هایک ویژن راه حل های انرژی خورشیدی را گسترش می دهد – شماره 2/3 2023

نصب سریع و بدون دردسر – کیت‌های دوربین خورشیدی هایک‌ویژن که برای نصب آسان طراحی شده‌اند، برای راه‌اندازی نیازی به دانش فنی یا کمک حرفه‌ای ندارند. با منبع تغذیه و اتصال اینترنتی خود، دوربین‌ها را می‌توان در هر مکانی بدون نیاز به مسیریابی کابل مستقر کرد و فرآیند استقرار را سریع، آسان و مقرون‌به‌صرفه می‌کند.

هایک ویژن راه حل های انرژی خورشیدی را گسترش می دهد

شماره 2/3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

این سیستم متشکل از یک پنل خورشیدی، یک براکت نصب، یک ماژول باتری و خود دوربین است که در حال حاضر در دو گزینه ذخیره سازی 256 گیگابایتی و 1 ترابایتی موجود است. این برای هر جایی که سرویس 4G در دسترس است، اما در جاهایی که اینترنت کابلی وجود ندارد، مانند زمین های کشاورزی، حوضچه ها، بزرگراه ها، آبراه های شهری و موارد دیگر، ایده آل است.

برج امنیتی خورشیدی متحرک که از یک برج موبایل، پل‌های بی‌سیم، دوربین‌های شبکه، یک NVR و یک بلندگوی شبکه (اختیاری) تشکیل شده است، می‌تواند برای تحرک بیشتر روی یک تریلر نصب شود. این راه حل برای سناریوهای امنیتی موقت یا نیمه دائمی ایده آل است، جایی که تریلرهای سیار را می توان به سرعت و بدون نیاز به منبع تغذیه جداگانه در محل خود یدک کشید. مکان‌هایی که از این نوع راه‌اندازی بهره‌مند می‌شوند شامل پارکینگ‌های روباز، تأسیسات فرماندهی حوادث، سایت‌های ساخت‌وساز، نیروگاه‌های نفت و گاز و رویدادهای فرهنگی فصلی می‌شوند.

2.) راه حل پل بی سیم برای محیط ایزوله

راه حلی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست – تنها به یک پنل خورشیدی نیاز دارد، راه‌اندازی مستقل تا ۷ روز با یک بار شارژ باتری کار می‌کند، که باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها برای مشتریان می‌شود. علاوه بر این، دوربین‌های خورشیدی با انرژی پاک و تجدیدپذیر، نه تنها به کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک می‌کنند، بلکه ردپای کربن را نیز کاهش می‌دهند و تأثیر مثبتی بر پایداری می‌گذارند.منبع: https://www.securitysa.com/19462R

این محصولات و راه حل های خورشیدی دارای مزایای مختلفی هستند.

انعطاف پذیری در سناریوهای استقرار – کیت انرژی خورشیدی می تواند انواع محصولات را برای برآوردن انواع سناریوها تامین کند. دوربین‌های ANPR با انرژی خورشیدی که در پارکینگ‌ها نصب می‌شوند، می‌توانند شخصیت‌های پلاک خودرو را تشخیص دهند و اطلاعات را با قوانین دسترسی در انتهای پشتی ارجاع دهند. برای مناطق باز باز، دوربین های PT با انرژی خورشیدی هایک ویژن می توانند کل میدان دید را ثبت کنند، در حالی که در سناریوهایی که به طور مرتب برای بررسی پس از رویداد نیاز به نمای نزدیک است، می توان از دوربین های PTZ خورشیدی برای حفظ آگاهی موقعیت و زوم استفاده کرد. برای دیدن جزئیات خاص و ضروری.

1.) راه حل کیت دوربین خورشیدی 4G برای مناطق روستایی

3.) راه حل برج امنیتی خورشیدی سیار برای سایت های موقت

این راه حل برای استفاده در مکان های دورافتاده که سیگنال 4G ضعیف است و قیمت های انتقال داده بیش از حد است، مانند ذخایر طبیعی و مناطق کوهستانی، به عنوان مثال، مناسب است. ترکیب کیت دوربین خورشیدی (یا کیت با انرژی خورشیدی به علاوه یک دوربین) با یک پل بی سیم می تواند نوع مناسبی از اتصال اینترنت بی سیم را در این محیط های چالش برانگیز جغرافیایی فراهم کند.

گذشته از این، بسیاری از سایت ها نیاز به حفاظت امنیتی در پایگاه های موقت یا نیمه دائمی دارند، مانند سایت های ساخت و ساز، پروژه های تعمیر و نگهداری جاده ها، رویدادهای فصلی، فرمان حوادث و غیره. بسیاری از آنها در مکان ها و شرایط خارج از شبکه قرار دارند. علاوه بر این، هنگامی که کار انجام شد یا رویداد به پایان رسید، دیگر نیازی به نصب امنیتی نیست. برای مقابله با این چالش ها، هایک ویژن مجموعه ای از راه حل های انرژی خورشیدی ایجاد کرده است.

حفاظت امنیتی 24 ساعته، در هر شرایط آب و هوایی – مناطق جدا شده اغلب در شب بدون نور هستند. دوربین‌های خورشیدی با استفاده از فناوری هایک ویژن ColorVu، ویدئوی واضحی را در این محیط‌های بسیار تاریک با تصویربرداری رنگی با وضوح حداکثر 8 مگاپیکسل ارائه می‌کنند. و با بدنه های ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار، این دوربین ها می توانند شرایط نامساعد جوی مانند دمای بسیار پایین، بادهای شدید و باران های شدید را تحمل کنند.

در مناطق روستایی و دورافتاده، زیرساخت ها اغلب توسعه نیافته است، که با هزینه های زیاد و دوره های طولانی استقرار با مشکل مواجه می شود. در نتیجه، این مکان ها اغلب فاقد شبکه برق یا اتصال شبکه پهن باند هستند و نصب سیستم های امنیتی سنتی را دشوار، وقت گیر و پرهزینه می کند.