همکاری فناوری راه اندازی Fotech و C3SS – شماره 5 2022 – خدمات مشترک C3

عبدالعزیز سید، مدیر فروش منطقه ای فوتک برای خاورمیانه و آفریقا، می گوید: «این همکاری فصل بعدی فوتک است زیرا ما با صنعت نفت و گاز آفریقا در طول انتقال انرژی قاره کار می کنیم. اپراتورها می‌توانند به تخصص ترکیبی Fotech و شرکای آن برای محافظت مؤثر از دارایی‌های ارزشمند مانند خطوط لوله و پالایشگاه‌ها اعتماد کنند.»

Fotech، یک شرکت bp Launchpad و پیشگام در فناوری سنجش صوتی پراکنده (DAS) با فیبر، یک تفاهم نامه غیر انحصاری با C3SS، یک شرکت امنیت محیطی و زیرساختی مستقر در آفریقای جنوبی امضا کرده است تا بازارهای خاص آفریقا را هدف قرار دهد.

Fotech، با پشتیبانی از C3SS، در هفته نفت آفریقا بین 3 و 7 اکتبر 2022 در غرفه A43 نمایشگاه خواهد داشت. این اولین بار است که هر یک از این دو شرکت در این رویداد حضور خواهند داشت.


منبع: https://www.securitysa.com/17461R

C3SS سالها تجربه امنیت محیطی و زیرساختی در آفریقای جنوبی، نیجریه، غنا، بوتسوانا و موزامبیک، در صنایعی از جمله انرژی، معدن، راه آهن و هوانوردی دارد.

Fotech و C3SS مشارکت فناوری را راه اندازی کردند

شماره 5 2022 اخبار، امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

Fotech DAS خود را، در برخی موارد همراه با توزیع راه‌حل‌های سنجش دما (DTS) همراه با خدمات کلید در دست C3SS – از جمله تجزیه و تحلیل داده‌ها، ارتباطات پشتیبان، تشخیص آتش و نظارت بر نفوذ – برای عملیات نفت و گاز در سراسر آفریقا ارائه خواهد کرد.

برندون کاولی، مدیر اجرایی C3SS، می‌گوید: «ما در پروژه‌هایی تخصص داریم که مسافت‌های وسیع، مناطق بزرگ، محیط‌های سخت و زمین‌های سخت را پوشش می‌دهند. ما در این چالش‌ها پیشرفت می‌کنیم و رویکرد ما استفاده از امنیت در سطح نظامی در عملیات‌های تجاری است، بنابراین قبل از همکاری با Fotech، از جمله آزمایش‌های میدانی گسترده، دقت لازم را انجام دادیم. ثابت شده است که فناوری Fotech مطابق با استانداردهای بالای ما عمل می کند و برای نظارت بر مکان هایی که در صنعت نفت و گاز آفریقا مشترک هستند ایده آل است.

برای اطلاعات بیشتر با C3 Shared Services، +27 11 312 2040 تماس بگیرید، [email protected]، www.c3ss.comوام)