وضوح PTSD | امنیت حرفه ای


وضوح PTSD یک مؤسسه خیریه است که جلسات مشاوره ارائه می دهد – معمولاً و در اصل برای جانبازان تشکیل شده است. اما، مارک رو از یک گردهمایی هفته گذشته با افراد خیرخواه در شهر لندن آموخت، کسانی که به مشاوره نیاز دارند نیازی به آسیب های ناشی از خدمت سربازی ندارند.

در میان مراجعان و درمانگران و حامیان خیریه که در این رویداد در 22 Bishopsgate صحبت کرد، یک پلیس سابق ضد ترور بود که از طریق شعبه بریتانیا در انجمن مدیریت امنیت ASIS از خیریه مطلع شد.ASIS انگلستان سال ها حامی این خیریه بوده است و تعدادی از اعضای هیئت مدیره ASIS به ویژه رئیس لتیتیا امئانا در آنجا بودند). اولین حضور در صحنه جنایت، دیدگاه او را نسبت به زندگی تغییر داده بود، “و چیز وحشتناک در مورد PTSD، این موذیانه است، شما را تحت تاثیر قرار می دهد”.

این مرد از خط مقدم خارج شد و به عنوان سربازان بازگشته تحت درمان در بیمارستان قرار گرفت. او تحت درمان شناختی رفتاری قرار گرفت که «مدتی» جواب داد. او سپس روان درمانی را ادامه داد، و تسلیم شد و به تنهایی موفق شد، فقط برای اینکه همه چیز “کاملاً به هم ریخته” شود. از طریق قطعنامه PTSD او با یک درمانگر “شگفت انگیز” در تماس بود و هفت جلسه را پشت سر گذاشت (تعداد معمولی حدود پنج جلسه است). در نتیجه، برای اولین بار پس از سالها، او توانست دوباره بخوابد. قبلاً از خوابیدن می ترسیدم.

او در جمع گفت که این جلسات مؤثرترین درمانی بود که او تا به حال داشته است: «من 100 درصد نیستم، اما تقریباً به بهترین شکلی که می توانم برگشته ام…. این زندگی را به من بازگردانده است.» این موضوع توسط سخنرانان دیگر تکرار شد. سازمان دهندگان این خیریه تاکید کردند که درمان می تواند به سرعت ترتیب داده شود. بدون انگ، و بدون نیاز به ترک شغل. درمان پایان PTSD نیست. و در 78 درصد موارد مؤثر است، که به موجب آن جانباز و درمانگر توافق دارند که نیازی به جلسات بیشتر نیست.

افتتاحیه شب، بنیانگذار خیریه، سرهنگ تونی گووین بود. و کارگردان پاتریک ریا. دیدگاه آنها در قبال عنصر محافظ امنیتی مخاطب قرار می گیرد. با توجه به مشکل این بخش در یافتن (و حفظ) استعدادهای خوب، کهنه سربازان منبع عالی استعداد هستند، اما در جایی که یک کهنه کار به کمک نیاز دارد، خیریه برای کمک کردن وجود دارد. از این رو عصر، برای افزایش آگاهی در میان کارفرمایان (که ممکن است به دنبال کسب جایگاه در وزارت دفاع به عنوان حامیان نیروهای مسلح باشند) و با ادارات منابع انسانی.

این شب با حسن نیت شرکت محافظ Allied Universal، به ویژه آدریان مور، پزشک بریتانیایی آن، و مدیر حساب، استیو داگلاس برگزار شد. این موسسه خیریه بیش از 3500 نفر را تحت درمان قرار داده است. در تصویر یکی از جمع آوری کمک های مالی برای این خیریه، تفنگداران دریایی بازنشسته جاناتان تامسون است که با توصیف جمع آوری 75000 پوندی خود با دوچرخه سواری صدها مایل در یک زمان، خود را برای مخاطبان محبوب کرد. تابستان 2022 در ولز; سال آینده، او قرار است به شتلندز برود و در سال 2025 1000 کیلومتر را در غرب استرالیا رکاب بزند. او با درآوردن پیراهن‌هایی که سواری‌های قبلی او را به تصویر می‌کشید، توجه تماشاگران را به خود جلب کرد.

بازدید کنید www.justigving.com/fundraising/jonathan-thomson6.

بخش بزرگ

توجه داشته باشید که مانند سال‌های گذشته، به لطف «بخشش بزرگ»، یک طرح ملی برای تشویق کمک‌های خیریه، کمک‌های مالی بین ظهر 29 نوامبر تا 6 دسامبر دو برابر می‌شود. بازدید کنید https://ptsdresolution.org/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/ptsd-resolution/