هفته مبارزه با جرایم چاقو | امنیت حرفه ای


عملیات Sceptre، تلاش پلیس ملی برای مقابله با جرایم چاقو، این هفته اجرا می شود. پلیس می‌گوید همه 43 نیرو و نیروی متخصصی که راه‌آهن را پوشش می‌دهند، پلیس حمل‌ونقل بریتانیا به دنبال هدف قرار دادن علل اصلی جنایت با چاقو است: از این رو آموزش، تعامل و پیشگیری علاوه بر اجرای قانون، کار می‌کنند.

شورای روسای پلیس ملی (NPCCگراهام مک‌نالتی، معاون معاون کمیسر، گفت: «تأثیر جرم چاقو بر افراد، خانواده‌ها و جوامع واقعاً ویرانگر و طولانی‌مدت است. در حالی که علل و عوامل جنایت با چاقو پیچیده هستند، مداخله زودهنگام و اتخاذ تدابیر برای مقابله با علل اصلی کاملا ضروری است.

کاهش جرایم با چاقو همچنان یک اولویت است و پلیس نقشی اساسی در فعالیت های اجرایی دارد، اما ما به تنهایی نمی توانیم این کار را انجام دهیم. با همکاری با شرکای خود و حمایت از جوامع می دانیم که می توانیم موثرتر، پاسخگوتر باشیم و برای جلوگیری از حمل چاقو توسط جوانان گام برداریم.

افسران و کارکنان به طور خستگی ناپذیر هر روز برای مقابله با جنایات چاقو کار می کنند و این هفته، عملیات عصا این اقدام را تشدید خواهد کرد. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که چاقوها وارد خیابان های ما نمی شوند و جوامع خود را ایمن نگه می داریم.

در سراسر کشور

پلیس منچستر بزرگ (GMP) گزارش بیش از 10000 سلاح از سال 2019 در سراسر منطقه نیرو کشف و ضبط شده است.

کارولین همینگوی، سرپرست جرایم چاقویی GMP، گفت: «تأثیر جرایم با چاقو واقعاً ویرانگر است و همه را تحت تأثیر قرار می دهد – از افراد و خانواده ها گرفته تا جوامع ما.

«متأسفانه ما شاهد تعدادی از حوادث اخیر بودیم که در آن جوانان جان خود را به دلیل جنایت با چاقو از دست دادند. در یک لحظه، به دلیل اعمال و افکار سهل انگارانه عده ای معدود، زندگی های بسیاری تحت تأثیر قرار گرفته است.

هفته‌های تشدید، مانند عملیات عصا، ما را می‌بیند که در کنار شرکای خود کار می‌کنیم و منابع خود را بر این اساس متمرکز می‌کنیم، با این حال تعهد ما برای مقابله با جرایم با چاقو در طول سال یک اولویت است. ما متوقف نخواهیم شد تا زمانی که جوامع ما در جایی که زندگی می کنند بدون ترس از تهدید شدن یا احساس آسیب پذیری به دلیل اقدامات دیگران احساس امنیت کنند.

ما متعهد هستیم که با استفاده از جستجوی توقف، نقاط مهم جنایت با چاقو را در جامعه هدف قرار دهیم – در صورت لزوم، جاروی سلاح، قوس چاقو، و استقرار پلیس مخفی و آشکار، و کار تحقیقاتی برای هدف قرار دادن افراد درگیر با جرایم چاقو.

در راه اندازی Sceptre، پلیس نورثامبریا برجسته شده است کار کانر براون تراست با جوانان برای آموزش آنها در مورد تأثیر جنایت چاقو بر خانواده ها، دوستان و جوامع. او در یک کوچه در مرکز شهر در حالی که در فوریه 2019 در حال بیرون رفتن بود به طرز مرگباری مورد ضربات چاقو قرار گرفت. مانند سایر مناطق، سطل های تسلیم در هفت ایستگاه پلیس نورثامبریا تا 20 نوامبر در محل است.

در لیورپول، Scepter مصادف با سالگرد مرگ آوا وایت 12 ساله پس از اصابت چاقو در مدرسه لین توسط یک پسر 14 ساله در مرکز شهر است. کار پلیس مرسی ساید شامل جستجوی زمین های باز، توقف جستجوها، گشت زنی های با دید بالا و لباس های ساده، جارو کردن سلاح و کار با شرکا است: مدارس، باشگاه های جوانان، خرده فروشان، مشروط، سازمان های خیریه و حرفه پزشکی، گفت سوپت فیل مولالی.

پلیس همپشایر دوباره با نیروی مرزی بر روی اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد کسانی که چاقو وارد انگلیس و ولز می کنند کار می کند. رئیس کارشناس جان هالفکر، رئیس جرایم با چاقو برای همپشایر و جزیره وایت، گفت مانند سایر نیروها، همپشایر با یک VRU محلی (واحد کاهش خشونت) برای “رویکردی کاملاً مشترک برای کاهش خشونت” کار می کند. او گفت: “چند چیزهایی در پلیس وجود دارد که مهمتر از کاهش آسیب و ضربه وحشتناک ناشی از استفاده مجرمانه از چاقو و تیغه باشد، و به عنوان سرنخ تاکتیکی جنایت با چاقو، من تمام تلاشم را برای کمک به کاهش جرایم چاقو و کمک به کاهش جرم و جنایت با چاقو اختصاص داده‌ام. تأثیری که بر جوامع می گذارد.»

و پلیس چشایر شریک شده است با باشگاه محلی راگبی اتحادیه Sale Sharks. بازرس ارشد سارا هیث، مسئول جرایم چاقویی چشایر، گفت: «این گونه الگوهای ورزشی تثبیت شده ثابت شده است که در تعامل با جوانان در چنین موضوعات مهمی موفق هستند.» تیم های اول فروش در تصاویر و ویدئوها در کانال های رسانه های اجتماعی باشگاه ظاهر می شوند. پوسترهایی که پیام‌های کلیدی کمپین را تبلیغ می‌کنند، در کلوپ‌های کلوپ 100 کوسه در شهرستان ظاهر می‌شوند. و پلیس برای جوخه های زیر 17 و زیر 18 سال شارک ها ارائه خواهد کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/week-against-knife-crime/