وبینار OSPAs: UK BIDs | امنیت حرفه ای


BID (مناطق بهبود کسب و کار) موضوع پروفسور مارتین گیل بود وبینار OSPAs هفته گذشته

سه سخنران دیدگاه های بریتانیایی را ارائه کردند: کارول دوهرتی، مدیر امنیتی برای ما واترلو هستیم، BID در شرق ترمینال راه آهن لندن. گرانت استوارت، که برای BID در مرکز شهر ادینبورگ; و کریس ترنر، مدیر اجرایی سازمان تجارت برای 334 BID کشور، BID های بریتانیا.

مثل همیشه، وبینار با ارائه اولین افکار خود، و کارول، در وبینار آغاز شد. او انواع مختلف امنیت را با یک BID تعیین کرد، خواه توسط BID به بازار عرضه شود یا نه، و چه نگهبانان استخدام شده یا گشت زنی های خیابانی یا دیگر انواع امنیت (یا هیچ کدام). به دلیل مسئولیت قانونی پیشنهادی در مورد مکان‌ها برای محافظت در برابر تروریسم، قانون مارتین، کارول گفت که کسب‌وکارها در منطقه او قبلاً از او می‌خواستند که ارزیابی ریسک ساختمان یا بررسی محل انجام دهد. یک BID (که معمولاً در یک شهر یا مرکز شهر برای ارائه خدماتی فراتر از خدمات ارائه شده توسط شورا مانند نظافت و بازاریابی خیابان ها تشکیل می شود) می تواند اطلاعات جرم و جنایت (آنچه در خیابان اتفاق می افتد) و تجزیه و تحلیل و تداوم کسب و کار پس از آن ارائه کند. یک حادثه Waterloo BID (که منطقه آن ترکیبی از هتل‌ها – زنجیره‌ای کوچک و بیژو – و مشاغل، دانشگاه و موزه جنگ امپراتوری را پوشش می‌دهد) آموزش‌های امنیتی را به مشاغل ارائه می‌دهد، زیرا این یکی از مواردی است که آنها به ما مراجعه کردند. کارول گفت.

همانطور که گرانت در مورد ادینبورگ گفت، خدمات امنیتی ارائه شده توسط BID می تواند این منطقه را بهبود بخشد، مانند پاک کردن گرافیتی، “خراب کردن آدامس” (حذف آدامس با فشار بالا از پیاده روها، و تهیه سطل زباله)، و مقابله با رفتارهای ضد اجتماعی، برای ایجاد احساس امنیت به بازدیدکنندگان و خریداران. امنیت در برابر جرم و جنایت یکی از اولویت های BID ادینبورگ است، به ویژه برای جواهرات گران قیمت. گرانت از a افسر BID پلیس، ‘که یک موفقیت فوق العاده بوده است’.

مانند همه چیز، ممکن است زمان لازم باشد تا مشاغل درگیر شوند. و بی تفاوتی وجود دارد که باید بر آن غلبه کرد، و آن مشاغل در داخل منطقه BID ممکن است حتی از وجود آن ندانند. ولی؛ همانطور که کریس ترنر با گفتن آن شروع کرد، آنها به دلایلی و در خارج از بریتانیا نیز وجود دارند (حدود 1000 در ایالات متحده و 50 تنها در نیویورک). کریس گفت، در حالی که به وضوح بازدیدکننده از یک منطقه BID ممکن است سبدهای آویزان را ببیند که توسط یک BID قرار داده شده (و آبیاری می شوند)، “به وضوح جرم برای اکثر BID ها مشکل است”. او پیشنهاد کرد که 65 درصد از BIDهای بریتانیا یک طرح مشارکت کاهش جرم را اجرا کنند. یا یک طرح تماشای میخانه یا فروشگاه، و در بهترین BIDهای اجرا شده، “به طرز خارق العاده ای به هم پیوسته است”. این می تواند شامل «محافظان خیابانی» باشد که توسط پلیس آموزش دیده اند. پیوندهای رادیویی برای مغازه ها و میخانه ها؛ و نظارت تصویری در خیابان (معمولاً و از نظر تاریخی خدماتی است که توسط دولت محلی ارائه می شود).

کریس گفت: “در بهترین حالت واقعاً خوب کار می کند.” او افزود که برخی از آنها این کار را نمی کنند، چه به دلیل کوچک بودن (BID ها ممکن است فقط یک کارگر حقوق بگیر داشته باشند) یا به این دلیل که خرده فروشی (و دزدی و سایر ضررهای آن) بخش عمده ای از منطقه BID نیست. او ادامه داد که در دو سال گذشته، BID ها شروع به صحبت با یکدیگر کرده اند و توافق نامه هایی برای اشتراک گذاری اطلاعات با پلیس دارند.

سپس سوالاتی از سوی حضار مطرح شد که توسط مارتین ارائه شد. اول، از شهر لندن پروفسور املین تیلور، جرم شناس دانشگاه، که در این زمینه تحقیقاتی انجام داده است. او در مورد معیارها پرسید. با توجه به اینکه آمار جرایم پلیس ناقص است، آیا BID ها برای آنها به پلیس متکی هستند؟ کارول پاسخ داد که واترلو نیست. یک مثال (مانند سایر مناطق مرکز شهر) سرقت کیف است. گرانت گفت، در ادینبورگ، پلیس اسکاتلند آماری را ارائه می دهد، اما توسط بخش ها، که با “حباب” BID مطابقت ندارد. او اضافه کرد که در طول سال‌ها، درگیر کردن کسب‌وکارها آسان‌تر شده است (با انتقال اطلاعات جرایم خرده‌فروشی، معمولاً از طریق نرم‌افزار DISC، یا Littoralis)، زیرا آنها می‌توانند ارزش آن را در ارائه آن (و جذب دیگران) ببینند. به عنوان Intel). اما باز هم مثل همیشه، اشتراک گذاری بیشتر که تعداد بیشتری از جنایات را به همراه دارد به این معنی نیست که جنایت بیشتری وجود دارد. فقط در مورد آن بیشتر صحبت می شود.

مارتین از کریس پرسید که چگونه بداند که یک BID در امنیت تفاوت ایجاد می کند (به نحوی که سؤال معیارها را مجدداً بیان می کند). افسران (“تکاور” یا هر چیزی که نامیده می شوند) که با فروشگاه ها صحبت می کنند و از طریق رادیو و دوربین ها مرتبط می شوند به این معنی است که موارد بیشتری دریافت و گزارش می شود. کریس افزود، با این حال، این بدان معناست که یک یا دو خرده‌فروش بزرگ ملی می‌توانند بگویند، “چرا باید خرده‌فروشان درگیر امنیت باشند، اگر BID‌ها هستند؟”، BID‌ها در نهایت با مالیاتی از همه کسانی که در داخل منطقه BID هستند پرداخت می‌شود (یعنی ، علاوه بر مالیات به دولت). در اینجا یکی از سوالات تکراری عمده در مورد امنیت خصوصی (و دوربین مدار بسته دولتی محلی) وجود داشت – اگر کار خوبی انجام دهد، ممکن است باعث انحلال آن شود (و افراد امنیتی شغل خود را از دست بدهند)، یا دیگران در مجاورت دستگاه خود را منحل کنند. بالا. کریس ترنر نام آن خرده فروشانی را که «از دستور کار جرم و جنایت خارج شده اند»، درست زمانی که خرده فروشان نیاز به صرف زمان و انرژی برای آن داشتند، نکرد. او اضافه کرد که BID ها برای رفع جرم برای یک مغازه خاص وجود ندارد.

اما برای بازگشت به کریس، او به این نکته اشاره کرد که پلیس و BIDهایی که سال‌ها، حتی دهه‌ها با داده‌های جرم محلی خود درگیر بوده‌اند، می‌دانند که مجرمان چه کسانی هستند. این مسئله مربوط به هزاران نفر نیست، عموماً مربوط به گروه های بسیار کوچکی از مردم است. و BID ها شروع به به اشتراک گذاشتن این جزئیات در بین خود کرده اند. او افزود، این متخلفان اغلب افراد مشکل دار، از جمله جانبازان، هستند که ممکن است نیاز به مراقبت از خدمات اجتماعی داشته باشند و «به دلایل متعددی» دزدی می کنند.

در مورد اینکه چگونه یک BID و پلیس محلی آنها می توانند همکاری کنند، گرانت به یاد می آورد که “پلیس ضرب و شتم” برای BID خود در سال 2018 آغاز شد: “این باعث می شود شما روی میز بنشینید” یعنی با پلیس ارشد. گرنت اذعان کرد که تیم‌های کوچک BID وقت برای صرفه‌جویی ندارند (و دلیل دیگری برای اشتراک‌گذاری عملکرد خوب BIDها و دیگران؟). به عبارت دیگر، تعهد شخصی می‌تواند مانع از اشتراک‌گذاری داده‌ها شود، نه تنها قوانین GDPR (یا ترس و ناآگاهی از آنها). به این معنی که برای بازگشت به پانل، آنچه BID ها در مورد جرم انجام می دهند می تواند متفاوت باشد، از شگفت انگیز تا هیچ. کارول گذراً اظهاراتی کرد که مشخصه مطالعات جرم‌شناسی خود پروفسور مارتین گیل است. اینکه مجرمان وقتی در زندان هستند، اطلاعات مشترکی دارند (درباره اینکه چه کار می کند و چه کار نمی کند). پس چرا بچه های خوب این کار را نمی کنند؟

درباره پنل

کارول دوهرتی در اواخر سال گذشته به عنوان مدیر امنیتی در We Are Waterloo شروع به کار کرد. او برای شرکت گل سرسبد New West End، BID در مرکز خیابان آکسفورد لندن، کار کرده است، جایی که او لوح تقدیر پلیس Met را دریافت کرد. گرانت استوارت، مدیر پروژه های ارشد BID در مرکز شهر ادینبورگ، از سال 2011 در این سمت بوده است. کریس ترنر، مدیر اجرایی انجمن تجاری BID بریتانیا است.

درباره وبینار OSPAs

می‌توانید به این وبینارها و وبینارهای گذشته گوش دهید – از زمان قرنطینه بهار 2020 به طور منظم اجرا می‌شوند https://theospas.com/thought-leadership-webinars/. برنامه بعدی در روز پنجشنبه 9 فوریه با عنوان “مزایا و خطرات برای افشاگر” برگزار می شود. آنها آزاد هستند.

پنجم را نیز ببینید اجلاس رهبری فکری سازماندهی شده توسط جوایز عملکرد امنیتی برجسته (OSPAs) با بازرسی امنیت ملی (NSI، روز پنجشنبه 23 فوریه به رویال لنکستر لندن بازمی گردد.

عکس از مارک رو; هنر خیابانی، Lower Marsh، نزدیک ایستگاه واترلو.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/ospas-webinar-uk-bids/