وضوح و کنترل هزینه های ناوگان اینترنت اشیا – شماره 5 2022

واضح است که راه حل Fidelity SecureDrive ما، جریان آزاد داده بین خودرو و اتاق کنترل است. این بدان معنی است که وسیله نقلیه می تواند در زمان واقعی برای نظارت بر حرکات، اجرای سیاست های مسیر یا جغرافیایی و غیره نظارت شود. وال بارتمن، مدیر عامل Fidelity، می‌گوید: «در هر زمان ده‌ها هزار سیم‌کارت داریم که فعال هستند یا در انبار از چندین تامین‌کننده نگهداری می‌شوند، که همه آنها باید نظارت و مدیریت شوند.» برای ما، داشتن بینش‌های دقیق تقریباً هم‌زمان برای مدیریت هزینه‌ها و خدمات مرتبط با سیم‌کارت‌ها بسیار مهم است تا بتوانیم هزینه‌ها را برای مشتریان خود کاهش دهیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که راه‌حل بهینه است.»

ماهیت یک اکوسیستم اینترنت اشیا مانند محیط Fidelity SecureDrive، مقدار ذاتی داده های متفاوت است که از منابع مختلف نشات می گیرد. برخی از نمونه‌های این داده‌ها شامل داده‌های برنامه CRM، اطلاعات موجودی و داده‌های مالی است، البته به مقدار زیادی از داده‌های هزینه و مصرف ارائه‌دهنده شبکه که هر روز و در طول روز دریافت می‌شود، اشاره نمی‌کنیم. ریگان اراسموس، مدیر عملیات Apex BI می‌گوید، ارائه Fidelity با یک نمای واحد از تمام داده‌ها یک تغییر بازی بود، زیرا مدیریت همه چیز را بسیار آسان‌تر کرد و نیاز به گرفتن دستی داده‌ها را از بین برد. همچنین، اگر مشکلی در داده‌ها شناسایی شود، Fidelity می‌تواند مشکل را در منبع برطرف کند، بنابراین اطمینان حاصل می‌کند که کیفیت داده‌ها دائماً در حال بهبود است.

برای اطلاعات بیشتر با Apex BI تماس بگیرید، [email protected]، www.apexbi.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17116R

بارتمن می‌افزاید: «ادغام داده‌های ما در یک پلتفرم واحد نه تنها همه ذینفعان داخلی Fidelity را همسو کرده و هزینه و کارایی فرآیند را به همراه داشته است، بلکه اتوماسیون و متمرکز کردن داده‌ها باعث ایجاد کارایی زمان و منابع برای کارکنان شده است. آنها اکنون آزاد هستند تا زمان کمتری را برای کارهای داخلی صرف کنند و زمان بیشتری را برای ارائه ارزش و تجربه مشتری مثبت به پایگاه مشتریان Fidelity SecureDrive ما اختصاص دهند.

جدای از تعداد زیاد سیم‌کارت‌های در حال استفاده، یک چالش مرتبط این است که آنها از چندین ارائه‌دهنده شبکه، از جمله ارائه‌دهندگان محلی و بین‌المللی می‌آیند. Fidelity باید بداند که هر یک از این سیم‌کارت‌ها در کجا قرار دارند، مشتری کیست، شرایط قرارداد چیست و غیره. اگر سیم‌کارت‌ها به درستی پیکربندی و به ساختارهای تعرفه‌ای مناسب اختصاص داده نشوند، می‌توانند هزینه‌های بسیار بالاتری را جذب کنند.

داده‌های دقیق و به‌موقع ارائه‌شده توسط پلت‌فرم Clarity IoT Apex BI به ما این امکان را می‌دهد تا به طور مؤثری کسب‌وکار را مقیاس‌بندی کنیم، چندین فرآیند کسب‌وکار را ادغام کنیم و یک فروشگاه داده متمرکز و واحد ایجاد کنیم که می‌تواند برای حمایت از تصمیم‌گیری مؤثر و افزایش پیشنهاد ما به مشتریان استفاده شود. . علاوه بر این، اکنون که پلتفرم در جای خود قرار دارد و داده ها به طور دقیق و بر حسب تقاضا در دسترس هستند، می توانیم – با کلیک یک دکمه – به راحتی مشخص کنیم که کدام سیم کارت ها واقعاً در حال استفاده و شارژ هستند، در مقابل سیم کارت هایی که غیرفعال هستند و ممکن است. بارتمن نتیجه می گیرد که لغو یا تعلیق شود.

Fidelity Services Group از پلتفرم Clarity IoT Apex BI برای پشتیبانی از راه حل Fidelity SecureDrive خود استفاده می کند، پیشنهادی از Fidelity که از راه دور بیمه، مدیریت هوشمند ناوگان و بینش داده را ارائه می دهد. Fidelity SecureDrive برند امنیتی مسکونی و تجاری Fidelity را به فضای مدیریت ناوگان گسترش می‌دهد و تجربه ناوگان امن‌تر، هوشمندتر و مرتبط‌تری را برای صاحبان ناوگان فراهم می‌کند.

شفافیت و کنترل هزینه های ناوگان اینترنت اشیا

شماره 5 2022 راه حل های یکپارچه