هایک ویژن سری eDVR را با فناوری eSSD منتشر کرد – شماره 7 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

هایک ویژن اخیرا سری eDVR را به مجموعه راه حل های امنیتی در حال گسترش خود برای SMB ها اضافه کرده است. eDVR هایک ویژن با استفاده از فناوری درایو حالت جامد (eSSD) تعبیه شده، جمع و جور، بادوام، آسان برای استفاده و کم مصرف هستند. همه این بدان معنی است که آنها برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​و برنامه های مسکونی ایده آل هستند.

فرمت فشرده eDVR های Hikvision نیز تطبیق پذیری راه حل را افزایش می دهد. برای مثال، دستگاه‌های eDVR به راحتی می‌توانند در خانه‌های مسکونی جای بگیرند. درایوهای ذخیره سازی این دستگاه ها نیز عملاً بدون نویز و لرزش کار می کنند و گرمای بسیار کمی تولید می کنند که آنها را برای کاربردهای مسکونی ایده آل می کند. این مزایا، همراه با مقرون به صرفه بودن، عملکرد و پایداری دستگاه‌های eDVR، طیف محصولات را به انتخابی ایده‌آل برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مانند فروشگاه‌های رفاه، فروشگاه‌های مواد غذایی، رستوران‌ها، کارگاه‌ها، بارها و موارد دیگر تبدیل می‌کند.وام)

ویژگی‌های نوآورانه سری eDVR هایک‌ویژن، این راه‌حل‌ها را برای کاربردهای مسکونی، SMB و تجاری به همان اندازه مؤثر می‌سازد. در تمام موارد، مشتریان نهایی از فرآیند نصب آسان و انعطاف‌پذیر، مصرف انرژی کم، حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری و ضبط، ذخیره‌سازی و پردازش ویدیو با کارایی بالا بهره می‌برند.

1) سازگاری با محیط زیست و 45٪ صرفه جویی در انرژی

2) ذخیره سازی بادوام با 25٪ بهبود در کارایی

4) تشخیص حرکت هوشمند

مصرف انرژی بسیار کم در eSSD های سطح تراشه باعث پایداری بیشتر EDVR های Hikvision می شود. از آنجایی که این دستگاه‌ها موتورهای دوکی درون خود ندارند، مصرف انرژی آن‌ها 45 درصد کمتر از DVR‌های معمولی است و نه تنها به کاربران کمک می‌کند تا در طولانی‌مدت در قبض‌های برق خود صرفه‌جویی کنند، بلکه آنها را قادر می‌سازد تا انتشار کربن را کاهش دهند.

هایک ویژن سری eDVR را با فناوری eSSD منتشر می کند

شماره 7 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

برای برنامه های مسکونی و SMB موثر است

3) طراحی فشرده برای سهولت استفاده و سادگی نصب

امکانات جدید برای کارایی و پایداری


منبع: https://www.securitysa.com/17881R

تعبیه شده با فناوری Motion Detection 2.0، سری eDVR می تواند انسان ها و وسایل نقلیه را از سایر اشیاء در هر محیطی متمایز کند و به صاحبان املاک این امکان را می دهد که سریعتر و موثرتر به نقض های امنیتی احتمالی واکنش نشان دهند. این فناوری همچنین به صاحبان املاک امکان می دهد فیلم های ویدئویی را بر اساس ظاهر افراد یا وسایل نقلیه در یک دوره زمانی خاص جستجو کنند و در زمان صرفه جویی کنند و بار کاری و هزینه های آنها را کاهش دهند.

در مقایسه با DVR های SSD معمولی، eDVR های هایک ویژن بسیار فشرده هستند و به صرفه جویی در فضا کمک می کنند. آنها می توانند در هر جایی قرار بگیرند، خواه پشت مانیتور، زیر میز، روی قفسه کتاب یا پنهان در یک پایه سفارشی.

با استفاده از فناوری eSSD با اجزای ذخیره سازی حالت جامد تا سطح تراشه، eDVR های Hikvision دارای کارایی ذخیره سازی و ثبات سیستم فوق العاده ای هستند. راندمان ذخیره سازی سری eDVR با «فناوری کنترل نرخ بیت تطبیقی ​​صحنه» که به طور خودکار کدگذاری فیلم های ویدیویی را بهینه می کند و کارایی رمزگذاری را تا 25 درصد بهبود می بخشد، بیشتر شده است. به طور خاص، صحنه‌های پیچیده با حرکات انسان یا وسیله نقلیه، نرخ بیت بالاتری برای تضمین کیفیت ویدیویی عالی دارند. در عین حال، صحنه‌های کم پیچیدگی با حرکت کم یا بدون حرکت، نرخ بیت پایین‌تری برای بهینه‌سازی کارایی ذخیره‌سازی اختصاص می‌دهند.

علاوه بر این، استفاده از eSSD باعث می شود محصولات بادوام تر از DVR های معمولی که از درایوهای HDD استفاده می کنند. این به این دلیل است که قطعات متحرک کمتری مانند بازوهای محرک وجود دارد. با چرخه عمر طولانی تر محصول، سری eDVR به بهره وری و پایداری زیست محیطی کمک می کند.

ونسون ژو، مدیر محصول Hikvision می‌گوید: «سری eDVR هوشمندتر، سریع‌تر، بادوام‌تر و کم‌مصرف‌تر است، نه تنها به کاهش اثرات منفی زیست‌محیطی کمک می‌کند، بلکه باعث صرفه‌جویی عمده در انرژی و هزینه برای مشتریان ما می‌شود».

از آنجایی که eDVR ها با SSD تعبیه شده اند و طراحی بدون پیچ دارند، نصب بدون ابزار امکان پذیر است. علاوه بر این، بدون نیاز به نصب افقی سنتی HDD های معمولی، مونتاژ و راه اندازی دستگاه ها نیز آسان تر است. به لطف این سهولت و انعطاف پذیری نصب، هم مشتریان نهایی و هم نصابان می توانند در زمان صرفه جویی کنند و هزینه های نگهداری و عملیاتی خود را کاهش دهند.