هنگام تحویل گرفتن در خانه احتیاط کنید – شماره 8 2022

هنگام تحویل گرفتن در منزل احتیاط کنید

شماره 8 2022 اخبار، امنیت محیطی، هشدارها و تشخیص مزاحمان، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

• توصیه می شود یک اقدام امنیتی دوم مانند یک گیت امنیتی با یک دستگاه مخابره داخل ساختمان در جلو درب نصب کنید. این به شما سطح دوم دفاعی می دهد و در صورت نیاز چند دقیقه دیگر می توانید دکمه پانیک را فشار دهید.

“این مهم است که هنگام پذیرش تحویل مراقب باشید. اگر منتظر تحویل هستید، لطفاً از محیط اطراف خود آگاه باشید، مقدار پول نقدی را که حمل می کنید محدود کنید – مطمئن شوید که مبلغ صحیحی در دست دارید. جواهرات گران قیمت نپوشید و تلفن همراه خود را در خانه بگذارید.

بنابراین Fidelity ADT هشداری را به همه صاحبان خانه صادر کرده است که هنگام خروج از محل امن خانه خود برای جمع آوری غذا یا سایر کالاها هوشیار باشند.

• بهتر است کالاهای خود را از طریق دروازه امضا کنید و مطمئن شوید که هیچ کس قبل از باز کردن دروازه شما نیست تا کالاهای شما را بازیابی کند.

Charnel Hattingh، رئیس بازاریابی و ارتباطات Fidelity ADT می گوید توصیه می شود که دکمه پانیک قابل حمل خود را با خود داشته باشید و در صورت داشتن هر گونه نگرانی، آن را فشار دهید تا به پاسخ مسلحانه هشدار دهید. او می‌افزاید که دکمه‌های هراس کلیدی هستند و می‌گوید ساکنان باید در صورت بروز بحران به راحتی به یک دکمه دسترسی داشته باشند. «فایده ای ندارد اگر دکمه های وحشت را در جایی در کمد گذاشته و فراموش کنند. آنها باید به راحتی در دسترس باشند و توصیه می کنیم برای دسترسی سریع آنها را در جیب یا به گردن آویزان کنید. دکمه های هراس نیز باید به طور مرتب بررسی شوند تا از وضعیت خوب آنها اطمینان حاصل شود.

• برای ایمنی آنها، مطمئن شوید که فرزندانتان هنگام تحویل گرفتن در داخل هستند.

گزارش‌های جامعه مبنی بر نگه داشتن ساکنان در هنگام جمع‌آوری فست فود در خانه، بار دیگر ظاهر می‌شود. بر اساس گزارش ها، در حالی که یکی از اهالی برای تحویل گرفتن سفارش خود به بیرون می رود، مجرمان از خودروی خود خارج می شوند و کلید را از راننده تحویل گرفته و تلفن همراه وی را سرقت می کنند. این به طور بالقوه ساکنان را نیز در معرض خطر قرار می دهد.

• برای ایمنی شما و راننده، مطمئن شوید که منطقه در شب به خوبی روشن است. برای دید بیشتر یک مشعل همراه خود داشته باشید.

• در را باز نکنید، حتی اگر در انتظار تحویل هستید.

برای اطلاعات بیشتر با گروه خدمات فیدلیتی تماس بگیرید، [email protected]، www.fidelity-services.com/www.adt.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18179R

او نکات ایمنی اضافی زیر را ارائه می دهد: