هفته فرد و تازه کار | امنیت حرفه ای


جمعه گذشته امنیت حرفه ای به دانشگاه دی مونتفورت رفت (DMU) در مرکز شهر لستر، برای مصاحبه با ایندی سینگ، رئیس جدید امنیت در DMU. از جمله اعضای تیم او که با او آشنا شدیم فرد بود که روی میز نایجل برنهام، رهبر تیم نشسته بود.

اگر ممکن است خیلی آشنا به نظر برسد، چشمانش درخشان، لبخندش گشاد، و لباس مشکی اش بی عیب و نقص بود. بابت داشتن چنین اندازه کوچکی به تامین کنندگان اعتبار می کنیم. زیرا فرد یک خرس اسباب بازی نوازشگر و یک طلسم بود که به عنوان بخشی از کار بخش امنیتی با تازه کارها آورده شد. در دنیایی که مرغ های دریایی و بولداگ ها بیمه می فروشند، چرا که نه؟ این نمونه ای از این است که چگونه امنیت باید خود را برای دانش آموزانی که ممکن است از خارج آمده باشند و با رضایت به شیوه پلیس بریتانیا (و امنیت خصوصی) استفاده نکنند، دوست داشتنی کند.

یک مشکل این است که توصیه‌های پیشگیری از جرم باید با سایر مواردی که دانش‌آموزان معمولاً 18 ساله در هنگام ورود به دانشگاه در یک شهر یا حتی کشوری که ممکن است ناآشنا باشد، ارائه می‌شود، دست و پنجه نرم کند. چیزها – گرفتن برنامه خوش آمد گویی در دانشگاه ادینبورگ به عنوان مثال – شامل “شوک فرهنگی”، بودجه بندی و درگیر شدن با جامعه دانشگاه است، کاملا جدا از پیدا کردن راه.

موسسات – دانشگاه کنت در کانتربری مثال خوبی است – ممکن است آنلاین قرار دهید آنچه بخش امنیتی آنها انجام می دهد و ارائه می دهد. کنت یکی از کاربران برنامه SafeZone از CriticalArc است که می‌تواند هشدارهای ایمنی را دریافت کند و به کاربر اجازه می‌دهد پیام‌هایی را به Security ارسال کند. حتی زمانی که خارج از دانشگاه. با این حال، مانند تمام این توصیه ها و خدمات، دستیابی به جذب دانش آموزان (و کارکنان) چیز دیگری است.

دپارتمان‌های امنیتی دانشگاه هر چند خوش‌نیت باشند، اگر در نحوه ارسال پیام‌ها به اندازه کافی زرنگ نباشند، ممکن است مانند والدین دانش‌آموزان ظاهر شوند – و نادیده گرفته شوند. ممکن است معلوم شود دانش‌آموزی که فکر می‌کند بهتر می‌داند، دانش‌آموزی است که نکات ایمنی را نادیده می‌گیرد و روز بعد مجبور می‌شود برای گزارش لپ‌تاپ دزدیده شده (بعد از گذاشتن آن روی میز برای نگه داشتن جایی در حین آویزان کردن، به لژ امنیتی اعزام شود. بیرون خوردن قهوه) یا تلفن همراه (دزدان فرصت طلب ممکن است دستگاه های فناوری قابل حمل و قابل فروش را از دستان کاربران بی خبر در خیابان ربودند).

همانطور که نشان می دهد، جرایم کوچک شهری ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. بنابراین بیش از حد می تواند نوشابه، اگر چه به عنوان گروه دانشگاه های انگلستان اخیرا با اشاره به، تصورات غلط در مورد ماهیت این جرم رایج است و داده ها در مقیاس آن محدود است. بنابراین مصرف غیرقانونی مواد مخدر به سختی محدود به دانش آموزان در میان جوانان (یا افراد در هر سنی) می شود. در کنفرانس بهاری خود، روسای انجمن امنیت Aucso شنیده ام که چگونه سوء مصرف مواد مخدر نه در املاک دانشگاه بلکه در تالارهای اقامتی است. مشکل امنیت ممکن است این باشد که اگر گشت‌ها چیزی مشکوک را بویید یا مشاهده کردند، باید بین پیشگیری از جرم و وظیفه مراقبت از دانش‌آموزان با احترام به حریم خصوصی آنها در اتاقشان تعادل برقرار کنند.

شروع سال تحصیلی ممکن است زمانی باشد که دانش‌آموزان حداکثر تمایل خود را برای آزمایش (و با بیشترین پول برای خرج کردن) داشته باشند. بخش‌های امنیتی، در حالی که مایلند از رویدادهای هفته تازه‌تر مانند نمایشگاه‌ها برای قرار دادن خود در مقابل دانش‌آموزان، و هنگام گرفتن عکس‌های شناسایی و تحویل کارت شناسایی استفاده کنند، اما در تمام مدت در آنجا هستند و از ثبت‌نام تا فارغ‌التحصیلی از رفاه دانشجویان مراقبت می‌کنند. ارائه مشاوره می‌تواند منظم باشد، چه در رویدادهای فیزیکی (بنرهای پاپ‌آپ و کمپین‌ها) و چه به صورت آنلاین (از جمله مشاوره امنیتی از کام‌ها و متخصصان بازاریابی مؤسسه‌شان – TikTok بستری برای استفاده است، پیام‌های کوتاه، سریع، مرتبط و بصری می‌دهد. ).

اولی کوران، معاون امنیت دانشگاه کالج لندن (UCL)، به Professional Security گفت: «هر مدیر امنیتی تمام تلاش خود را می کند تا پیام را به بیرون برساند. ما از هر ابزاری برای رساندن پیام به تازه‌کاران استفاده می‌کنیم.»

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه نوامبر مجله امنیت حرفه ای.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/fred-and-freshers-week/