هایک ویژن محدوده دوربین پانوراما را با ColorVu منتشر کرد – شماره 5 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

برای مقابله با این چالش‌ها، هایک‌ویژن ColorVu را در دوربین‌های پانوراما خود ادغام کرده است، که از الگوریتم “تلفیق تصویر” برای دوختن تصاویر از دو لنز کنار هم برای نمایش یکپارچه و 180 درجه استفاده می‌کند.

دید با زاویه فوق العاده عریض، بدون نقاط کور

به همان اندازه مهم، فرآیند ادغام تصویر شامل فناوری‌های پردازش روشنایی و رنگ است که ثبات را در کل تصویر با زاویه باز تضمین می‌کند. این یک پیشرفت قابل توجه در مقایسه با دوربین های پانورامای سنتی است که شرایط مختلف نوری را که لنزهای سمت چپ و راست تجربه می کنند، جبران نمی کنند.

هایک ویژن طیف جدیدی از دوربین های پانوراما را منتشر کرده است که از فناوری ColorVu یکپارچه برای ارائه تصویربرداری ویدیویی زنده و تمام رنگی برای میدان دید وسیع در شرایط نوری تا 00005 لوکس یا تقریباً تاریکی مطلق استفاده می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17130R

قابلیت های هوش مصنوعی که امنیت را بیشتر افزایش می دهد

ایمن سازی مناطق بزرگ می تواند بسیار دشوار باشد، و اغلب به چندین دوربین برای ارائه پوشش کامل نیاز دارند. با دوربین های سنتی، نظارت بر این نوع مناطق در شرایط نور کم یا در شب نیز می تواند دشوار باشد.

دوربین های پانوراما جدید امنیت قابل اعتماد 24×7 را در طیف گسترده ای از مکان های داخلی و خارجی گسترده فراهم می کنند. اینها شامل پارکینگ ها، پارک ها، مناطق دیدنی، مزارع، استادیوم ها و تقاطع های ترافیکی است.وام)

ایده آل برای چندین سناریو و مکان

نتایج شامل کاهش نیاز به تجهیزات (با دوربین های کمتر مورد نیاز برای پوشش مناطق بزرگ)، بهبود آگاهی موقعیتی بر اساس یک تصویر منفرد با زاویه باز و بدون نقاط کور است. و توانایی ثبت تمام جزئیات با رنگ کامل – حتی در تاریکی تقریباً مطلق.

فناوری های ترکیبی تصویر هایک ویژن در دوربین های پانوراما جدید مزایای قابل توجهی را نسبت به دوربین های سنتی با زاویه دید عریض ارائه می دهد. با استفاده از تطبیق «سطح پیکسل» بین تصاویر از حسگرهای سمت چپ و راست، از هرگونه نقطه کور، یا «پیچش» یا «تحریف» تصویر جلوگیری می‌کند.

همه مدل‌های موجود در محدوده دوربین پانوراما جدید از فناوری هوش مصنوعی Hikvision AcuSense برای تمایز بین تهدیدات امنیتی واقعی و سایر اجسام متحرک مانند حیوانات، ریزش برگ‌ها و باران شدید استفاده می‌کنند. این به تیم های امنیتی کمک می کند تا بر روی حوادث امنیتی واقعی تمرکز کنند و هشدارهای نادرست پرهزینه را به حداقل برسانند.

هایک ویژن محدوده دوربین پانوراما را با ColorVu منتشر می کند

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

علاوه بر این، دستگاه ها می توانند به زنگ های صوتی و نوری هایک ویژن Live Guard مجهز شوند که از ورود متجاوزان احتمالی به سایت ها یا ساختمان ها جلوگیری می کند و از تلفات یا آسیب به اموال جلوگیری می کند و ایمنی را بهبود می بخشد.