هدف هایک ویژن راه حل ها – شماره 6 2022 – انتشارات تکنیوز – هایک ویژن آفریقای جنوبی


هایک ویژن به دنبال راه حل هایی است

شماره 6 2022 انتخاب سردبیر، دوربین مدار بسته، نظارت و نظارت از راه دور، اخبار، راه حل های یکپارچه، کنفرانس ها و رویدادها

نوشته اندرو سلدون

هایک ویژن اخیرا نمایشگاهی با عنوان Industry X برگزار کرد که در آن شرکت آخرین محصولات و راه حل های خود را با پشتیبانی شرکای AccuReward، Jarrison، Lytehouse، SACO و Scyla معرفی کرد. و همچنین توزیع کنندگان آن ADI، Pinnsec، Regal Security و Sensor Security.

شان لیو، مدیر عامل محلی هایک ویژن، این رویداد را با ارائه نگاهی اجمالی به نحوه توسعه این شرکت در دو دهه گذشته آغاز کرد که به طور طبیعی شامل راه اندازی آن به بازار نظارت در سال 2011 و پیشرفت آن در عصر اینترنت اشیا و AIoT امروزی بود. . او همچنین بینش هایی در مورد چگونگی نزدیک شدن هایک ویژن به بازار در آینده همراه با شرکای خود ارائه کرد.

یک حوزه کلیدی در آینده، تمرکز هایک ویژن بر راه حل ها، به ویژه راه حل ها بر اساس عملکرد، سناریو و صنعت است. کلید لیو فقط ارائه محصولات نیست، بلکه راه حل هایی است که در چندین تنظیمات به مشتریان ارزش می بخشد.

راه حل ها بر اساس تابع

Ruual Tromp این شرکت در رتبه بعدی قرار داشت، با نگاهی به رویکرد Solutions by Function (SBF)، محصولات مختلفی را که هایک ویژن در مجموعه خود دارد برجسته کرد. این دوربین‌ها از جدیدترین دوربین‌های ColorVu ‘+X’ که شامل دوربین‌های ColorVu با لنزهای پانوراما، 4K، AccuSense، Live Guard و/یا Varifocal هستند، هستند. به دنبال ColorVu، او در مورد جدیدترین دوربین‌های TandemVu PTZ توضیح داد که شامل یک دوربین PTZ و یک دوربین گلوله در یک محصول، با ویژگی‌ها و عملکردهای مختلف دیگر بسته به نیاز مشتریان در دسترس است.

هایک ویژن همچنین یک دوربین رادار PTZ ارائه می دهد که برای امنیت محیطی ایده آل است، زیرا رادار می تواند کاربران را از حرکت آگاه کند و PTZ را برای ارائه تصاویر ویدیویی از هر آنچه که هست، بکشد. دوربین‌های حرارتی نیز با محدوده HeatPro مورد بحث قرار گرفتند، دوباره در پیکربندی‌های مختلف، از جمله با تجزیه و تحلیل برای طبقه‌بندی اشیاء به عنوان انسان یا وسیله نقلیه و غیره در دسترس هستند. دوربین‌ها همچنین می‌توانند به اشخاص ثالث، مانند شرکت پاسخ‌دهی مسلح، هشدار دهند که زنگ هشدار به صدا در می‌آید. . این شرکت حتی یک تریلر متحرک دارد که می‌تواند در مکان‌های مختلف راه‌اندازی شود و با پنل‌های خورشیدی تغذیه شود.

در مورد انرژی خورشیدی، هایک ویژن همچنین راه حل های خورشیدی برای انواع دوربین های مختلف دارد که می توانند به صورت بی سیم با سیم کارت های 4G نصب شده اجرا شوند. اینها از راه حل های بودجه گرفته تا راه حل های پیشرفته برای مشتریانی با پروژه های بزرگی که به عملکرد هوشمند نیاز دارند – برخی از آنها امسال راه اندازی می شوند. سیستم‌های باتری به طور طبیعی در دسترس هستند تا به دوربین‌ها اجازه دهند در هنگام خاموشی Eskom به کار خود ادامه دهند.

این شرکت همچنین دوربین های ANPR و همچنین ANPR با کمک رادار تولید می کند که امکان اندازه گیری سرعت را فراهم می کند. ترومپ در ادامه در مورد طیف سیستم‌های هشدار AX Pro صحبت کرد که در حال حاضر با بسیاری از سیستم‌های مدیریتی پیشرو آفریقای جنوبی و سیستم‌های شرکت‌های انتقال ادغام شده‌اند.

به طور طبیعی، محصولات تشخیص چهره MinMoe به همراه مدل‌های مختلف در این محدوده، که می‌تواند شامل بیومتریک اثر انگشت و کارت‌خوان باشد، برجسته شده‌اند. تشخیص عنبیه هم اکنون در دسترس است. این دستگاه‌ها در راه‌حل‌های شرکای محلی مختلف، از کنترل دسترسی گرفته تا زمان و حضور و غیاب، و موارد دیگر ادغام شده‌اند.

آخرین پلتفرم مدیریتی هایک ویژن، HikCentral Professional 2.3، و همچنین محصولات دیگری که چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرند، از جمله دوربین‌های مخفی تصویری، وب‌کم‌ها، سوئیچ‌های شبکه و پل‌های بی‌سیم و حتی کابل‌کشی و منابع تغذیه نیز ذکر شد. این لیست با محصولات دیگری مانند مانیتور، راه حل های هوشمند ذخیره سازی داخلی و خارجی و همچنین محصولات ورودی و خروجی ادامه دارد. HikCentral Connect یک پلت فرم مدیریت امنیت مبتنی بر ابر است که در حال گسترش است تا امکان مدیریت تمام محصولات هایک ویژن را فراهم کند.

راه حل ها بر اساس سناریو و صنعت

هانتر یه روی صحنه رفت تا مفهوم راه حل های سناریو (SBS) را توصیف کند. SBS همانطور که از نامش پیداست شامل ترکیبی از محصولات مختلف هایک ویژن است که در کنار هم یک راه حل کامل برای سناریوهای مختلف ارائه می دهند. سناریوهایی که توسط Ye برجسته شده است شامل امنیت محیطی است که از ادغام برخی از محصولات ذکر شده در بالا به همراه مواردی که برای کمک به افسران امنیتی در هنگام گشت زنی (از جمله پهپادها) طراحی شده است.

مدیریت خودرو سناریوی دیگری است که هم امنیت داخل خودرو و هم امنیت خارجی و همچنین عملکرد نظارت و نظارت را پوشش می‌دهد. البته اتاق‌های کنترل جنبه مهمی از امنیت در آفریقای جنوبی هستند و این سناریوی دیگری است که راه‌حل‌های هایک ویژن از دیوارهای ویدئویی گرفته تا محصولات ارتباطی مختلف و طیف وسیعی از سیستم‌های ذخیره‌سازی و همچنین نرم‌افزارهای مدیریت متمرکز را پوشش می‌دهد. هایک ویژن همچنین راه حل نظارت بر سلامتی را برای اطمینان از عملکرد بهینه فناوری ارائه می دهد.

وقتی صحبت از راه‌حل‌های صنعت (SBI) می‌شود، ارائه‌های بیشتری ارائه شد که گستره محصولات Hikvision را برای صنایعی مانند ساختمان‌های هوشمند و همچنین خرده‌فروشی‌های هوشمند طراحی کرده است.

راه‌حل‌های SBI به وضوح نشان می‌دهند (اگر این در ارائه‌های قبلی مشخص نبود) چگونه هایک ویژن بسیار بیشتر از دوربین‌های امنیتی ارائه می‌کند. همانطور که لیو اشاره کرد، این شرکت طیف کاملی از راه‌حل‌ها را نشان می‌دهد که تمام نیازهای یک مشتری را در سناریوها و صنایع مختلف ارائه می‌دهد تا راه‌حل‌های یکپارچه‌ای را ارائه دهد که برای همه کاربران در عملکردها، سناریوها و صنایع خاص ارزش افزوده ایجاد کند.وام)منبع: https://www.securitysa.com/17563R