هوش مصنوعی برای بررسی های مهم دوربین | امنیت حرفه ای


در مورد محصولی که حتی نمی دانید به آن نیاز دارید چطور؟ این یکی از چیزهایی بود که یکی از دوستان قدیمی مجله به ما گفت، که به اندازه کافی جذاب بود که منجر به تماس Teams با توسعه دهنده محصول شد.

مردی که آن را راه‌اندازی کرد کارل پیس بود که آخرین بار یک سال پیش برای تقویم شرکتش که حیات وحش اطراف پایگاه نورفولک او را نشان می‌داد، معرفی کردیم. ما او را به عنوان موسس و اکنون رئیس Check Your Security می شناسیم. همانطور که از نامش پیداست، چیزی که کارل را متمایز می‌کند این نیست که او اهل استرالیا است، یا اینکه سابقه‌اش در فناوری اطلاعات است، بلکه این است که او بر نگهداری دوربین‌ها و کنترل دسترسی شما تاکید می‌کند – حتی اگر تمام تجهیزات را در آنجا حساب کنید. . گفتگو با کارل که مشتاق است در خط مقدم فناوری باقی بماند، از شبکه های IP همیشه جالب است.

نزدیکتر از انسان

این مهم است زیرا همانطور که کارل در اوایل تماس ما می گوید، دوربین ها قرار است چیزها را بسیار نزدیکتر از هر انسانی ببینند و چیزهایی را تشخیص دهند که حتی نگهبان وظیفه نمی تواند. به عنوان مثال، مرکز دریافت زنگ هشدار (ARC) کجا را ترک می کند. و اگر تجهیزات شما بیش از این کار می کند، آیا این موضوع اهمیت ردیابی میزان عملکرد آن را بیشتر نمی کند؟ نقاط ضعف هارد دیسک، دوربین هایی هستند که تصاویری را که شما انتظار دارید را نشان می دهند. همانطور که کارل اضافه می کند: “منتظر یک غافلگیری بد نباشید”، در مورد یک فرد گم شده یا تصادف “بزن و فرار کن”، تا مشکلی را پیدا کنید، مثلاً دوربین جایی را که انتظار داشتید ضبط نمی کند.

اگر سیستمی دارای هزاران دوربین باشد و بررسی هر کدام تنها چند دقیقه طول بکشد، بررسی‌های دستی روی کیت می‌تواند رنگ کردن نسبت‌های پل فورث را فرض کند. از این رو کارل مشتاق نرم افزارهای تشخیصی از ایالات متحده است. Ai-RGUS. این دوربین از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای گزارش کیفیت تصاویر هر دوربین استفاده می کند – آیا آنها تار هستند یا کج شده اند؟ آیا ضبط ویدیو دارای مهر تاریخ و زمان است؟

در بخش سایبری، گذرواژه‌ها (با فرض اینکه بخواهید هر چند وقت یکبار تغییر کنند) قدیمی هستند. بنابراین، یک کاربر یک داشبورد واحد دریافت می کند (بدون کلیک روی داشبورد سازنده های مختلف) و اگر دوربین از کار افتاد، می توانید دوباره از داشبورد راه اندازی کنید.

بیشتر در صفحه 85، از نسخه چاپی دسامبر 2022 مجله امنیتی حرفه ای.

در مورد شرکت

ما کار امنیت خود را در UEA (دانشگاه آنگلیا شرقی)، باشگاه فوتبال نورویچ سیتی و بیمارستان نورویچ معرفی کرده‌ایم. از دیگر مشتریان آن می توان به بیمارستان کودکان آلدر هی اشاره کرد. بازدید کنید checkyoursecurity.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ai-for-camera-critical-checks/