همه چیز در مورد شفافیت، صداقت و ارتباطات است – شماره 2/3 2023 – انتشارات تکنیوز

شکستن کلیشه ها

او معتقد است که مردم از افرادی که دوست دارند خرید می کنند و موفقیت او در فروش ناشی از روابط است. علاوه بر این، او توضیح می‌دهد که رویکرد Avigilon این است که به مشتریان خود نشان دهد راه‌حل‌هایش چه کاری می‌توانند انجام دهند. مشتریان او این را مفید می دانند و او این رویکرد را مفید می داند. او معتقد است که محصول خود را می فروشد.

او در اوایل سال 2010 وارد بخش فناوری شد و برای Altron که شریک موتورولا بود کار می کرد. در همین حال، موتورولا Avigilon را در سال 2018 خریداری کرد و کمی بعد، Avigilon یک نمایشگاه جاده ای در Gauteng برگزار کرد. در اینجا بود که او برای اولین بار راه حل های امنیتی Avigilon را تجربه کرد. دوربین مدار بسته برای او جدید بود. نرم افزار مدیریت ویدیو برای او جدید بود. هوش مصنوعی برای او تازگی داشت. با این حال، آنچه او دید تأثیر داشت.

پشتیبانی همتایان و مدیریت زمان

صحبت از راه حل های مشتری، Nontando دریافت که آموزش فنی جامعی که Avigilon به او در نقش خود ارائه کرده است، بی نظیر بوده است. او همچنین توسط تیمی از مهندسان راه‌حل پشتیبانی می‌شود که دانش تخصصی آنها در صورت نیاز هیچ تردیدی ندارد. او احساس می‌کند که مشتریان از صحت قدردانی می‌کنند، و بنابراین وقتی پاسخی برای یک سؤال پیچیده ندارد، در این مورد صادق است و مطمئن شود که به محض اینکه با تیم خود تماس گرفت، با یک پاسخ جامع به مشتری خود باز می‌گردد. او خاطرنشان می کند که Avigilon به ویژه در مراحل اولیه راه حل مشتری، به عنوان سازنده محصول، درگیر است. این Avigilon است که باید تخصص محصول خاص را در اختیار شرکای قرار دهد که در نهایت راه حل را نصب خواهند کرد.

می توان با Nontando Nkutha تماس گرفت 0928 332 060 یا [email protected]. اطلاعات بیشتر محصول را می توانید در این آدرس بیابید www.avigilon.com.

همچنین دلایل عمیق تری برای دخالت او در صنعت امنیت وجود دارد، فراتر از این مجموعه رویدادهای تصادفی.

من تعجب می کنم که چگونه Nontando در فروش، به طور خاص در صنعت امنیت فیزیکی کار می کند، و این سوال باعث توقف فکر می شود.

من تعجب می کنم که او در مورد از دست دادن معاملات چه احساسی دارد. او می گوید: این وحشتناک است. “من قلب و روحم را در راه حل های مشتری ام می ریزم، بنابراین وقتی معامله ای را از دست می دهم دردناک است، به خصوص اگر پاسخ روشنی در مورد دلیل وجود نداشته باشد.” در این زمینه، او آموخته است که روابط تجاری باید با چندین ذینفع توسعه یابد. “تصمیمات اغلب توسط فردی درست در بالا گرفته می شود و ممکن است کسی زمینه امنیتی کمی داشته باشد یا با من تماس داشته باشد.”

من نمی دانم که آیا او هرگز خود را در برابر کلیشه های زنانه و فروش در صنعت می بیند؟ پاسخ او یک «بله» قاطعانه است – و همیشه، اما او هیچ یک از اینها را شخصی نمی‌داند. در عین حال، او تحمل نخواهد کرد که کسی از این خط به عنوان بی احترامی عبور کند.

این شرکا رقبای یکدیگر هستند، به این معنی که اعتماد در روابط بسیار مهم است، و او خاطرنشان می کند که شفافیت، صداقت و ارتباط غیرقابل مذاکره است. او معتقد است که باید با هر شریکی منصفانه رفتار شود.

او همچنین معتقد است که حمایت همتایان بسیار مهم است. برای این منظور، او از Manica Sanders از Ushaka Security & Fire Projects نام می برد. زن دیگری که در بخش امنیت کار می کند و کار بزرگی در این صنعت انجام می دهد و تشویق و حمایت او برای او ارزشمند بوده است. Ushaka یک ادغام کننده سیستم است و با سازندگان معروف راه حل های دوربین مدار بسته حرفه ای، از جمله Avigilon همکاری می کند، بنابراین این دو زن اغلب مسیرهای خود را با هم تلاقی می کنند.

نونتاندو یک مادر مجرد است و نقش او می تواند سخت باشد، اغلب نیاز به سفر و کار بر روی پیشنهادات پس از ساعت کاری دارد. مادر شاغل بودن نیازمند مهارت های مدیریت زمان و نظم و انضباط شخصی است. او و پسرش مجبور بوده اند فداکاری کنند و احساس می کند که برای رسیدن به همان سطح موفقیت مانند همتایان مردش، غیر سفیدپوست، زن و کار در یک صنعت سخت، باید سخت تر کار کند. او احساس می‌کند که زنان باید در مورد روش‌های کسب‌وکارشان هوشمند باشند، و خاطرنشان می‌کند که شرکت او در حمایت از آنها فکری رو به جلو داشته است.

می توان با Manica Sanders تماس گرفت 083 783 7310 یا [email protected]. صفحه اصلی Ushaka Security and Fire Project را می‌توانید در اینجا پیدا کنید www.ushakaprojects.co.za.

هنگامی که از او خواسته شد توضیح دهد، و او مثالی را ذکر می کند: با دانشگاه ها به عنوان یکی از نقاط عمودی که بر آن تمرکز می کند، او به شدت از نوسانات، عدم قطعیت، پیچیدگی و ابهام دنیایی که دانشجویان امروز در آن زندگی می کنند آگاه است. همانطور که او می گوید، در حالی که یک جوان 18 ساله در خانه است که قصد دارد سفر دانشگاهی خود را آغاز کند، “آنچه در دنیا می گذرد مرا برای پسرم می ترساند.”

با این حال، نونتاندو خاطرنشان می‌کند که، در حالی که قبلاً نقش‌های او مستلزم فروش مستقیم به مشتریان نهایی‌اش بود، عادت به کار کردن از طریق توزیع‌کنندگانش، از طریق شرکای یکپارچه‌ساز سیستمش، طول کشید.

به عنوان یک زن جوان، نونتاندو به اشکال مختلف در معرض خشونت قرار گرفت و در نتیجه امنیت و امنیت مردم تا حدودی به یک علاقه تبدیل شده است. او می خواهد سهم خود را برای ایمن تر کردن آفریقای جنوبی انجام دهد. نقش او با آویگیلون “چرا؟” او است.

نونتاندو انکوتا.

با تأمل، نونتاندو کاملاً پیش بینی نمی کرد که رقابت تهاجمی در این بخش چقدر خواهد بود، و مدتی طول کشید تا پویایی صنعت را درک کند. او می‌گوید: «این صنعت می‌تواند سخت باشد. شما باید بتوانید قاطع باشید.» او متوجه شد که فرهنگ نهفته در صنعت امنیت کاملاً شوک‌کننده است و وقتی به من می‌گوید چگونه هنر «فقط لبخند بزن و تکان بده» را در چند ماه اول کارش اجرا کرده است، پوزخند می‌زند.

به سرعت به اکتبر 2020 رسید، و Avigilon خود را به دنبال یک مدیر فروش منطقه ای برای Gauteng یافت. او با علاقه مصاحبه خود با جیمی پیترسن، مدیر ارشد فروش Avigilon را در آن سال اول همه گیری جهانی به یاد می آورد. جیمی توانسته بود پروازی از کیپ تاون به ژوهانسبورگ را تضمین کند، با این حال ملاقات آنها از راه دور باقی ماند و دست دادنی در چشم نبود. یک راه دشوار برای انجام مصاحبه. با این وجود، این موقعیت به نونتاندو پیشنهاد شد.

Avigilon همچنین به شدت از تغییرات سیاسی اجتماعی جهانی آگاه است. نونتاندو خود را با پارادوکسی مواجه کرده است که در آن، در حالی که به برخی از مشتریان چند ملیتی دستور داده شده است که تجهیزات امنیتی منشأ شرق را از راه حل های خود حذف کنند، برخی دیگر معتقدند که به عنوان یکی از کشورهای بریکس، آفریقای جنوبی در واقع مسئولیت حمایت از سایر کشورهای نوظهور را دارد. اقتصادها

توسط لسلی-آن کلین.

کارفرمای او زیرمجموعه کانادایی Motorola Solutions است که در طراحی و توسعه تجزیه و تحلیل ویدئویی، نرم افزار مدیریت ویدئوی شبکه، دوربین های نظارتی و محصولات کنترل دسترسی تخصص دارد.

تغییر جهان

همه چیز در مورد شفافیت، صداقت و ارتباط است

شماره 2/3 2023 انتخاب سردبیر، اخبار

زمانی که او شروع به کار کرد، فقط با Avigilon آشنا بود، و از آنجایی که Avigilon یک برند حرفه‌ای است که به سطح مشخصی از بینش فنی نیاز دارد، انتظار نداشت که یک اقتصاد محدود، او را در مقابل رقبای قرار دهد که کار بزرگی انجام می‌دهند. فضای درجه مصرف کننده او دریافته است که مشتریان برای درک تفاوت بین تولید کنندگان درجه مصرف کننده و حرفه ای به کمک قابل توجهی نیاز دارند. این بدان معنا نیست که فضایی برای هر دو وجود ندارد، اما او احساس می کند که مشتریان گاهی اوقات کاملاً تفاوت ها را درک نمی کنند.

Nontando کاملاً زنان جوان را تشویق می کند تا در بخش خدمات امنیتی شرکت کنند. او می گوید: «تکنولوژی، شما را به سراسر جهان می برد».

او همین توصیه را به سایر زنان جوانی که می خواهند وارد این صنعت شوند، می دهد. او معتقد است که برای موفقیت در فروش در بخش خدمات امنیتی، یک زن به مهارت های مردمی، خودآگاهی، اعتماد به نفس، مهارت های ارائه عالی و دوز سالم هوش هیجانی نیاز دارد. او معتقد است که همه این ویژگی ها را می توان در طول مسیر توسعه داد.

Lesley-Anne Kleyn یک مشاور مستقل و یکی از اعضای هیئت مدیره ASIS International، بخش آفریقای جنوبی است که سرپرستی زنان در امنیت را بر عهده دارد. برای پیوستن به گفتگو با او تماس بگیرید 064 410 8563 یا [email protected].وام)

ما پیرامون برخی از چالش‌هایی که او در این صنعت با آن‌ها روبرو بوده است صحبت می‌کنیم، و او به من می‌گوید که Avigilon در استخدام یک مدیر فروش که سابقه‌ای در صنعت نداشت و بنابراین می‌توانست رویکرد جدیدی را به آن بیاورد، عمدی داشته است. این با هر دو جوانب مثبت و منفی همراه بود. او به چند ماه اول زندگی اش نگاه می کند و می خندد. افرادی بودند که فکر نمی کردند من دوام بیاورم، با این حال من اینجا هستم.

چه چیزی در مورد کار در بخش خدمات امنیتی برای او جذاب تر است؟ بدون تردید، او شور و شوق خود را در مورد اینکه فناوری دوربین مداربسته، به طور خاص، در سال های اخیر چقدر تغییر کرده است، به اشتراک می گذارد. او نرم افزار مدیریت ویدیوی Avigilon را تنها یکی از این نمونه ها ذکر می کند. او دوست دارد، با وجود تمام تحلیل‌های پیشرو در صنعت، نرم‌افزاری که به مشتریانش ارائه می‌کند، یکی از ساده‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت ویدیو در بازار است.

او همچنین یک دوره آموزشی زنان در رهبری را از طریق مدرسه کسب و کار Wits اعتبار می دهد که برای همیشه از آن سپاسگزار خواهد بود. این دوره به او یاد داد که چگونه با مشکلات خاصی که زنان در تجارت با آن مواجه هستند کنار بیاید. مهم ترین برداشت؟ نه اینکه چیزی را شخصی بدانیم.


منبع: https://www.securitysa.com/19087R

Nontando Nkutha که در Soweto به دنیا آمد و در چیزی که او با محبت آن را “هوت” می نامد بزرگ شد، از دوران دبیرستان یک زن شاغل بوده است و تحصیلات عالیه خود را برای فارغ التحصیلی با لیسانس روانشناسی از UNISA در سال 2003 گذرانده است. قصد او این نبود که به خودی خود نقش فروش را تضمین می کند، اما او صمیمی و همدل است، و بنابراین، او می خندد، فروش او را پیدا کرد.

تناسب در