هویت دیجیتال آینده است


استیو اومالی، مدیر کل EMEA، در شرکت محصولات پیشگیری و احراز هویت، می گوید هویت دیجیتال اعتماد بیشتری را در جامعه دیجیتال باز می کند. شناسه.

این همه‌گیری اتکای ما به خدمات آنلاین را تسریع کرده است و در نتیجه کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان را به سمت ذهنیت دیجیتالی سوق داده است. اما با افزایش حضور آنلاین ما، نیاز به شناسایی ایمن خود را در دنیای دیجیتال افزایش می‌دهد. با توجه به رونق برنامه‌هایی مانند TikTok و بانکداری تلفن همراه که عادی جدید ما هستند، به راه بهتری برای اثبات اینکه همان کسی هستیم که می‌گوییم آنلاین هستیم نیاز داریم.

با افزایش کلاهبرداران و کلاهبردارانی که تظاهر به سازمان های قابل اعتماد آنلاین می کنند، اعتماد در حال کاهش است. تحقیقات اخیر UK Finance نشان داد که بیش از 1.3 میلیارد پوند توسط هنرمندان کلاهبردار در سال گذشته از طریق کلاهبرداری مجاز پرداخت فشاری به سرقت رفته است. این سوال پیش می‌آید که چگونه سازمان‌ها با موفقیت بین مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها اعتماد ایجاد می‌کنند، بنابراین آنها به فرآیندهای آنلاین ایمان دارند؟

هویت دیجیتال آینده است. این زیربنای همه کارهایی است که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم، به خصوص که ما همچنان به سمت یک جامعه دیجیتالی تر حرکت می کنیم. این همان سنگ بنای است که جامعه دیجیتالی ما بر روی آن ساخته خواهد شد، به این معنی که بدون یک روش مطمئن و قابل اعتماد برای تأیید اینکه یک کسب و کار یا شخص واقعاً همان کسی است که می‌گویند، اقتصاد دیجیتال موفقی نخواهیم داشت. بر اساس تحقیقات اخیر ما، درک ارزش هویت دیجیتال به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا اعتماد دیجیتال و ایمان بهتری به دنیای آنلاین امن ایجاد کنند، که به نوبه خود می‌تواند تولید ناخالص داخلی کلی را نیز افزایش دهد.

فعال کردن زندگی دیجیتال

اذعان به اهمیت هویت دیجیتال، اعتماد بیشتری به خدمات آنلاین، از رسانه های اجتماعی گرفته تا بانکداری تلفن همراه، باز می کند. وقتی کاربران به پلتفرم‌هایشان می‌پیوندند، برخی از سازمان‌ها هویت آنلاین را تأیید نمی‌کنند، و اجازه می‌دهند حساب‌های جعلی و هویت‌های مصنوعی برای فعالیت‌های سرکش و توهین‌آمیز راه‌اندازی شوند. سایر کسب‌وکارها فقط بر اولین تعامل آنلاین تمرکز می‌کنند، مانند ورود به یک حساب آنلاین، که به این معنی است که فعالیت‌های بعدی کنترل نمی‌شوند.

فناوری همچنین به طور کلی به دنبال شناسایی کلاهبرداری به جای شناسایی مثبت شخص است، کاربران بی گناه را از دسترسی به خدمات در زمانی که جزئیات ورود خود را فراموش کرده اند منع می کند، یا نگران کننده تر، به کلاهبرداران اجازه می دهد تا به حساب هایی که متعلق به خودشان نیستند، با نام های کاربری دزدیده شده دسترسی پیدا کنند. و رمزهای عبور زیرا کلاهبرداری که نام کاربری و رمز عبور را می داند کلاهبردار به نظر نمی رسد.

همه این رویکردها اعتماد به فناوری و فرآیندهایی را که در حال حاضر برای احراز هویت آنلاین ما و همراه با آن، اعتماد به زنجیره تعامل استفاده می‌شوند، از بین می‌برند. همانطور که اقتصاد آنلاین ما به رشد خود ادامه می دهد، بسیار مهم است که نحوه تأیید واقعی هویت یک فرد آنلاین را تغییر دهیم و فناوری امروزی به ما اجازه می دهد تا کاربران واقعی را به طور دقیق شناسایی کنیم – با اطمینان از اینکه آنها همان چیزی هستند که می گویند – و اجازه دهیم با آنها ادامه دهند. زندگی دیجیتالی آنها

کارهای بعدی که کسب و کارها می توانند انجام دهند

برای اینکه کسب‌وکارها در یک جامعه دیجیتالی رشد کنند و بخش مهمی از اکوسیستم دیجیتال باشند، رهبران باید اطمینان حاصل کنند که فناوری‌های مناسبی را برای ایجاد یک دنیای دیجیتال ایمن و شفاف ارائه می‌کنند.
1. امنیت حضور آنلاین

با انقلاب دیجیتالی در حال اجرا، برای رهبران کسب و کار ضروری است که فناوری را پیاده سازی کنند که هویت مشتریان آنها را به صورت آنلاین تأیید می کند. این فناوری نیاز به پاسخگویی به سوالاتی مانند:

• آیا این شخص یک کاربر واقعی است یا یک ربات؟
• آیا جلسه یا تعامل امن است یا بدافزار در حال بازی است؟

با پرسیدن این نوع سؤالات، سازمان‌ها می‌توانند مطمئن شوند که راه‌حل‌های مناسبی برای ایجاد یک حضور آنلاین امن در اختیار دارند، که به آنها امکان می‌دهد بازیکنان غیرانسانی یا دستگاه‌ها یا فعالیت‌های آسیب‌دیده را شناسایی کنند، هویت دیجیتال کاربر و دارایی‌های آنلاین او را ایمن کنند.

2. شناسایی مثبت

هنگامی که یک سازمان تشخیص داد که یک جلسه امن دارد و با یک انسان تعامل دارد، باید تأیید کند که انسان واقعی و تأیید شده است، جعلی نیست، و اجازه دارد کاری را که می‌خواهد انجام دهد. فناوری‌هایی مانند بیومتریک رفتاری، به‌جای شناسایی تقلب‌های احتمالی، کاربران واقعی را به‌طور مثبت شناسایی می‌کند، زیرا کلاهبردار با نام کاربری و رمز عبور مناسب مانند یک کاربر واقعی به نظر می‌رسد.

این تکنیک پویاتر با ترسیم هزاران نقطه داده منحصر به فرد برای هر کاربر، بررسی دقیق‌تری را بر فعالیت هر کاربر اعمال می‌کند، تجربه کاربری روان‌تری را امکان‌پذیر می‌کند و هویت دیجیتالی هر فرد را ایجاد می‌کند.

3. رویکرد چند لایه

برای برداشتن این یک گام فراتر، لایه‌بندی داده‌های متنی، از جمله دستگاه، تشخیص تهدید، و رمزنگاری، همراه با بیومتریک رفتاری برای شناسایی مثبت کاربران، به این معنی است که اتکای کمتری به شواهد کمی وجود دارد – یا یک نقطه شکست.

این رویکرد چند لایه شناسایی مثبت، یک موضع بی گناه تا اثبات گناه را اجرا می کند، زیرا به این معنی است که کاربران واقعی می توانند تا زمانی که دلیل واقعی برای نگرانی وجود داشته باشد، وارد سیستم شوند.

4. امنیت، نه نظارت

فناوری بیومتریک رفتاری برای شناسایی افراد به کوکی‌ها متکی نیست و سازمان‌ها می‌توانند همزمان داده‌ها را مبهم کنند تا از حریم خصوصی کاربر محافظت کنند. یک رویکرد لایه‌ای برای ایمن کردن هویت‌های دیجیتال یک راه‌حل مؤثر بدون تجاوز به حریم خصوصی کاربر و بدون افزایش اصطکاک در تجربه کاربر ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه 68 درصد از مصرف‌کنندگان بریتانیا از ایجاد یک سیستم هویت دیجیتال برای دنیای آنلاین امن‌تر حمایت می‌کنند، کسب‌وکارها باید ارزش هویت دیجیتال را ببینند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان می‌دانند داده‌هایشان محافظت می‌شود، در غیر این صورت خدمات دیجیتال به جای کمک به رشد، ما را عقب نگه می‌دارند. .
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/digital-identity-is-the-future/