هارد دیسک های 22 ترابایتی از WD – شماره 5 2022

هارد دیسک‌های WD Red Pro که به‌طور خاص برای سیستم‌های NAS با حداکثر 24 بای طراحی شده‌اند، برای محیط‌های چند کاربره بهینه‌سازی شده‌اند و برای مدیریت بارهای کاری با شدت بالا در محیط‌های 24/7 طراحی شده‌اند. هارد دیسک‌های WD Red Pro برای ذخیره، محافظت، بایگانی و اشتراک‌گذاری حجم عظیمی از داده‌ها با بسیاری از کاربران ایده‌آل هستند و می‌توانند چندین برنامه کاربردی مانند همگام‌سازی و اشتراک‌گذاری فایل، پشتیبان‌گیری/بایگانی، مخزن چندرسانه‌ای و ذخیره‌سازی ابری خصوصی را مدیریت کنند. خانواده WD Red Pro در ظرفیت های 2 تا 22 ترابایت عرضه می شود.

هارد 22 ترابایتی WD Purple Pro CMR HDD با فناوری OptiNAND ظرفیت بزرگی را برای رسیدگی به این روندها در یک درایو کلاس سازمانی ساخته شده که از سرورهای تجزیه و تحلیل ویدیویی و سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری عمیق پشتیبانی می‌کند، ارائه می‌کند. این درایو دارای فناوری انحصاری AllFrame AI Western Digital است که از 32 جریان AI برای تجزیه و تحلیل یادگیری عمیق در سیستم پشتیبانی می کند و در عین حال به کاهش فریم های افت شده کمک می کند. درایوهای WD Purple Pro بهینه‌سازی شده‌اند تا تا ۶۴ دوربین تک‌استریم HD را مدیریت کنند[3] و همچنین بسیاری از جدیدترین دوربین های هوشمند که جریان های متعددی را منتقل می کنند. برای راه‌حل‌های ویدئویی هوشمند پیشرفته که در محیط‌های 24/7 کار می‌کنند، قابلیت اطمینان بالایی با MTBF تا 2.5 میلیون ساعت ارائه می‌دهد. خانواده هارد دیسک WD Purple Pro اکنون در ظرفیت های 8 تا 22 ترابایت عرضه می شود.

معماران مرکز داده‌های ابری و سازمانی همچنان هر قطره سرمایه‌گذاری را از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود حذف می‌کنند. اقتصاد ذخیره سازی هر ذره مهم است و عواملی مانند ظرفیت، تراکم، مصرف انرژی، پایداری و موارد دیگر نقش مهمی در کمک به کاهش کل هزینه مالکیت (TCO) دارند. حرکت به بالاترین ظرفیت موجود در صنعت CMR HDD می تواند کمک کند. HDD جدید، کلاس سازمانی وسترن دیجیتال، 22 ترابایتی WD Gold CMR HDD با فناوری OptiNAND به کاربران این امکان را می دهد که با افزایش فضای ذخیره سازی در همان ردپای یا با کاهش رک ها، TCO را کاهش دهند، که می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند، مانند افزودن رک های بیشتر، شبکه، برق، سرمایش، کابل کشی و غیره

[1]یک ترابایت (TB) برابر با یک تریلیون بایت است. ظرفیت واقعی کاربر ممکن است بسته به محیط عملیاتی متفاوت باشد.

[2]مشخصات MTBF و AFR بر اساس یک جامعه نمونه است و توسط اندازه‌گیری‌های آماری و الگوریتم‌های شتاب در شرایط عملیاتی معمولی تخمین زده می‌شود.

نظارت تصویری هوشمند در حال افزایش است و نیازهای ذخیره سازی را افزایش می دهد. به عنوان مثال، دوربین‌های با وضوح بالا در هر دوربین، چندین جریان ویدئو، تصویر و ابرداده را ضبط می‌کنند. هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل ویدئویی مطالبات جدیدی را در مورد کمیت، کیفیت و حفظ داده های ویدئویی ایجاد می کنند. و راه‌حل‌های یادگیری عمیق به ویدیوی بیشتری برای آموزش الگوریتم‌های هوش مصنوعی نیاز دارند، در حالی که مشتریان نظارت تصویری به عنوان سرویس (VSaaS) برای مدیریت کارآمد این داده‌ها در مقیاس به فضای ذخیره‌سازی هدفمند نیاز دارند.

هارد دیسک های WD Purple Pro برای نظارت تصویری پیشرفته با قابلیت هوش مصنوعی

وسترن دیجیتال اکنون 22 ترابایت جدید را ارسال می کند[1] هارد دیسک‌هایی که سه بخش کلیدی را هدف قرار می‌دهند: HDD‌های طلایی WD برای مشتریان کانال‌های فناوری اطلاعات/مرکز داده، WD Red Pro برای ذخیره‌سازی متصل به شبکه (NAS) و WD Purple Pro برای ویدیو/نظارت هوشمند. این درایوهای جدید با اولین ها در صنعت، از جمله فناوری OptiNAND، PMR به کمک انرژی (ePMR)، محرک سه مرحله ای (TSA) و HelioSeal بارگذاری شده اند تا بالاترین تراکم منطقه ای صنعت را با 2.2 ترابایت در هر بشقاب، ارائه HDD های 22 ترابایتی CMR ارائه کنند. برای مشتریان خود

کار از خانه تسریع شده است و بسیاری از کارمندان ادارات کوچک اداری/خانگی یا SMB ها در تلاش هستند تا با حجم داده ها به سرعت در حال رشد همراه باشند. هارد دیسک جدید 22 ترابایتی WD Red Pro CMR با فناوری OptiNAND برای کسانی که نیاز به ذخیره سازی با ظرفیت بالا دارند یا برای کسانی که در سیستم ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) به حداکثر ظرفیت خود رسیده اند ایده آل است.

[3]پخش تک جریانی در هر دوربین @ 3.2Mbps (1080p، H.265، 25 fps). نتایج ممکن است بسته به وضوح دوربین، فرمت فایل، فریم در ثانیه، نرم افزار، تنظیمات سیستم، کیفیت فیلم و عوامل دیگر متفاوت باشد.منبع: https://www.securitysa.com/17148R

سعید راوی پندکانتی، معاون ارشد مدیریت محصول و بازاریابی، واحد تجاری HDD در Western Digital. از ابر تا لبه، هارد دیسک‌های وسترن دیجیتال نقشی حیاتی در ذخیره‌سازی، حفاظت، ضبط و تجزیه و تحلیل داده‌هایی دارند که تقریباً همه جنبه‌های زندگی دیجیتال ما را شکل می‌دهند.»

منحصر به فرد وسترن دیجیتال، فناوری ArmorCache با OptiNAND آن است که عملکرد حالت فعال کردن حافظه پنهان را با محافظت از داده ها در حالت غیرفعال کردن حافظه پنهان بدون نیاز به مصالحه با انتخاب بین این دو ترکیب می کند. با مجموعه کاملی از راه حل ها از 1 ترابایت تا 22 ترابایت[2]، این هارد دیسک های طلایی WD قابل اعتماد برای محیط های ذخیره سازی سخت ایده آل هستند و تا 2.5 میلیون ساعت MTBF ارائه می دهند.[2]فناوری حفاظت در برابر ارتعاش و مصرف انرژی کم به لطف فناوری HelioSeal (برای 12 ترابایت و بالاتر).

هارد 22 ترابایتی از WD

شماره 5 2022 اخبار

هارد دیسک های کلاس سازمانی WD Gold

وقتی صحبت از داده ها می شود، همه چیز در حال رشد است، کمیت، اندازه، فرمت، وضوح، موارد استفاده، برنامه ها، ارزش و موارد دیگر. از آنجایی که افراد و کسب و کارها به دنبال راه حل هایی برای ذخیره موثر و کارآمد داده های خود در عصر زتابایت هستند، هارد دیسک های وسترن دیجیتال همچنان نقش مهمی در ارائه ظرفیت، عملکرد و قابلیت اطمینان عظیم ایفا می کنند.

هارد دیسک های WD Red Pro از تمام سیستم های اصلی NAS پشتیبانی می کنند

اطلاعات بیشتر را در www.westerndigital.com