هفته بین المللی آگاهی از تقلب | امنیت حرفه ای


این است آگاهی از تقلب بین المللی هفته هدف؛ برای افزایش آگاهی، که هر کس می تواند نقش مهمی در مبارزه با تقلب داشته باشد، خواه با هوشیاری، دانستن نحوه جلوگیری از تقلب، یا گزارش هرگونه سوء ظن یا نگرانی.

را ببینید سایت اینترنتی انجمن بازرسان خبره تقلب مستقر در ایالات متحده (ACFE). در سرتاسر جهان، فصل‌های ACFE در حال اجرا هستند مناسبت ها، حضوری و آنلاین. به عنوان مثال، امروزه سرویس تحقیقات آکسفورد، بخشی از شورای شهر آکسفورد، هفتمین خود را اجرا می کند کنفرانس سالانه تقلب در شهر. سخنرانان عبارتند از اسکات وارنر، مدیر مبارزه با تقلب شورا. Claire Jenkins از Companies House; راشل تیفن در سازمان تجارت مبارزه با تقلب CIF; و از دولت مرکزی در PSFA (سازمان تقلب در بخش عمومی)، مارک چیسمن.

اطلاعات بیشتر در مورد کار اداره مبارزه با تقلب NHS در این لینک، و در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای.

اظهار نظر

دانکن اش، معاون صنایع جهانی، Confluent، گفت: “اکثر کلاهبرداری ها اکنون به صورت آنلاین انجام می شود. چه برای منافع مالی باشد و چه برای سرقت اطلاعات حساس، همچنان یک تهدید قابل توجه برای مشاغل و مشتریان آنها است. اکثر بانک ها و شرکت های مالی به طور سنتی تیم های کلاهبرداری و امنیت سایبری جداگانه دارند. با این حال، برای مبارزه موثر با افزایش کلاهبرداری سایبری، نکته کلیدی اتحاد تیم ها، ایجاد یک «مرکز ادغام» است که به تیم ها امکان می دهد تا سیستم ها، فرآیندها و داده ها را به اشتراک بگذارند. در حالی که تیم‌های جداگانه رویدادها را از دیدگاه خود مشاهده می‌کنند، با استفاده از داده‌های خود، تیم‌های همجوشی رویکردی جامع‌تر و مشارکتی را ارائه می‌دهند که راه‌حل‌های پیشگیری از تقلب برتر را تولید می‌کند.

چه یک کسب و کار از ابر استفاده کند یا به مرکز داده خود متکی باشد، همچنان در برابر حملات جعلی آسیب پذیر است. با این حال، با پذیرش ابری و جریان داده، شرکت‌ها می‌توانند قابلیت‌های حفاظتی پیشرفته‌تری را باز کنند. از لحاظ تاریخی، کسب‌وکارها بر شناسایی کلاهبرداری از طریق ناهنجاری‌ها در الگوهای تراکنش متمرکز بودند، اما این روش از نظر موفقیت محدود است و اغلب واکنش‌پذیر است، به این معنی که تا زمانی که جرم مشخص شده است پول گرفته شده است. با معرفی قابلیت‌های ابری، فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی (ML) می‌تواند در سیستم‌های پیشگیری از کلاهبرداری ادغام شود و کارایی آنها را به شدت بهبود بخشد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/international-fraud-awareness-week/