هوش مصنوعی در جعبه – SMART Surveillance 2023

کاربران از هزینه‌های مداوم مجوز یا هزینه اتصال دستگاه بهره مند نمی‌شوند و ضمانت‌های IDIS بر قابلیت اطمینان DV-3200 و بار نگهداری کم تأکید می‌کند. این مزایا با هم به کاهش هزینه های عملیاتی کمک می کند، به ویژه برای برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ و چند سایت.

برای اطلاعات بیشتر به www.idisglobal.com یا ایمیل [email protected].منبع: https://www.securitysa.com/19903R

هر سرور آماده ویدیویی هوش مصنوعی امکان تجزیه و تحلیل حداکثر 64 کانال را به طور همزمان فراهم می کند و با استفاده از IDIS Solution Suite VMS، سازمان ها می توانند به راحتی با جعبه های اضافی برای مدیریت و نظارت مرکزی تعداد نامحدودی از دستگاه ها و سایت ها را افزایش دهند. کاربران همچنین از انعطاف پذیری اتصال به طیف وسیعی از دوربین ها و دستگاه های شخص ثالث بهره مند می شوند. هزینه نگهداری کم؛ و نرم افزار به روز رسانی نرم افزار.

IDIS Deep Learning Engine در داخل کشور توسعه یافته و بر روی مجموعه داده های گسترده آموزش دیده است. این امر آن را بسیار انعطاف‌پذیر و سازگار می‌سازد و به یکپارچه‌کننده‌های سیستم و کاربران این گزینه را می‌دهد تا تجزیه و تحلیل را بر اساس خطرات امنیتی و ایمنی سازمانی یا سایت و همچنین الزامات عملیاتی پیکربندی کنند.

DV-3200 ویژگی های هوش مصنوعی بسیار دقیق و بدون کالیبراسیون، از جمله تشخیص اشیا، عبور از خط، نفوذ و تشخیص سرگردان را امکان پذیر می کند. همچنین به کاربران با طبقه‌بندی اشیاء قوی سود می‌رساند و قابلیت جستجوی پیشرفته را که توسط IDIS Instant Meta Filtering هدایت می‌شود و برای تسریع و تغییر بررسی حادثه طراحی شده است، می‌سازد. این امکان جستجوی سریع پزشکی قانونی پس از رویداد را بر اساس ماشه، شی، رنگ، و شماره، در چندین دوربین فیلمبرداری فراهم می کند. از آنجایی که جستجوهای خودکار اکنون فقط چند دقیقه طول می کشد، این امر نیاز اپراتورها را برای بررسی دستی ساعت ها یا روزها از فیلم حذف می کند.

هوش مصنوعی جدید IDIS که با NDAA سازگار است (DV-3200) به کاربران مقیاس بزرگ این امکان را می دهد که کارایی عملیات نظارتی خود را افزایش دهند و با تجزیه و تحلیل های یادگیری عمیق بسیار دقیق و داخلی توسعه یافته، رویکردی فعالانه برای ایمنی و امنیت اتخاذ کنند.

هوش مصنوعی در جعبه

SMART Surveillance 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

سرور جدید تجزیه و تحلیل ویدئویی 64 کانالی و کلاس سازمانی سازگار با NDAA با NVIDIA CUDA و پلت فرم با عملکرد بالا از بزرگترین سازنده نظارت در کشور کره جنوبی از قدرت موتور یادگیری عمیق IDIS با نرخ دقت استفاده می کند. تا 98 درصد.

DV-3200 به همراه IDIS Solution Suite (ISS) VMS و IDIS Deep Learning Analytics از پیش پیکربندی شده است، که تشخیص رویداد را قابل اطمینان تر می کند و اپراتورها را از بار مدیریت پنجره های هشدار نادرست که توسط عوامل محیطی بی ضرر ایجاد می شود، رها می کند. این امر حواس‌پرتی و خستگی را کاهش می‌دهد و تمرکز تیم‌های امنیتی و اولین پاسخ‌دهندگان را بر روی رویدادهای مورد علاقه و تهدیدات احتمالی آسان‌تر می‌کند. این به آنها آگاهی از دامنه افزایش می دهد و به آنها امکان می دهد رویدادها را تأیید کنند و پاسخ های مناسب را با سرعت بیشتری آغاز کنند.

او افزود: “DV-3200 یک تغییر دهنده بازی برای مشتریان اندازه سازمانی است، که اجازه می دهد جریان های ویدئویی به طور خودکار دقیق تر و مقرون به صرفه تر از قبل نظارت شوند.” “با تجزیه و تحلیل ویدئویی پیشرفته که از تیم‌های امنیتی و پلیسی پشتیبانی می‌کند، فعالیت‌های مهم زمانی مانند پاسخ به زنگ هشدار و بررسی‌های حادثه کارآمدتر و سریع‌تر از گذشته می‌شوند.”

دنیس چوی، مدیر کل خاورمیانه و آفریقا IDIS، می‌گوید که این آخرین نوآوری IDIS AI، تجزیه و تحلیل‌های ویدئویی پیشرفته را برای طیف وسیعی از سازمان‌ها، مانند محوطه‌های دانشگاهی، تدارکات و انبارداری، و زیرساخت‌های حیاتی، آسان‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌کند. نه تنها امنیت و ایمنی را متحول می کند، بلکه با چالش های عملیاتی گسترده تری مقابله می کند.