واک و دیگر دشمنان استخدام


هفته های گذشته وبینار رهبری فکری OSPAs توسط پروفسور مارتین گیل – به طور قابل توجهی، 175، که با اولین قرنطینه کووید در بهار 2020 شروع شد – در مورد مدیریت حوادث بود و تمیزترین خط را داشت.

از مزایای فراوان وبینارها این است که می توانید نظرات بین المللی و انگلیسی زبان را بشنوید. این خط از هند، توسط سام موهان کومار، یکی از بنیانگذاران MitKat Advisory، زمانی که او گفت که “مدیریت حوادث اتفاقی اتفاق نمی افتد” آمد. همچنین بهترین سوال را داشت: آیا فرهنگ بیداری بر استخدام در صنعت امنیت تأثیر می گذارد؟ زیرا (احتمالاً) جوان و بیدار با پیروی از دستورات و ساعات غیر اجتماعی به تعویق می‌افتند؟

اول، برای تأیید اینکه چیزی به نام wake وجود دارد و راه خود را به صنایع حفاظتی پیدا می کند. یکی از مخاطبین قدیمی که با پلیس ارتباط حرفه ای و شخصی دارد، اخیراً به من اطمینان داد که یک نیروی پلیس یک سرباز بیدار را که جنسیتش مشخص است، جا داده است. به این معنی که یک روز آنها را به عنوان مذکر و دیگری زن شناسایی می کنند. وای به حال دیگر افسران اگر روزی که به این نتیجه رسیدند که “او” هستند با آنها به عنوان “او” صحبت کنند. زمانی که آن فرد بیدار از اظهاراتی که به افراد دیگر می‌شود توهین می‌کند و آن‌ها را گزارش می‌کند، موضوع خط مشی عمومی می‌شود، زیرا وقتی پلیس به واحد شکایات خود اضافه می‌کند، به این معنی است که جرایم واقعی کمتر بررسی می‌شود.

مردم بیدار صرفاً پیوریتان های سکولار زمان ما هستند که همتایانشان در دهه 1600 از ورزش و رقصیدن در اطراف میپل و هر چیزی در روز یکشنبه به جز رفتن به کلیسا مخالف بودند. ووک ممکن است با یک آرزو همپوشانی داشته باشد، اما این همان آرزوی گسترده‌تر در میان بزرگسالان جوان نیست، و در واقع کارگران در هر سنی که خواهان تعادل بهتر بین کار و زندگی هستند، بیشتر برای زندگی تا کار، احساس استثمار نکردن، انتخاب‌گر بودن، یا هر طور ممکن است آن را بیان کنید.

برای بازگشت به وبینار OSPAs، سخنران استرالیایی – سوزت پو-ویلیامز، مدیر خدمات مشتریان، در خدمات نظارت مرکزی – و یک بریتانیایی، پل میلر CSyP، از نظارت ملی، هر کدام از این صحبت کردند که باید نوع خاصی از افراد را به خدمت بگیرند. مانیتورینگ هشدار و حوادث را انجام دهید. کاری که طبق رویه‌ها می‌تواند خسته‌کننده باشد، در عین حال به خدمات مشتری نیز نیاز دارد (شخصی که در سمت دیگر حادثه قرار دارد ممکن است آزاردهنده باشد، یا با آتش‌سوزی، نشت آب یا شکستن مواجه شود). سوزت گفت که به دلیل کووید، جذب نیرو نسبت به چهار سال پیش دشوارتر شده است. شرکت او به دنبال دانشجویان دانشگاه یا «مادران» بود.

هرکسی که باشد، آنها باید ساعت های تعیین شده کار کنند، و سوزت گفت که پیدا کردن افرادی برای کار در بعدازظهرها، عصرها و آخر هفته ها دشوار است. در اینجا آدم دست و پاگیر است. افراد بیدار که به «خلاق» بودن خود افتخار می‌کنند و لباس‌های شنی می‌پوشند، ممکن است از هر شغلی در یونیفرم خودداری کنند. صنعت امنیت بیش از هر چیز در تلاش برای جذب نیرو است، زیرا همیشه باید خدمات 24 ساعته ارائه دهد. خطوط حصار کارخانه ها بیشتر در تاریکی نسبت به ساعات اداری به گشت زنی (چه با پای پیاده و چه از طریق مراکز دریافت زنگ هشدار) نیاز دارند. گرایش به یک جامعه 24 ساعته به ویژه در شهرهای بزرگ مانند بسیاری از چیزهای دیگر توسط کووید متوقف شد، اما تلاش برای احیای آن است (شهردار لندن، صادق خان اخیراً راه اندازی کرد.مناطق سازمانی شبانه‘). تناقض این است که همان مردمی که تقاضای آن جامعه 24 ساعته را دنبال می کنند، جوانان خروجی، از جمله بیدارها، که می خواهند شب ها بیرون بروند، بخورند و بنوشند، و با اتوبوس و قطار به آنجا بروند و برگردند، کسانی هستند که ممکن است بو کشیدن در ساعات غیراجتماعی کار

از این رو، مبارزه امنیتی برای جذب نیرو تنها بخشی از مشکلات گسترده‌تر بخش خدمات است، مانند مهمان‌نوازی (تصویر، درخواستی گچی برای کارکنان بار، کنینگتون، جنوب لندن). به طور جداگانه و از نظر سیاسی بحث برانگیز، نقشی است که برگزیت ایفا کرده است. را سازمان صنعت امنیت تخمین می‌زند که ده درصد از کسانی که نشان می‌داد، پاسپورت‌های غیر بریتانیایی و اتحادیه اروپا داشتند. برخی از آنها ممکن است برای اقامت در بریتانیا درخواست داده باشند.

این یک تناقض به نظر می رسد که SIA دارای رکورد کل افراد دارای نشان، حدود 400000 است. پس چرا کمبود عمومی افسران امنیتی قرارداد و کارکنان درب وجود دارد؟ SIA می گوید که شخصی با نشان SIA ممکن است از آن استفاده نکند. همانطور که در بسیاری از کارهای خود، SIA نمی تواند برنده شود. کسب و کارهای امنیتی به دنبال آمار برای توضیح اقتصاد هستند. تنها در صورتی که تنظیم‌کننده به دنبال ردیابی افراد با نشان‌های خود باشد، این امر نظارت شوم دولتی خواهد بود، که می‌توانید مطمئن باشید که بیدار نخواهد شد.

درباره وبینارهای OSPAs

روز بعدی روز پنجشنبه از ساعت 15:30، 24 نوامبر، در مورد تعالی امنیتی است. بازدید کنید برای ثبت نام رایگان در آنجا می توانید به گذشته ها نیز گوش دهید. OSPAs (جوایز عملکرد امنیتی برجسته) از نروژ تا استرالیا اجرا می شود. یک OSPA سایبری جهانی اجرا می شود اجلاس رهبری فکری و نمایشگاه، با گروه آگاهی اطلاعات و امنیت SASIG، بعد از ظهر پنجشنبه، 15 دسامبر در Novotel London West، قبل از مراسم اهدای جوایز در شب.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/woke-and-other-enemies-of-recruitment/