ورودی درب ورودی عمومی


در دهکده گیلدرسوم در خارج از لیدز، چپل ویو ساخته شده از هفت خانه در یک بن بست، پشت یک دروازه مشترک است. خانه‌داران هم‌اکنون می‌توانند درخواست‌های ورود به درب را از طریق تلفن همراه دریافت کرده و به آنها پاسخ دهند، در حالی که با استفاده از کدهای QR دسترسی موقت اعطا می‌کنند.

خانه ها قبلاً دارای سیستم ورودی درب قدیمی بودند. سازنده اینترکام Comelit-PAC با نصب کننده محلی AC Secure از فرآیند طراحی اولیه، از طریق برنامه کاری تا تکمیل پروژه کار کرده است.

ورود درب از طریق سیستم VIP Comelit-PAC با استفاده از آن مشخص شد محصول ورودی اولترا درب، برای فعال کردن کنترل دروازه به املاک. هر خانه مجوز مخصوص به خود را دارد و کاربران می توانند از برنامه Comelit برای کنترل دروازه استفاده کنند و در عین حال کدهای QR ایجاد کنند تا امکان دسترسی موقت برای بازدیدکنندگان فراهم شود.

یکی از ساکنان می‌گوید: «با انتظارات زیاد ساکنان ما برای ارائه امنیت نهایی، همه عناصر سیستم ورود درب جدید نیز باید از منظر راحتی در نظر گرفته می‌شد تا آنها بتوانند از راه دور به درخواست‌های ورود درب از طریق تلفن هوشمند خود پاسخ دهند.

AC Secure درست از زمان فرآیند مشخصات با ما کار کرد و قبل از اینکه Comelit-PAC را به عنوان یک راه حل ایده آل توصیه کند، برای درک این الزامات وقت گذاشت. مزایای اضافی استفاده از فناوری برنامه برای ارائه کدهای ورودی درب و QR برای دسترسی موقت به بازدیدکنندگان بلافاصله مورد توجه قرار گرفت. و این سیستم با کمترین اختلال و منفعت زیادی برای جامعه ما نصب شد.

Adam Cousens، مدیر عامل AC Secure افزود: “چپل ویو ظاهر و احساس یک جامعه روستایی عجیب و غریب را دارد که امنیت و ورود درب در آن اولویت بالایی دارد. تمام سیستم‌های امنیتی خانه‌های هوشمند باید شیک و مقاوم در برابر آینده باشند تا با نیازهای جامعه مطابقت داشته باشند و در عین حال سهولت نصب و استفاده ساده را نیز تضمین کنند.

سیستم Ultra Comelit-PAC با فناوری VIP، هماهنگی با برنامه اختصاصی آن، انتخاب طبیعی برای ورود درب بود. ساکنان طراحی شیک را دوست دارند و استفاده از فناوری VIP آسان است و به آنها امکان می دهد تماس ها را دریافت کنند و بازدیدکنندگان را از هر کجا ببینند. این ترکیب واقعاً تجربه ورود درب را ارتقا داده است.»

در ورودی Chapel View، در تصویر، پنل ورودی Ultra Digital Comelit-PAC نصب شده است. این به ساکنان جدید اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه تلفن همراه اختصاصی Comelit از طریق دروازه های خودرو دسترسی داشته باشند.

استفان راگ، مدیر توسعه کسب و کار Comelit-PAC افزود: آنچه کار ما با AC Secure در Chapel View نشان می دهد این است که چگونه Comelit-PAC همیشه با شما همراه است. هیچ پروژه ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک وجود ندارد که بتوانیم با نصاب ها و شرکای خود کار کنیم تا راه حل های ورود درب هوشمند و در عین حال شیک را برای ساکنان فراهم کنیم تا از جدیدترین کنترل دسترسی هوشمند بهره مند شوند. Ultra، همراه با VIP یک راه حل قدرتمند برای اولین بار در موبایل ارائه می دهد که می تواند امنیت نهایی را برای این جامعه مسکونی تضمین کند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/door-entry-at-communal-gate/