ورودی تصویر در کاردیف


در مرکز شهر کاردیف، لندمارک پلیس ساختمانی 16 طبقه است که عمدتاً از خانه های مسکونی تشکیل شده است و در طبقات همکف و اول خرده فروشی دارد. به عنوان اولین ساخت آسمان خراش شهر، دارای 280 آپارتمان سطح بالا، امکانات لوکس با کاربری ترکیبی و یک سرویس نگهبان 24 ساعته است. Comelit-PAC از طریق نصب کننده اصلی آتش نشانی و امنیتی IDS Fire and Security، برای یکپارچه سازی سیستم های ورودی در در سراسر سایت، شامل دسترسی به سایت اصلی و سیستم های ورودی پارکینگ، با تماس تصویری برای همه آپارتمان ها و امکانات شبکه کاملا مشترک مشخص شده است.

Landmark Place می خواست از کابل کشی موجود استفاده کند و ورودی درب قدیمی را همزمان با نصب جدید کار کند. این برای تضمین امنیت و ایمنی ساکنان ما در هر زمان بود. Comelit-PAC تا حدودی توصیه شد زیرا پنل های ورودی درب و مانیتورهای آن می توانستند با زیبایی شناسی توسعه ترکیب شوند. Comelit-PAC محصول سیم Simplebus 2 خود را مشخص کرده و به نصب کننده اجازه می دهد از کابل کشی موجود استفاده کند. اکنون هر آپارتمان دارای یک مانیتور مینی هندزفری Comelit-PAC با صفحه آداپتور سفارشی است که به صاحبان خانه امکان می دهد از کنترل فوری اینترکام و قابلیت ورود درب تصویری بهره مند شوند.

اوون ویلیامز، مدیر عملیات IDS Security Systems گفت: «نصب Comelit-PAC در Landmark، یک تصمیم ساده بود. مقاوم سازی آن واقعاً ساده است و یکی از معدود مواردی است که می تواند نیاز به استفاده از زیرساخت کابل کشی موجود را برآورده کند. ترکیبی از مانیتورهای SimpleBus و Mini Handsfree را می توان بدون نیاز به منبع تغذیه اضافی نصب کرد. صاحبان خانه می توانند از یک پیشنهاد شیک از ورود درب تصویری و امنیت یکپارچه بهره ببرند تا محافظت شوند.

و تونی بری، مدیر توسعه کسب و کار Comelit-PAC، در جنوب غربی افزود: “Landmark Place با ارائه استثنایی و سطح امکانات رفاهی، معیار جدیدی را برای آسمان‌خراش‌هایی که در قلب کاردیف زندگی می‌کنند، تعیین کرد. برای حفظ آرزوهای بالای خود، هر جنبه ای از هر برنامه کاری باید در نظر گرفته شود تا آخرین طراحی شیک را ارائه دهد.

“این باید با دقت متعادل و با حداقل اختلال برای صاحبان خانه، به ویژه در مورد امنیت، متعادل شود. با مشارکت IDS، ما توانستیم مزایای SimpleBus و مانیتورهای Mini Handsfree خود را با سهولت نصب آن برای به حداقل رساندن اختلال به نمایش بگذاریم. این یک نمونه عالی از یک فرآیند ساده ارتقاء است که به صاحبان خانه امکان می دهد از جدیدترین فناوری ورود درب تصویری یکپارچه حداکثر استفاده را ببرند.

بازدید کنید www.comelitgroup.com/en-gb/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/video-door-entry-in-cardiff/