نشان دهیم که ما متفاوت هستیم و به هدف گسترده تر Atlas Group برای ایجاد شادی متعهد هستیم. ما همچنین می‌خواهیم قابل دسترس باشیم و به خاطر رویکرد جوان و پویا خود شناخته شده باشیم. به این ترتیب، ما اخیراً نظرسنجی شادی کارکنان خود را راه‌اندازی کرده‌ایم، بنابراین می‌توانیم زمینه‌هایی را برای بهبود که برای افرادی که بیشترین اهمیت را دارند، اولویت بندی کنیم. آنها از صدای خود برای ایجاد تغییر در زندگی کاری خود استفاده می کنند – و تغییراتی که ما برای آنها ایجاد می کنیم راه را برای مشاغل بهتر برای افسران امنیتی آینده هموار می کند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/a-happier-workforce/