وست مینستر “جواهر لکه دار” | امنیت حرفه ای


کلاهبرداران در پل وست مینستر شما را فریب می دهند. اعضای پارلمان هنگام رانندگی به کاخ وست مینستر مورد آزار و اذیت کلامی قرار می گیرند، گهگاه تعقیب می شوند، و ماشین هایشان را با ضربه می زنند. مردم در درب مغازه کمپ زده اند. اندرو گیلیگان، روزنامه‌نگار و مشاور بوریس جانسون در مقاله‌ای برای اندیشکده می‌گوید وست‌مینستر در مرکز لندن «به درجه‌ای از بی‌نظمی و بی‌نظمی تنزل یافته است». تبادل سیاست، با عنوان “جواهر لکه دار‘.

پنجره‌های ساختمان‌های عمومی بزرگ که توسط معترضان شکسته شده‌اند، با نوار چسب پاره شده یا وصله شده‌اند. گرافیتی آنارشیستی و ضد پلیسی روی دیوارهای آن ساختمان ها نقاشی شده است. برخی از آن بیش از دو سال است که وجود دارد. ادرار از گوشه ها چکه می کند. معترضان پیاده‌رو را خصوصی کرده‌اند، به‌طور غیرقانونی و ساعت‌ها موسیقی تقویت‌شده‌ای را پخش می‌کنند که مانع از انجام کارهای اغلب حیاتی در دفاتر در امتداد وایت هال می‌شود. اسکیت‌بازان از پله‌های ساختمان اداری پارلمان، خانه پورتکالیس، به‌عنوان محل تمرین معمولی استفاده می‌کنند. گیلیگان به این طنز اشاره می کند که «قانون اغلب در اطراف ساختمانی که قوانین در آن وضع می شود نادیده گرفته می شود»، به دلیل «به هم ریختگی» حاکمیت در اطراف میدان پارلمان، و به ادعای او، مقامات فاقد «اعتماد» هستند.

در مورد مقامات مختلف، این مقاله توصیه می کند که “منطقه تحت کنترل” اطراف پارلمان باید تحت کنترل اداره امنیت پارلمان قرار گیرد. و اینکه «نقش مقامات لندن بزرگ، شورای شهر وست مینستر و (در میدان پارلمان) پارک‌های سلطنتی در صدور مجوز تجمعات عمومی باید پایان یابد.

گیلیگان، به نقل از عنوان فرعی روزنامه، «افول خیابان‌های اطراف پارلمان» ابراز تاسف می‌کند. او به هم ریختگی و «آشفتگی» را نمادی از بریتانیا می داند. اگرچه برنامه‌هایی برای «بهبود چشمگیر حداقل محیط فیزیکی، حذف ترافیک از دو طرف میدان پارلمان و ایمن‌تر کردن کاخ وست مینستر در برابر حملات تروریستی»، ناشی از «حمله تروریستی با خودرو به پارلمان» در مارس 2017 وجود دارد. این گزارش می افزاید که این برنامه ها «تقریباً مخفیانه» طراحی شده اند. این روزنامه شکایت می کند که به بن بست خورده اند، زیرا سازمان های مختلف رسمی در حال دعوا هستند که چه کسی باید هزینه آنها را پرداخت کند.

گیلیگان خواستار «تحمل صفر» برای انسداد و ارعاب در اطراف وایت هال و کاخ وست مینستر (یا برای خرابکاری، تجارت خیابانی غیرقانونی یا رفتار ضد اجتماعی است. او پیشنهاد می کند که شورای شهر وست مینستر صدور فرمان حفاظت از فضای عمومی گسترده تر (PSPO)؛ و آرزو می کند که یک تیم اختصاصی از افسران پلیس، “با پای پیاده، دوچرخه و وسیله نقلیه موتوری در منطقه گشت زنی کنند تا نظم عمومی را حفظ کنند”. او با اشاره به نظریه «پنجره های شکسته» در مورد پیشگیری از جرم، از مالکان ساختمان ها و سازه های منطقه – تقریباً همگی ارگان های رسمی – می خواهد که «فوراً پنجره های شکسته را تعمیر کنند و گرافیتی ها را به درستی حذف کنند».

این مقاله 37 صفحه ای به صورت رایگان در سایت قابل دانلود است وب سایت تبادل سیاست.

عکس مارک رو; چادرهای خشن در نزدیکی کلیسای جامع وست مینستر، بعد از ظهر روزهای هفته در زمستان.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/westminster-tarnished-jewel/