وب سایت جدید | امنیت حرفه ای


Grosvenor Technology، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت سرمایه انسانی (HCM) و کنترل دسترسی در بریتانیا، جدید خود را معرفی کرد. سایت اینترنتی.

این شرکت می‌گوید این وب‌سایت تحت بازنگری اساسی قرار گرفت و تجربه کاربری را در مرکز طراحی مجدد قرار داد. این شرکت افزود، این سایت باید شجره نامه گروسونور را به عنوان یک تجارت نوآورانه و با کیفیت منعکس کند.

بازدیدکنندگان grosvenortechnology.com هر آنچه را که برای آشنایی با شرکت، محصولات و خدمات آن نیاز دارند، پیدا خواهند کرد.

مدیر عامل کالین لدربارو گفت: “وب سایت جدید اکنون انرژی و اشتیاق ما را برای کاری که انجام می دهیم منعکس می کند. کاربران می توانند به راحتی کل محدوده محصولات ما را مشاهده کنند، با آخرین اخبار صنعت آشنا شوند و به کتابچه ها و اسناد دسترسی داشته باشند. ما برنامه های هیجان انگیزی برای افزودن به وب سایت داریم، بنابراین این تازه شروع انقلاب آنلاین ماست.»

این شرکت به برخی از نسخه های جدید اشاره کرد که به گفته آنها رویکرد ساده تری را برای مدیریت HCM و Access Control ارائه می دهد.

درباره فناوری Grosvenor

این شرکت دفاتری در دورست، لندن و هالیوود دارد. می توانید با مراجعه به سایت Grosvenor Technology، افراد و محصولات آن اطلاعات بیشتری کسب کنید grosvenortechnology.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/new-website-3/