وضوح تصویر پیشرفته و عملکردهای هوش مصنوعی غنی شده – شماره 1 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

برای شروع سال جدید، داهوا آخرین سری IPC WizMind S را عرضه می کند که قدرت محاسباتی قوی تری ارائه می دهد. سری IPC WizMind S تجربه کاربر را از نظر افکت تصویر به سطح جدیدی می‌برد که نیازهای سناریوهای مختلف برنامه را برآورده می‌کند. این دستگاه مجهز به چندین عملکرد هوشمند است، سازگاری را ارائه می‌کند و در بسته‌بندی بدون پلاستیک عرضه می‌شود، عملکرد تصویر بهتری را ممکن می‌سازد، پایداری زیست‌محیطی را ارتقا می‌دهد، و دید هوشمندتر را با یک سپر نظارت قوی‌تر به مشتریان جهانی ارائه می‌دهد.

Deeplight که یک افکت تصویر با نور کم ارتقا یافته از Starlight و Starlight+ است، از الگوریتم های یادگیری عمیق برای پردازش تصاویر استفاده می کند، بنابراین نویز تصویر را کاهش می دهد و به تصاویر بهینه با وضوح بالاتر و جزئیات رنگی بهتر در شب دست می یابد.

تصویر AI-Powered همانطور که از نامش پیداست از طریق هوش مصنوعی ایجاد می شود و وضوح کامل تصویر را در محیط های مختلف ارائه می دهد. روشنایی کلی فیلم‌ها در شرایط نور کم متعادل‌تر است و اهداف کلیدی را می‌توان به صورت هوشمند از طریق الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای حذف نویز و بازیابی جزئیات متمرکز کرد. علاوه بر این، این سری مجهز به فناوری WDR است که به طور خودکار نوردهی بیش از حد یا کم نور را تنظیم می کند و حتی اجسام متحرک در تصویر را واضح و قابل تشخیص می کند. همچنین دارای فناوری نوردهی تقسیم زمانی برای عکس‌های فوری واضح‌تر در هنگام استفاده از عملکردهای هوشمند است (مانند ابرداده ویدیو).

در شرایطی که نظارت مداوم 24/7 ضروری است، یا جایی که منبع تغذیه نامطمئن وجود دارد، سری IPC WizMind S انعطاف‌پذیری عملیاتی را در زمینه با پشتیبان‌گیری دوگانه برق فراهم می‌کند. این امکان سوئیچ خودکار به منبع تغذیه دیگر (بدون راه اندازی مجدد دستگاه IPC) را در صورت خرابی یکی از منابع تغذیه فراهم می کند و عملکرد مداوم دوربین را تضمین می کند.

عملکردهای هوشمند چندگانه

وضوح تصویر بهبود یافته و عملکردهای هوش مصنوعی غنی شده

شماره 1 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

سری WizMind S برای سناریوهای کاربردی مانند استادیوم های ورزشی، مراکز حمل و نقل، مکان های شلوغ شهری و محل های خرده فروشی، و همچنین سایت های دوردست بزرگ که نیاز به نظارت مداوم دارند، مناسب است.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18555R

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد سری IPC WizMind S، تصحیح اعوجاج تصویر است که از الگوریتم‌های تصحیح اعوجاج استفاده می‌کند تا فیلم‌های ویدیویی طبیعی‌تر و واقعی‌تر را ثبت کند. در مقایسه با محصولات قبلی، فعال کردن این ویژگی به طور قابل توجهی از دست دادن در میدان دید صحنه را کاهش می دهد.

سری IPC WizMind کیفیت تصویر بهینه را از طریق مجموعه‌ای از فناوری‌های تقویت‌کننده تصویر که چالش‌های پیچیده سناریوهای امنیتی را برآورده می‌کنند، به دست می‌آورد.

سری جدید IPC WizMind S عملکردهای هوشمند مختلفی مانند ابرداده ویدیویی را ارائه می دهد که اهداف انسان، وسیله نقلیه و وسایل نقلیه غیر موتوری را شناسایی می کند، عکس های فوری می گیرد و تجزیه و تحلیل ویژگی های دقیق را انجام می دهد. همچنین مجهز به تشخیص صدای هوشمند است که صداهای مختلف مانند جیغ و شکستن شیشه را تشخیص می دهد. یک نقشه گرمایی ارتقا یافته نیز موجود است و می‌تواند همراه با شمارش افراد استفاده شود. سایر عملکردهای هوشمند شامل تشخیص چهره، تشخیص اشیاء هوشمند اجسام رها شده یا گم شده است. حفاظت محیطی تقویت‌شده برای تشخیص بهتر فعالیت‌های خاص اهداف انسان و وسیله نقلیه، مانند نفوذ، سیم‌کشی، اهداف سریع، پارکینگ، پرسه زدن و تجمع. و قابلیت های بیشتر برای برنامه های مختلف.

مدل های H این سری همچنین مجهز به موارد زیر هستند: کنترل دیافراگم لنز دقیق P-iris، کنترل ورودی نور دقیق تری را ارائه می دهد. میکروفون دوتایی برای دریافت صدا طولانی تر. پوشش ضد خوردگی برای استفاده حتی در مناطق سخت ساحلی. و یک بخاری که کارکرد را در محیط های با دمای پایین تا -40 امکان پذیر می کنددرجهسی.