وضعیت ارائه دهنده خوب OFSTED | امنیت حرفه ای


Skills for Security از حفظ وضعیت OFSTED Good Provider خود توسط ناظر آموزش استقبال کرده است.

SfS از سال 2019 ارائه کارآموزی خود را از 100 کارآموز زنده در یک مکان به بیش از 500 نفر در سراسر بریتانیا، از اسکاتلند تا کورنوال، افزایش داده است. به عنوان بخشی از استراتژی خود برای ارائه‌دهنده ملی که آموزش‌های قابل دسترس ارائه می‌کند، شش سایت در سراسر بریتانیا افتتاح کرده‌اند: در وارینگتون، واتفورد (تصویر)، گلاسکو، منسفیلد، بیرمنگام و آکسفورد، در حالی که کارکنان خود را از 9 به 46 افزایش داده‌اند. در ژانویه 2022، آنها یک قرارداد مستقیم ESFA برای تحویل دوره های کارآموزی برای فارغ التحصیلان 16 تا 18 ساله منعقد کردند.

SfS اضافه می کند که وضعیت ارائه دهنده خوب OFSTED نشان دهنده تمایل مدیریت ارشد برای ارائه یک آموزش با کیفیت در حین حمایت از بخش، تضمین زیرساخت مراکز آموزشی است.

ریچارد کوپر، مدیر آموزش مهارت‌های امنیت، گفت: «علاقه فراگیران ما به این بخش واقعاً در طول بازرسی ظاهر شد. هدف کاری که ما انجام می دهیم برای همه روشن است و این چشم انداز در سراسر سازمان مشترک است. ما به تلاش برای بهبودها ادامه خواهیم داد و مشتاقانه منتظر دیدار دوباره بازرسان هستیم (اما نه برای چند سال) و تلاش می کنیم تا یک ارائه دهنده برجسته OFSTED باشیم.

و دیوید اسکات، مدیر عامل مهارت‌ها برای امنیت، گفت: «پس از سه سال رشد، مراکز جدید و چالش‌های همه‌گیر کووید-19، من بر روی ماه هستم تا خوبی خود را حفظ کنم. وضعیت ارائه دهنده با OFSTED. با هفت بازرس در سه سایت تحویل ما، فداکاری، زمان و تلاش تیم SfS قابل ستایش است. خواندن در گزارش ما بسیار خوب است که چقدر به درجه 1 (برترین) در تعدادی از زمینه های بازرسی نزدیک بودیم. برای زمینه، تنها 3 درصد از ارائه دهندگان آموزش به برتری می رسند، اما این آرزوی ماست.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/ofsted-good-provider-status/