وبینار استانداردها | امنیت حرفه ای


ONVIF، سازمان استاندارد سازی محصولات مبتنی بر IP در ایالات متحده برای محصولات امنیتی فیزیکی و انجمن صنعت امنیت (بودن)، انجمن تجاری ایالات متحده، به طور مشترک میزبان «وضعیت استانداردها» خواهد بود وبینار رایگان در ساعت 10:00-11:00 صبح EST (15:00-16:00 UTC) در روز پنجشنبه، 26 ژانویه.

پیتر بوریسکین، رئیس کمیته استانداردهای SIA و افسر ارشد فناوری در ASSA ABLOY Opening Solutions در آمریکا، و لئو لویت، رئیس کمیته راهبری ONVIF و مدیر یکپارچه‌سازی سیستم‌ها در Axis Communications دیدگاه‌های خود را در مورد چگونگی کمک به استانداردهای قابلیت همکاری ارائه خواهند داد. رشد صنعت امنیت و بحث در مورد جهت ها و زمینه های بالقوه رشد.

پس از این سخنرانی ها، از شرکت کنندگان دعوت می شود تا سوالات خود را مطرح کنند. یکی از اجزای اصلی بحث می‌گوید که سازمان‌دهندگان این خواهند بود که چگونه استانداردهای وب و سایر استانداردهای خارج از صنعت بر چشم‌انداز استانداردها برای شرکت‌هایی که راه‌حل‌های امنیتی را توسعه می‌دهند، تأثیر می‌گذارند.

SIA مستقر در منطقه واشنگتن دی سی، بیش از 1300 شرکت عضو دارد. به عنوان یک نهاد استاندارد معتبر ANSI، SIA، از طریق کمیته استانداردهای خود، مسئول نظارت بر توسعه و نگهداری استانداردها در زمینه های فنی مختلف، از جمله کنترل دسترسی، هشدارها و نفوذ، تأیید صوتی، کاهش هشدار نادرست و گرافیک های معماری است. پروتکل باز نظارت شده دستگاه (ODSP) این گروه یک استاندارد ارتباطی کنترل دسترسی است که از رمزگذاری برای برقراری ارتباط امن تر بین اجزای کنترل دسترسی، مانند کارتخوان و پانل های کنترل پشتیبانی می کند.

ONVIF با تقریباً 500 شرکت عضو در سراسر جهان، انجمنی برای ارتقای مشخصات قابلیت همکاری در صنعت امنیت فیزیکی است. از یک رویکرد استاندارد برای ادغام مولفه ها و نرم افزارهای نظارت تصویری و کنترل دسترسی پشتیبانی می کند. ONVIF هفت پروفایل را ارائه می دهد. جدیدترین است نمایه M، که متادیتا و رویدادها را برای برنامه های تحلیلی به عنوان مسیرهایی برای استفاده از ابرداده ها و رویدادها در سیستم هایی مانند کنترل دسترسی، سرویس های ابری و پلتفرم های اینترنت اشیا استاندارد می کند.

لویت گفت: «تقاضای فزاینده برای پلتفرم‌های باز به این معنی است که استانداردهای قابلیت همکاری برای برآورده کردن نیازهای کلیدی کاربر نهایی برای امنیت، هوش تجاری و الزامات منحصر به فرد برنامه خاص آن‌ها مهم‌تر از همیشه خواهد بود. ما از شراکت با SIA برای این بحث مهم در مورد اینکه چگونه جامعه استاندارد می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا راحت‌تر از گزینه‌های قابلیت همکاری که می‌تواند به طور قابل‌توجهی کارایی و رشد آینده را به همراه داشته باشد، به بهترین وجه کمک کند، همکاری می‌کنیم.»

و Boriskin گفت: “در SIA، استانداردهای ما به بهبود قابلیت همکاری بین ارائه دهندگان راه حل کمک کرده است و ما شاهد افزایش نیاز به استانداردها در بازار هستیم. این امر به ویژه در حال حاضر مهم است، زیرا اعضای ما و بازار امنیت در دامنه گسترش یافته و به دنبال اتصال با مجموعه گسترده‌تری از دستگاه‌ها و سیستم‌ها هستند. این وبینار نقطه شروع افزایش همکاری بین ONVIF و SIA است، زیرا اعضای ما به دنبال شناسایی اهداف مشترک در زمینه استانداردهای صنعت امنیت هستند.

بازدید کنید https://www.securityindustry.org/webinar/the-state-of-the-standards-a-webinar-with-onvif-and-sia/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/ip-products/standards-webinar/