وقتی در انرژی های تجدیدپذیر برای ساختمان ها سرمایه گذاری می کنید کور نشوید – شماره 4 2023

وظیفه BMS در درجه اول مدیریت و کنترل سیستم های ساختمان، به ویژه HVAC، روشنایی، کنترل دسترسی و غیره است، در حالی که EMS نظارت بر کیفیت انرژی، تقاضا و توان را فراهم می کند.

فقط احمق ها هجوم می آورند و این در مورد اجرای انرژی های تجدیدپذیر نمی تواند صادق باشد. سازمان‌ها باید اطمینان حاصل کنند که ابزار مناسبی دارند تا اطمینان حاصل کنند که نه تنها وضعیت فعلی خود را ارزیابی و بهینه می‌کنند، بلکه سرمایه‌گذاری خود را برای سال‌های آینده نیز بهینه می‌کنند.منبع: https://www.securitysa.com/19692R

مارک فریمن

این شجاعانه است، اما پرش با سر به این پروژه‌ها باعث می‌شود که برخی از شرکت‌ها خیلی نزدیک به خورشید پرواز کنند، بدون جناس. قبل از اجرای هر شکلی از منابع انرژی جایگزین، شرکت‌ها باید ابتدا بینش عمیقی در مورد مصرف انرژی ساختمان‌های خود کسب کنند و سپس تصمیمات آگاهانه بگیرند.

وقتی روی انرژی های تجدیدپذیر برای ساختمان ها سرمایه گذاری می کنید کور نشوید

شماره 4 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

درک اهمیت BMS (سیستم‌های مدیریت ساختمان) و سیستم‌های مدیریت انرژی (EMS) در صورتی که سازمان‌ها بخواهند گام بعدی را در ایجاد وضعیت انرژی توزیع شده (DER) بردارند که نه تنها تامین انرژی را تثبیت می‌کند، بلکه در آینده اثبات می‌کند بسیار مهم است. سرمایه گذاری.

این EMS است که می تواند تجسم و تجزیه و تحلیل انرژی موثر را تسهیل کند، داشبوردها و روندهای مصرف انرژی را در سطوح تجهیزات، سیستم، ساختمان، محوطه دانشگاه و نمونه کارها فراهم کند، که می تواند به طور موثر برای تصمیم گیری استفاده شود.

در کنار EMS، ساختمان‌ها می‌توانند با بهره وری انرژی بهینه کار کنند و همچنین زمانی که مثلاً روز ابری است و آرایه خورشیدی کارآمدتر است، تغییرات خودکار و تدریجی ایجاد کنند. در اینجا، EMS منظم‌تر از حد معمول به شبکه سوئیچ می‌کند تا اطمینان حاصل شود که ذخیره‌سازی باتری به‌اندازه کافی در هنگام ریزش بار پر می‌شود.

مسابقه ضرب المثل در جریان است. سازمان‌ها در تلاش هستند تا با اجرای مداخلاتی مانند آرایه‌های خورشیدی که بار، استرس و تثبیت عرضه را کاهش می‌دهد، یک قدم جلوتر از تأمین انرژی فرار کشور بروند.

این عنصر مهمی است که بدون شک بینش های جالبی را در مورد اینکه ساختمان در کجا انرژی زیادی مصرف می کند و چگونه می توان با تغییرات تدریجی آن را اصلاح کرد، به سازمان ها ارائه می دهد.

علاوه بر این، با استفاده از هر دو BMS و EMS، سازمان‌ها می‌توانند به طور دقیق میزان سرمایه‌گذاری‌شان در انرژی‌های تجدیدپذیر را ارزیابی کنند و اطمینان حاصل کنند که آنچه را که تسهیلات برای بهینه‌سازی نیاز دارد، بیش از حد یا کمتر از آن ارائه نمی‌کنند. مهمتر از همه، BMS همچنین تضمین می کند که وقتی ساختمان ها به DER ها منتقل می شوند، تسهیلات به گونه ای مدیریت می شود که از منابع مختلف موجود، از جمله بهینه سازی زمان های معینی از روز حداکثر استفاده را می برد، بنابراین اطمینان می دهد که سازمان ها بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود می برند. .

به عنوان مثال، سیستم های HVAC از مقادیر قابل توجهی انرژی برای کار استفاده می کنند. در اینجا، با استفاده از BMS، سازمان ها می توانند عملیات تهویه مطبوع خود را به گونه ای تنظیم کنند که در ساعات خاصی در مناطق خاصی از ساختمان اجرا شود. این نه تنها منجر به صرفه جویی قابل توجهی می شود، بلکه اطمینان می دهد که ساختمان راحت باقی می ماند.

ایجاد جامعه ای که در آن بهره وری انرژی در سرلوحه ذهن خود باقی بماند، پیامی رایج و پایدار است و یکی از اولین گام ها ارزیابی ساختمان ها است. دیجیتال سازی و تجسم دو مورد از ستون های کلیدی هستند که به مالکان و مدیران ساختمان اجازه می دهد تا به طور موثر مصرف انرژی را مدیریت کنند.

با هم، BMS و EMS ابزارهای مهمی هستند تا سازمان‌ها را قادر می‌سازند نه تنها سرمایه‌گذاری بعدی خود را به‌عنوان مثال، انرژی خورشیدی به طور قطعی توسعه دهند، بلکه بینش ارزشمندی در مورد نحوه عملکرد ساختمان در شکل فعلی‌اش نیز به دست آورند.

توسط مارک فریمن، مدیر پیشنهادات ساختمان های دیجیتال، انگلیسی زبان آفریقا در اشنایدر الکتریک