وانت دوربین مداربسته ساوت اند | امنیت حرفه ای


شورای شهر ساوت اند روی دریا دارای وانت دوربین مداربسته نو. در تصویر، دیوید گاردینر، کارشناس پلیس اسکس، با اعضای تیم ایمنی جامعه در کنار در باز وانت رنو سفید ایستاده اند. این متعلق به شورا است و توسط اتاق کنترل دوربین مدار بسته اداره می شود و توسط کمک مالی دولت مرکزی تامین شده است. پلیس اسکس از طرف شورا

این ون دارای چهار دوربین دیجیتال خارجی Avigilon به اضافه یک دوربین گنبدی در بالا است. این ون همچنین بخشی از شبکه رادیویی Townlink خواهد بود و همان خدماتی را ارائه می دهد که دوربین های 200 پلاس اتاق کنترل CCTV را ارائه می دهد. مانند دیگر شهرهای ساحلی، این شهر در حال آماده شدن برای تابستان شلوغی است که می تواند جنایت و بی نظمی را به همراه داشته باشد. از این رو اتحادیه عملیات پلیس اسکس – بیشتر در این لینک.

سیمون فورد، رئیس ایمنی جامعه در شورای ساوتند، گفت: «ایمن نگه داشتن ساکنان و مشاغل ساوت اند یک اولویت کلیدی برای شورا است. ون دوربین مداربسته جدید ما که هزینه ای برای شورا نداشته است، در روز دوشنبه تعطیلات بانکی در شهر شروع به کار می کند و با اتاق کنترل دوربین مداربسته و سیستم رادیویی Townlink ما کار خواهد کرد.

افزودن ون حضور قابل مشاهده‌تری را فراهم می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانیم به طور فعال مناطق کلیدی در سراسر شهر را برای کمک به حفظ امنیت همه و آمادگی برای هر گونه حادثه ای که ممکن است رخ دهد، نظارت کنیم. این همچنین نشان می دهد که شورا تا چه اندازه ایمنی و امنیت ساکنان، مشاغل و بازدیدکنندگان را جدی می گیرد.»

کارشناس ارشد دیوید گاردینر افزود: “این ون دوربین مدار بسته جدید یک ابزار فوق العاده است و به پیشگیری از جرم و رفتارهای ضد اجتماعی در سراسر شهر کمک می کند. این قطعه ای از تجهیزاتی است که بسیاری از مقامات محلی دیگر ندارند و نشان دهنده تعهد مداوم پلیس اسکس و شورای شهر ساوتند-آن سی به ایمن نگه داشتن ساوتند است. این وسیله نقلیه فعالانه در سراسر شهر مستقر خواهد شد و حضوری قابل مشاهده و اطمینان بخش خواهد بود.»

دوربین مداربسته ساوتند در سال 2021 با قیمت 2.2 میلیون پوند ارتقا یافته است. 41 دوربین دیجیتال اضافی در مناطق جدید، عمدتاً دورافتاده، در کنار 165 دوربین در سراسر شهر قرار داده شد. اتاق کنترل دوربین مداربسته شورا 24-7 پرسنل است.

بری دیویس، مدیر عملیات نظارتی که بر اتاق کنترل نظارت می‌کند، افزود: «به‌روزرسانی 2.2 میلیون پوندی دوربین مدار بسته و رشد سیستم رادیویی Townlink، سریع‌ترین سرویس رادیویی در حال رشد در انگلستان، به این معنی است که ون دوربین مداربسته ما بخشی از شبکه بزرگ و به خوبی تاسیس خواهد شد. متشکل از شرکا و آژانس های متعدد.

ما 176 کاربر فعال در سیستم رادیویی Townlink خود داریم که از پلیس، BID تشکیل شده است [Southend business improvement district] محیط بانان، افسران ایمنی جامعه و مشاغل. این پاسخ‌ها و راهکارهای سریع‌تر را ارائه می‌دهد و نمونه‌ای عالی از کار مشارکتی است. عوامل دوربین مداربسته ما از اطلاعات تغذیه می‌کنند و هر چه بیشتر به ما داده شود، می‌توانیم فعال‌تر باشیم، و نشان می‌دهد که وقتی همه با هم برای ایمن نگه داشتن همه کار می‌کنیم، چقدر قوی‌تر و ایمن‌تر هستیم.

ما همچنین به دنبال به اشتراک گذاشتن ون دوربین مداربسته با پلیس و سایر مقامات محلی در سراسر منطقه خود خواهیم بود، به ویژه هنگامی که رویدادهای بزرگی مانند جشنواره ها و گردهمایی های بزرگ برگزار می شود که از حمایت یک واحد سیار دوربین مدار بسته بهره مند می شود.

زمینه

برای اطلاعات بیشتر در مورد آماده سازی Southend برای هجوم بازدیدکنندگان تابستانی و تعطیلات، به ادامه مطلب مراجعه کنید وب سایت شورا. نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای در ژوئن 2022 افسران دوربین مداربسته و CSAS (طرح اعتباربخشی ایمنی جامعه) را در شورای بورنموث که کار مشابهی انجام می دادند، نشان داد.

پس از انتخابات دولت محلی این ماه، شورای ساوت اند از یک “ائتلاف رنگین کمان” به یک “ائتلاف رنگین کمان” تبدیل شده است. اقلیت محافظه کار مدیریت.

بیشتر در نسخه چاپی جولای.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/southend-cctv-van/