وصال های مشترک المنافع | امنیت حرفه ای


به پیشنهاد اعضای فعلی هیئت مدیره امنیت مشترک المنافعدر جلسه اخیر کمیته چتر صنعت امنیت بریتانیا که گردهمایی از گروه ها و انجمن های متعدد است، سه مدیر هیئت مدیره جدید تایید شدند.

این سه نفر عبارتند از Darren Carter CPP، Nicholas Reed FSyI F.ISRM S.IIRSM SRMP-C CBCI TechIOSH و Claire Humble MlntlSy MSyl CPOI. در ماه‌های اخیر، دیوید وارد و هوده الحکیم از هیئت مدیره کناره‌گیری کرده‌اند.

کلر گفت که می‌خواهد به هیئت مدیره SyCom بپیوندد تا به چالش هنجارها کمک کند، تأثیر مثبتی بر تغییرات بگذارد و راه‌های جدید کار را از طرف بخش امنیتی و جامعه گسترده‌تر حمایت کند.

نیک، که در انجام وظایف دبیرخانه به دیو کوک CPP کمک خواهد کرد، گفت که از او تجلیل شده است. قصد من این است که از SyCom در انجام وظایف خود به عنوان یک نهاد متحد کننده، چتر حمایتی که منافع مشترک انجمن های متعدد در بخش امنیتی بریتانیا را گرد هم می آورد و به عنوان مجرای ارتباط بین سازمانی و هماهنگی در ارتقای منافع اعضای عضو و عمل می کند، حمایت کنم. انتشار ابتکارات حمایتی صنعت – با هم می توانیم به چیزهای بیشتری دست یابیم.

دارن، در تصویر، که از زمان تشکیل سازمان امنیت مشترک المنافع در سال 2015 درگیر بوده است، اخیراً در هیئت مدیره شعبه ASIS UK به عنوان نایب رئیس از سر گرفته شده است. و او رئیس موسسه مدیریت امنیت هتل IHSM است. او می‌گوید: «این یک افتخار است که اخیراً به هیئت مدیره ملحق شده‌ام و این کار را با هدف کامل کمک به جاه‌طلبی‌های همه کسانی که به آسانی وقت و انرژی خود را به سازمان اختصاص می‌دهند، انجام می‌دهم. گرد هم آوردن بسیاری از سازمان‌هایی که صنعت ما را رهبری می‌کنند، تحت یک گروه کاری متحد، به هیچ وجه کار آسانی نیست. با این اوصاف، قدرت با درک مشترک و ارزش‌های مشترک بدست می‌آید، من از این فرصت سپاسگزارم و مشتاقانه منتظر کمک مثبت به تیم هستم.»

رئیس امنیت مشترک المنافع جین کینگ FSyI، ASMS از دارن، نیک و کلر استقبال کرد. آنها به جو کانل (به جز جین) جو کانل (برنده جایزه MBE در جدیدترین افتخارات کینگ)، گای ماتیاس، گراهام باست، دیو کوک، الیور کورن و مایک هرست می پیوندند.

جین همچنین می‌خواست اعلام کند که جایزه دیوید کلارک امسال برای کمک استثنایی به بخش امنیتی بریتانیا در تاریخ 1 نوامبر در رویدادی به میزبانی بنیاد بین‌المللی افسران حفاظت بریتانیا (IFPO) اهدا خواهد شد و نامزدها اکنون باز هستند. https://securitycommonwealth.org/dcaward/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/announcement/commonwealth-joiners/